Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Teşekkür ederim gittim doktora kan ilacı yazdı bir sorun yok dedi tekrar bebeğe de ultrasonla baktı bu sırada cinsiyeti belli mi diye sordum 14+3 olduk hala cinsiyeti gözükmüyor

Teşekkür ederim gittim doktora kan ilacı yazdı bir sorun yok dedi tekrar bebeğe de ultrasonla baktı bu sırada cinsiyeti belli mi diye sordum 14+3 olduk hala cinsiyeti gözükmüyor
Sağlıklı olsun da, bir kaç hafta daha bekle cinsiyetini ne olacak.
Sen de iyi ol elbet :)
Fetal DNA yaptırmış mıydın canım?

Eşimle bizim içimize erkek doğuyor sarışın boncuk gözlü bir erkek bebiş hayal ediyorum ilerde güncelleme yapıcam buraya

Sağlıklı olsun da, bir kaç hafta daha bekle cinsiyetini ne olacak.
Sen de iyi ol elbet :)
Fetal DNA yaptırmış mıydın canım?
Yok yaptırmadım aslında en son yaptırmama kararı almıştım ama bugün bir firmayı arayıp fiyat ve bilgi aldım. Cinsiyetten değil de sürekli bir şey çıkar mı olumsuz durum var mı diye stres oluyorum mesela bugün kafası vücuduna göre 3 gün daha büyük çıktı o kadar stres oldum ki doktor daha küçük biraz büyüdüğünde belli olur dese de kendimi rahatlatamıyorum. Bir yanım da zaten 14.hafta oldu detaylı ultrason bekle diyor ama nöbet çıkışı gidip yaptıracağım gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…