Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Günaydın herkese benim bu hafta kontrolüm yok bir aksilik olmazsa normalde 2 günde bir gittiğim için boşluk oldu tabi. Benim mide bulantım çok yok hatta özel olarak yok normalde de midemin bulandırdı şeyler.

Öğretmen arkadaşlar haftaya okul açılıyor bize. Müdüre mecbur söyleyeceğiz. Benim müdür herkese söyler zaten siz napacaksınız. Önceki hamilelikte sağolsun bana 24 haftaya kadar da hiç nöbet vermemişti.

ne öğretmenisiniz

inşallah kötü düşünmeyin hiç. :) yorulduğunuz kadar bol bol dinlenin kolaylıkla atlatırsınız inşallah. çok zor gelirse okulu dondurursunuz belki imkan var ise.

inşallah kötü düşünmeyin hiç. :) yorulduğunuz kadar bol bol dinlenin kolaylıkla atlatırsınız inşallah. çok zor gelirse okulu dondurursunuz belki imkan var ise.
Ay 3 çocukla daha zor olur ilk dönem çok dersim var ama ikinci dönem 4 dersim kaldı onu da hallederim bebek uyurken nasılsa anneler uyuyamıyor nefes alıyor mu diye o aralar çalışırım

Kocalar çok önemli doğumda ya aklıma geldi ben pandemiden 2 hafta sonra doğurdum ilk ay süt vardı ama bebeğin ağzı küçük olduğu için ememiyordu hep sağdım bol sağdım öyle olunca emzirmeue kalkmam gerekmedi sahura kadar eşim arada anne sütü veriyordu altını değiştiriyordu sahurunu yapıp namaz kılıp beni kaldırıyordu sonra ben başında yatıyordum çok kolaylaştırdı hayatı iş yükü de tasaklarla azalınca o dönemde çok rahat olmustu

Pandemi çok zor süreç ama doğumda mükemmeldi odayı süsleme heveslerim yok zaten ben o arada bebeğe odaklananlardanım, kimse de gelemedi hemen çok iyiydi. Kızımda millet geliyor karı koca hemen 5. Gün ilk gün falan onlar koca ile oturuyor salonda çay muhabbet ben yatak odasına tıkılıp emxiriyorum grlen gitmek bilmiyor. İşyerimden 20 kişi gelmiş ve herkes diğeri haber verecek sandığı için haber vermeyi unutmuşlar ne kötüydü ya. Bakalım biz de kimlere sinir olacaz bu dönemlerde bu levellere geçelim birden

günaydın ben 2-3 gündür yoktum bulantılarım çok şiddetlendi birde sürekli bir uyku hali var bende sizde drumlar nasıl iş yerinde bile masada içim geçiyor.

yok canım daha ben 9 hafta olmak üzereyim benim için de erken cinsiyet. bir tahminim de yok ya valla çok merak ediyorum
Hangisi hayırlısıysa o olsun hepimiz için cinsiyet önemli değil sağlıklı olsunlar yeter ama insan merak etmiyor değil Ben de sizin gibi çok merak ediyorum

Bebek ismi hayalleri fikirleri olan var mı ? Her iki cinsiyet için de… benim kafamda olanlar vardı ama karıştı biraz.

Merhaba güzel anneler bana destek oldugunuz için teşekkür ederim. bir gün tekrar görüşmek üzere. malesef gebeliğim sağlıksız olduğu için 3 gün önce kürtajla sonlandıldı. sizlere sağlıklı süreçler diliyorum. görmesem de yorumunu esirgemeyen destek olan bütün hatunlara sevgilerimi iletiyorum. iyi ki vardınız.

Geçmiş olsun canım Daha yaşın çok genç hiç üzülme yine olur inşallah

Ben artık ikna oldum; bu mide bulantısı iki gün süründürüp 1 gün mola veriyor. Belki dinlenme ile de alakalı olabilir genelde haftasonları iyiyim özellikle Pazar günü; haftaiçi rollercoaster

Çok geçmiş olsun inşallah en kısa zamanda yine nasip olur. Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın herkese anne olmayı nasip etsin üzülmeyin vardır herşeyde bir hayır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…