Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bana 500usd fiyat verdiler; peşin olursa 480usd.

Bu arada ben 9+6’yım; yaptırmak için 1 hafta daha bekleyeceğim. Siz ne zaman yaptıracaksınız? Beklemesem mi acaba?
Bana bugunku ebe fetal dna dogum sonuna kadar bile yapilabiliyor karar vermek icin sureniz var dedi Ama bence 10.hafta 12.hafta arasi en ideali dogru yapmissiniz

Sma testi doktor bize hiç söylemedi; acaba bu saatten sonra yaptırmanın bir anlamı olur mu?
Bende hamileyim hamile iken istediler verdik bakalım çift taraflı tasiciyi çıkarsanız amniosentez öneriyorlar ozaman bebeğin sagligina bakiyolar tek taraflı tasiyicida bişey olmuyomus belki aksi durum olursa erken tedavi için lazım olur ( blzlm sağlık ocağı zorunlu tuttu ama çoğu arkadaşımda böyle zorunluluk yokmuş)

Kizlar cok tesekkur ederim guzel dilekleriniz yorumlariniz icin hepimiz cok guzel haberlerle gelelim buraya insallah.

Bi sorum var kizlar. Siz esinizle beraberligi nasil yapiyosunuz? Yani biz bu haftaya kadar yapmiyoduk. Gecen hafta ebeye sordugumda hicbi sorun olmaz dedi. Bu hafta itibariyla biseyler oldu ama bi korktum ya. Siz de bekliyo musunuz

Bana 500usd fiyat verdiler; peşin olursa 480usd.

Bu arada ben 9+6’yım; yaptırmak için 1 hafta daha bekleyeceğim. Siz ne zaman yaptıracaksınız? Beklemesem mi acaba?
Bizim sizinle aynıydı haftamız benim de bugün 10 oldu:) Benim doktorum 7 Ekim icin cagırdı detaylı ultrason dedi 13.hafta olacak ama acıkcası testlerle ilgili bir sey demedi, sanırım o gün haber verip yönlendirecek. Bekledikce dnası daha cok karısıyor sonuc daha güvenli oluyor diye okudum ama emin de olamadım o yüzden dayanamayıp doktoruma yazdım bakalım yönlendirmesine göre yaptırıcam ben de:)

Ben de 9. Haftadayim kilo almadim fakat alt karnim cikti pantolonlar zor kapaniyor bel genisleticilerin de yorumlari kötüydü ne yapacagiz
Ben dolap uygulamasından 2 tayt aldım hatta biri sıfırdı fazla alıp giyemedim demiş artış marka

2 tane de farklı olsun diye jean aldım neredeyse bir tane sıfır fiyatına dört tane alıp gelince de yıkadım kenarda bekliyorlar

Artış markasının ulaştı mı size acaba beğendiniz mi? İçi şardonlu olandan olmayı düşünüyorum ben de ama herhalde 1-2 haftaya alırım

Bize yasakladi doktor kanama alanı vardı o geçmiş ama bizde sormadık hiç ve korkuyoruz da açıkçası büyük ihtimal kardeş kardeş yasicaz

Özellikle beklediğim bişi yok ama benim de yapacak halim yok cidden Hamile kaldığım günden beri yani 2.5 aydır 1 kez yapabildik
Önceki hamileliğimde 3.5 aydan sonra her şey normale dönmüştü ama; hiçbir sıkıntı olmuyor.

Bence korkmana gerek yok rahimde kanama alanı ve gebelikte risk olmadığı sürece bişey olmaz içini ferah tut benim bildiğim bişey var herzaman pozitif düşüneceksin öyle yap faydasını da göreceksin iyi düşünelim iyi olalım

Merhaba arkadaşlar uzun zaman olmuştu buraya girmeyeli. Umarım herkesin hamileliği güzel geçiyordur.
Biz 11 haftalık olduk. Kabızlık sorunu ve halsizlik sorunum var.
Bugün panorama firması fetal DNA için kanımı aldı. Sonucu çok merak ediyorum. Yaptıran var mı ?

Hayırlı olsun ne kadara yaptırdınız fetal dnayı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…