Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Selamlar kizlar, ben kimse almadigi icin ve bana da ugurlu gelecegini dusundugum icin konuyu devraliyorum :KK200: Bu bi kac hafta seyahatlerden dolayi kacirabilirim o yuzden kacirmamam icin tabloya eklenmesini istediginiz bilgileri detaylariyla yazarsaniz ve beni etiketlerseniz eklerim.

Ayni sekilde kalp atisi ya da kese goren duyanlar da belirtirse duzenlerim <3
Ben de 5+2 de keseyi gördüm. Hayırlı olsun ♥️

Selamlar kizlar, ben kimse almadigi icin ve bana da ugurlu gelecegini dusundugum icin konuyu devraliyorum :KK200: Bu bi kac hafta seyahatlerden dolayi kacirabilirim o yuzden kacirmamam icin tabloya eklenmesini istediginiz bilgileri detaylariyla yazarsaniz ve beni etiketlerseniz eklerim.

Ayni sekilde kalp atisi ya da kese goren duyanlar da belirtirse duzenlerim <3
Tamamdır teşekkürler deve aldığın için benim randevum 5 Eylül'de o zaman yazarım

Ben de bugün kontrole gittim. Kese 8 mm olmuş ama beta çok yavaş yükseliyor. Doktor sağlıksız gebelik gibi duruyor dedi. Ama belli de olmazmış. 1 hafta sonra tekrar kontrole çağırdı

ayyy darısı başıma ben şimdi çok boş gebelik okudum ondan dolayı bir korku sardı beni 11 gün var benimde valla zaman geçmiypr
Bende korkuyordum ama olumsuz şeyler okuyup canını sıkma canım, hep olumlu düşünmeye çalış🥰 bende çok strestliyim ama böyle ömür geçmez düzeltmek lazım 😃

biraz araştırma yaptım gebelikte bazı aşılar yapılıyormuş sağlık ocağı tarafından aşıları hastenelerde yapıyor mu ypksa illa sağlık ocağına mı gitmemiz gerekir birde gebeliği sağlık ocağına bildirmek zorunlu mu? bilgi olan varsa cevap verirse çok sevini,rm
Ben doktora gittim, devlet kadın doğuma. 1 hafta sonra aile sağlığından ilk oğlumla da ilgilenen hemşiremiz aradı, hayırlı olsun die.. Teyit etti. Ben de şaşırdım. Sizi de ararlar sanırım onların ekranına düşüyorsunuz.

X