Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

merhabalar ben açıklıktan değil ama gece uyku düzenım gitti 2-3 defa tuvalete kalkıyorum ve uykum acılıyor elimde battanıye yastık nerde uyurum diye gezınıyorum sonra sabah oluyor sersem sepelek kalkıp işe gidiyorum iş yerınde oturdugum için ögleden sonra belim agrımaya başlıyor uykum gelıyor yanı bu şekilde akşam çok zor oluyor.. ben 6+5’teyim şimdiden boyle olursa ilerde ne yaparım diye düşünüyorum işi mi bıraksam diye düşünmüyor değilim eziyet gibi gelıyor işe gitmek.. ve uyumadgım için sanırım aşırı sinirliyim trafikte iş yerinde evde herkese sinirleniyorum.. benm ilk hamileliğim bu normal mi bilmiyorum daha çok küçük oldugu için kımseye de söyleyemedik soramıyorum da kim ne yaşamış

Çok normal zaman geçtikçe uyku şikayetleri biraz daha azalıyor bende öyle oldu iş yerinde az az kestirdim ilk başlarda hep ama şuan o kadar uykum gelmiyor gün içinde zamanla azalıyor şikayetler hiç üzülmeyin.

ayy bunu duyduguma cook sevındım inşallah tez zamanda azalır biter

Çıktım geldim
Öğretmen olmak Çocuklarım bu sene sınava hazırlık , matematik öğretmeniyim sürünerek geldim.
Bazı arkadaşlarım derdi ki Ben hamileyim, hasta değilim.
Düşünüyorum, ben gayet hasta gibiyim ya

Bende gece 2.30 da uyandım sabaha kadar uyuyamadım iş yerimi arayıp izin aldım midemde kötüydü bir yandan midem kaziniyor ama yemek yiyince de bulanıyor. Normalde de gece uyanıyordum ama 2 saat sonra geri uyuyordum bugün bir türlü uyuyamadım

Kızlar kahvaltıda ne yiyorsunuz ben yumurta felan yiyemiyorum moralim bozuluyor sadece tost ve sandviç yiyorum ya
Ben 2 ay sonra ilk kez bugun yumurta yiyebildim ekmek arasina koyup tabi ki. Oncesinde full cornfleks ve sut, ya da tuzlu peynir ve ekmek. Ya da sadece salatalikli ispanakli tuzlu kefir suyu & simit - pretzel tarzi tuzlu seyler yiyebiliyodumm. Hatta bugunden onceye kadar nesquik toplari ve sut ile yapiyodum kahvaltiyi baya 3 haftadir diyebilirim. O yuzden dert etme caniim, bu donemler boyleymis.

Ben bi de oglen de hep paketli noodle iste tuzlu sade tereyagli makarna falan yiyorum aksam da oyle. Besleyici sey cok az yiyebiliyorum. Anca bol suyla kendimi zorluyorum

Kızlar kahvaltıda ne yiyorsunuz ben yumurta felan yiyemiyorum moralim bozuluyor sadece tost ve sandviç yiyorum ya
Düne kadar hiç kahvaltı yapmadım midem iyi olduğu zamanlar (öğrendiğim 1-2hafta) taşınıyorduk ve o gün poğaca aksam da makarna yedik diye ben bugün protein almadım diye ağladım eşimi çok yordum sabah yumurta almadın bebek protein alamayacak ablamın geldi onların bile burnundan getirdim sonra kalan zamanda hayat sen misin boyle yapan der gibi bulantıdan bir şey yiyemedim 6 kilo verdim en azından sandviçte peynir vs var zaten şuan çok küçük oldukları için yetiyordur. Bir zaman sonra yiyebileceğiz o zaman beslenmeye dikkat ederizz

hamilelik hastalık değil cok abartıyorlar derdim ama aynen ben bildiğin hastayım daha bigun iyi hissedemedim

Bir de herkes şunu ya bunu ye diyor ya çevre de sinirimi bozuyor zaten yiyebilsem yicem yani
Ya evet, ben bu konuda Kagan Kocatepe`nin videosunu actim esime. O da ayni sekilde iste protein almiyosun, hep makarna yiyosun. Ayni seyleri yiyosun bebek icin ceviz ye, yumurta ye. Kiyma ye diyip duruyor. Doktor da diyor gebelere sunu yiyin bunu yiyin demeyin, bebek besleniyor diye.

Ben bu hafta basindaki kontrole gitmeden bi an korktum hic guzel beslenmedim ceviz yemedim etmedim bebis nasildir diye, gitmeden korkudan 2 tane falan ceviz attim zorla agzima sanki etkisi olucak gibi Ama hersey yolundaydi allaha sukur. Gercekten bazen anlamiyolar. Insan da oyle dediklerinde kendini kotu hissediyo ben yiyemiyorum edemiyorum diye. Dumduz tuzlu paket noodle yemek istiyorum, ya da asiri limonlu bol tuzlu bi tarhana ya da sehriye corbasi gibi Asli Miraz in dedigi gibi ve bunu her ogun yiyebilirim. Cok kotu

Cizi beni de ekler misin
İlk gebelik
50 kilo hamile kaldim
Yaş 24
Tahmini doğum 10.04.2025
Sat 03.07.24
Kalp atışı 7.hafta

Hiçbişi yiyemiyorum; sabahları çok kusuyorum Ama şimdi ezogelin çorbası söyledim onu içicem; evde yemek falan da asla yapamıyorum, full dışardan ezo çorba başka hiçbişi yok :/ onu da kusuyorum kısmen; yani 3-4 gündür ne yesem çıkarıyorum; bu hafta daha da zorlaştı

Mesela bak çok iyi bir hediye seçeneği ay inşallah geçer 12. haftada

Karışık yazdım tam anlaşılmamış midem bulanmazken 1 gün boyunca yedigimiz öğünlerde protein denk gelmemişti ve ben de kendi kendime ben protein yiyemiyorum diye eşime söylenip ağlamıştım o gülüp saçmalama bir gün yemedin diye bir şey olmaz demişti yani ağlayan ve kendi kendine kuruntu yapan yine bendim hahaha şimdi düşünüyorum da o zaman en azından yemek yiyebiliyordum diyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…