Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Fitili koyman için ufak bir tavsiye ayakta koyup daha sonra yatağa uzanıp ileri ittirirsen daha rahat olur ben o şekilde yapıyorum

13 haftada verecek doktorum demir ve vitamin takviyesi ama ne verir bilmiyorum

Hangisini yaptırdınız acaba? Hayırlı olsun güzel sonuçlar alırsınız inşallah
Panorama firmasına yaptırdım. İnşallah hepiniz güzel sonuçlar alalım

Canım, bende malesef fitil kullanmaya devam edeceğim küçük bi kanama alanı göründü kese arkasında. Ben gerçi alıştım artık fitile zorlanmıyorum

Ama sen çok zorlanıyorsan ve kullanmaya devam etmen gerekiyorsa fitil için aplikatörler var onlardan alıp kullanabilirsin

Bende bu aralar çok duygusalım heran en ufak şeylere üzülüyorum

Selam canım bana da iğnesini verdi bugün doktorum kendim göbekten yaptım az önce acaba diyorum çok mu gereksiz birşey zaten tutunaçak olan tutunuyor ve sağlıklı gebelik oluşuyor. Kabızlıkta oldu mu sende progestandan dolayı?

Ay sorma tuvalet düzenim mahvoldu. Ben hamileliktendir belki diye düşünmüştüm. Kabızlık, şişkinlik… hiç mutlu değilim bu konudan

Buraya heyecanla ben geldim demiştim ama bebeğimi kaybettim dua edin bana olur mu tekrar bu mutluluğu en sağlıklı şekilde yaşayım
Dilerim çabucak sağlıkla yeniden hamile kalır ve sağlıklı bir evlada kavuşursun her şey insanlar için, lütfen kendini hırpalama, iyi ol ki çabuk toparlan ve yeni bebişlere yelken aç

Buraya heyecanla ben geldim demiştim ama bebeğimi kaybettim dua edin bana olur mu tekrar bu mutluluğu en sağlıklı şekilde yaşayım
Çok geçmiş olsun canım üzülme vardır herşeyde bir hayır Rabbim tekrar en kısa zamanda yine nasip etsin inşallah

Sabaha kadar uyuyamadım. Açlıktan midem kazındı 1 lokma yiyemedim.
Hiç uyumadan işe gitmem gerekiyor .
Siz olsanız rapor alıp 1 gün yatıp dinlenir miydiniz , kendinizi işe gitmeye zorlar mıydınız?
Çok mu erken mıymıylık ediyorum ? 10+3

Yanlışlıkla Mart annelerine yazmışım size de sorayım kizlar. Yorgunluk halsizlik devam ediyor mu ? Ben mi nazlıyım

12. haftayı tamamlayayım kendime iyi bir hediye alıcam valla; kendimi tebrik edicem bu dayanıklılığım için
Günaydın bir kaç gündür yoktum halsizlik kusma bulantılar gördüğüm en iyi yorum oldu bende Dyson düzleştirici aldıracağım eşime dün anlaştık doktorum çünkü 12. Hafta da folikasit bitince bulantı bitecek folik bulantı yapar dedi sonra ben sana magnezyum vereceğim o bulantı halsizlik bırakmaz dedi

Bence gitmeyin yasa arayon öğlene kadar müsade isteyin zaten en zorlanılan zaman 1. Dönem mıymıy falan değilsiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…