Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

evinde ovulasyon testi olan var mı? ben bu akşam bu ovulasyon testi hurafeisni deneme kararı aldım forumda en çok karşıma çıkan konulardan biri var mı benimle beraber deneyeck??

Döngün çok uzun yada kısa değilse son adet tarihi esas alınır. Ultrasonda işaretleme yaparken milim oynasa günü ve haftayı farklı gösterir. Ultrason cihazından da fark edebilir bu yüzden.
tam 26 gün ve çok düzenlidir bugüne kadar 27 gün yada 25 gün olmadı desem yeridir. bi ilk evlendiğim aylar biraz sapıttı sonra yine 26 gün

Kızlar sizin de ara ara mide bulantınız geçiyor mu yoksa gün boyu devam ediyor mu? Ben arada mide bulantım geçince panik oluyorum da 😔

Kızlar fazla maden suyu içmenin zararı olur mu sizce, çok gaz sancım oluyor içmem gerekiyor 😓😓 soda değil maden suyu olmasına dikkat ettim
Günde 1 tane içilebilir dendi bana da. Özellikle akşam otururken çay da içemediğimden maden suyu içiyorum ben de. Ofise gittiğim günse de ofiste içiyorum yine çay kahve içme isteğini bastırmak için

Kızlar sizin de ara ara mide bulantınız geçiyor mu yoksa gün boyu devam ediyor mu? Ben arada mide bulantım geçince panik oluyorum da 😔
Benim bütün belirtilerim ara ara daha yoğun oluyor sonra hafifliyor bazen de hiç olmuyor gün içinde. Midem özellikle sabahları çok yemişim gibi tıkalı oluyor, ya da şu an yine yemek yiyemedim tıkalı hissettiğim için, belli başlı çok istediğim bir şey olursa yiyebiliyorum. Aynı şekilde göğüs ağrısı, kasık ağrısı da bazen daha az bazen daha çok oluyor

Kızlar aranızda çarpıntı problemi yaşayan var mı? Bunlar için çok erken aslında ama benim nabzım 90larda hep Niye anlamadım.

Günde 1 tane içilebilir dendi bana da. Özellikle akşam otururken çay da içemediğimden maden suyu içiyorum ben de. Ofise gittiğim günse de ofiste içiyorum yine çay kahve içme isteğini bastırmak için
Çay çok problem değil de kahve beni çok zorluyor bazen mis gibi kokuyor ofiste

X