Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Teşekkür ederim. 3 paketten oluşuyormuş ben en kapsamlısını yaptırdım 17.300
En kapsamlisi dediginiz acaba sizde de tum kromozomlara bakilan mi? Ben de dun yaptirdim tum kromozomlara bakilani burada, 10 is gunu icinde sonuclar cikar dediler. Heyecanla guzel haberleri bekliyorumm

En kapsamlisi dediginiz acaba sizde de tum kromozomlara bakilan mi? Ben de dun yaptirdim tum kromozomlara bakilani burada, 10 is gunu icinde sonuclar cikar dediler. Heyecanla guzel haberleri bekliyorumm
Evet tüm kromozomlara bakılan diğerlerinde bazı şeyler çıkarılmıştı. Aynı şekilde bana da 10 gün de çıkar dediler. Bende bekliyorum umarım güzel haberler alırız size cinsiyet söyleyecekler mi ?

Hayir ben Hollanda`dayim burada soylemiyolarmis nipt ile cinsiyeti, ozel bir ultrason klinigine gidip ogrenebilirim aslinda ama 20.haftayi da beklerim belki, 4 Kasim gunune 20.hafta ultrasonu verdiler, daha var gerci ama bilemedim ne yapsam diyee. Size soylicekler di miii

Bir de size sonuclari vericekler mi direkt degerler bunlar diye biliyo musunuz? burada iyi gelirse mail atiyolarmis eger bir sey cikarsa da ariyolarmis. Sonuclari ben goremicem.

Söylememeleri kötüymüş, insan merak ediyor günler geçmiyor sağlıklı mı ne kadar büyüdü cinsiyeti ne olacak diye
Evet bize söylüyorlar, takibine gittiğim doktorum yönlendirdi bizi değerler hem ona hem bize atılacak. Sonuçlar çıktığında doktorum çağırıyor sonuca göre hareket ediyormuş.

Kizlar, TRde doktorlariniz 11-12.hafta itibariyla hangi haplara baslatiyor? Ben demir + d vitaminli bi multivitamin almayi dusunuyorum. TRdeki doktor bana ben 13.hafta itibariyla multivitamin ve kan hapi baslatiyorum dedi, kan hapi dedigi demir mi sizce? O gun muayenede bana demir mutlaka kullandiriyorum dedi cunku. Size sormak istedim. Buradakiler d vitamini 10 mg + multivitamin onerdi yiyeceklerden yeterli besin alinmiyosa.

Benim kullandığım folik asit içerisinde multivitamin var ama cumartesi kontrol gittiğimde soracağım magnezyum ve demire başlatanlar oluyormuş

Cizi22 beni de ekler misiniz Yas :32 , 1. Cocuk , sat 14.07.2024 ,kese 4+3, kalp atisi 6+4 ,baslangic kilo :59 ,tahmini cinsiyet: kiz, tahmini dogum: 19.04.2025

Benim kullandığım folik asit içerisinde multivitamin var ama cumartesi kontrol gittiğimde soracağım magnezyum ve demire başlatanlar oluyormuş
Evet ben de multivitamini icinde d vitamini, omega 3 ve magnezyum olan versiyonla alip ayri bi demir hapi aliyim diyorum ama bakalim. Buradaki ebeler herseye siz bilirsiniz diyo, yordular beni

Merhabalar hanımlar, tabloda eklenenleri ve silinenleri yeniden düzenledim.

Cumartesi 8+5 oluyoruz ve kontrolümüz var.
Haftasonu perişan olmuştum ama 2 gündür nispeten daha iyi durumdayım.
Beni en çok zorlayan şeylerden birisi progestan fitil.
yeteri kadar derine sokabildim mi, oldu mu olmadı mı...
Cumartesi mümkünse doktordan fitili kesmesini rica edeceğim, bence iğrenç bir şey...
Biraz da duygusal dalgalanma yaşamaya başladım sanırım

Kizlar ben 9+3 teyim çalışıyorum tüm gün oturuyorum akşam 9 da inanilmaz uykum geliyor hatta bazen gündüzleri de geliyor.
Bende zaten hashimato vardi acaba tshim mi yukseldi yoksa sizlerde de var mi bu uyku durumu?

Cumartesi kontrolum var 10+0 olacagiz cinsiyet ogrenen olmus sanirim bakalım bizde durumlar nasil

Gece uyurken için ben öyle yapıyorum fitil kullanamıyorum. Gece içince de yan etki yapmıyor uyutuyor daha iyi

Bende de var uyku hali. 10-10.30 gibi pilim bitiyor

Ben de tüm gün oturarak çalışıyorum ama gün içerisinde sabah 2 öğleden sonra 2 kere yürüyüşe çıkıyorum uzun koridorumuzda. Bana iyi geldi. Eğer böyle bir imkanın varsa 15 dakikalık 4 yürüyüş molası epey iyi geliyor. 5000 adım atmışım mesela bu saate kadar

Evet, TRde kan hapı ile demir ilacı aynı şey

Bende kanama alani vardi. Doktor gunluk yuruyus 15-20 dk yi gecme dedi o yuzden fazla hareket edemiyorum. Belki hareket kisitlamasi kalkar 10. Haftadan sonra da ben de yuruyebilirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…