Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Çok geçmiş olsun.Kalp kapağı ameliyatı oldun mu. Ya da kardiyoloji kontrolünde misin bu süreçte sana herhangi bi öneride bulundular mi
benim de mitral kapak yetersizliğim var ekstra atımlarım çok oluyor. Normalde concor kullanıyordum ama planlı gebelik olunca öncesinde doktora danıştım ve beloc kullanmaya basladım. Maalesef kullanmadığım durumda kendim için daha sıkıntılı, doktor da kullanmam gerektigini söyledi. Kadın dogum doktorumun bilgisi var, beloc hamilelikte kullanılabilir dedi test edilmis öncesinde🙏🏻

2024 nisan annelerinden selam♥️ seneye bu zamanlarda bebişleriniz bu hallerde olacak🪬🙏🏻 şimdiden bebeklerinizi sağlıkla kucağınıza almanızı ve hamilelik dahil tüm anların keyfine varmanızı diliyorum😍❤️
Eki Görüntüle 3469070
Oy maşallah Allah analı babalı büyütsün❤️ bu endişeli günlerimizde mesajınız ilaç gibi geldi, inşallah biz de bu güzel günlere geliriz bir an evvel sağlıkla🙏🏻

benim de mitral kapak yetersizliğim var ekstra atımlarım çok oluyor. Normalde concor kullanıyordum ama planlı gebelik olunca öncesinde doktora danıştım ve beloc kullanmaya basladım. Maalesef kullanmadığım durumda kendim için daha sıkıntılı, doktor da kullanmam gerektigini söyledi. Kadın dogum doktorumun bilgisi var, beloc hamilelikte kullanılabilir dedi test edilmis öncesinde🙏🏻
Çok geçmiş olsun canım. Ben diltizem kullanıyordum planlı gebelik olunca bıraktım. Doktorum ilk 3 ay ilaç kullanamazsın bebeğini etkiler üçüncü aydan sonra beloc başlarız dedi. Tabi senin my derecenin ne olduğunu bilmiyorum ve ekstra atimlarin var doktorun daha iyi bilir. Takibini ihmal etme olur mu

Çok geçmiş olsun canım. Ben diltizem kullanıyordum planlı gebelik olunca bıraktım. Doktorum ilk 3 ay ilaç kullanamazsın bebeğini etkiler üçüncü aydan sonra beloc başlarız dedi. Tabi senin my derecenin ne olduğunu bilmiyorum ve ekstra atimlarin var doktorun daha iyi bilir. Takibini ihmal etme olur mu
Çok teşekkür ederim, evet mecbur kullanıyorum inşallah bir zararı olmaz diyip her gün üzülerek içiyorum ilacı.. Kalp doktoruma da en yakın zamanda tekrar gidicem, sen de mutlaka kontrollerini yap, inşallah hepimiz sıkıntısız sağlıkla geçiririz hamileliklerimizi 🙏🏻

Hayir soda içmek bebeği geliştiren şeylerden bir tanesi mineral de olduğu için günde 1 tane içilebilir benim kuzenim de her gün 1 tane içiyordu normal gayet çocuğu hatta çok zeki
Bende önceki gebeligimde içiyordum çok fazla kramplarim olduğu için elhamdülillah oğlumda öyle bir sorun yok. Doğruluğu tartışılır bilemiyorum ne kadar doğru diye belirttim üstte😊

Kızlar günaydınnnnn hamişlerrrr 🥰🥰🥰

Sizinde özellikle sabahları uyandığınızda adet olacakmış gibi kasık ağrınız bel ağrınız oluyor mu yoksa ben daha regl gecikmesinin 4.günündeyim ondan mı ağrıyor acaba 😑
Ben uygulamaya göre 4+0 hafta

2024 nisan annelerinden selam♥️ seneye bu zamanlarda bebişleriniz bu hallerde olacak🪬🙏🏻 şimdiden bebeklerinizi sağlıkla kucağınıza almanızı ve hamilelik dahil tüm anların keyfine varmanızı diliyorum😍❤️
Eki Görüntüle 3469070
Maşallah ya Allah analı babalı büyütsün. Vatana millete ailesine hayırlı evlat olsun inşallah. Bi anda önüme çıktı kalp atışı için randevu tarihini beklemek ne kadar zor diye düşünürken Allahım çok amin🙏 🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿💕💕💕💕

Kızlar günaydınnnnn hamişlerrrr 🥰🥰🥰

Sizinde özellikle sabahları uyandığınızda adet olacakmış gibi kasık ağrınız bel ağrınız oluyor mu yoksa ben daha regl gecikmesinin 4.günündeyim ondan mı ağrıyor acaba 😑
Ben uygulamaya göre 4+0 hafta
gayet normal bende de öyle oldu hatta adet olmayı bekledim resmen şuan bile hala var birde aşırı uykusuzluk başladı bende

Kızlar günaydınn 5+5 teyim bende sabahlari midem bi garip iştahım yok gibi oluyor ya dün yatmadan acıktım yoğurt yemiştim yemez olaydim ondan mi oldu nolduhhjk ya da açlıktan mi garip oluyo ilac içtiğim için de yarım saat yememek zorundayım napcam bilmem

Kızlar günaydınn 5+5 teyim bende sabahlari midem bi garip iştahım yok gibi oluyor ya dün yatmadan acıktım yoğurt yemiştim yemez olaydim ondan mi oldu nolduhhjk ya da açlıktan mi garip oluyo ilac içtiğim için de yarım saat yememek zorundayım napcam bilmem
Günaydın canim haftamız ayni
Artık yavaş yavaş bulantı tiksinmeler başlıyor bu haftalardan sonra. Bende çok kötüyüm mide olarak 2 gündür basladi. İlaç içmeye başlamıştım bende progesgan ona bağladım ama ondan değilmiş. Çünkü özellikle sabah uyandığımda bu haldeyim daha ilacı icmeden

X