Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Normal bence. Benim reglden 3-4 gun oncesinden beri sarimsi akintim var, hala da ozellikle cok hareket edersem geliyor kasinti ve koku yok. Bir sorun oldugunu dusunmuyorum. Bol su iciyo musunuz? Ben cok su ictigimde azaliyor renginin sariligi beyaza donuyor.

tubaslk tubaslk bizim basligin sahibi ama artik baskasinin devralip bilgilerinizi yazmasi gerek :KK43: En kisa zamanda guzel haberlerle gelirsin insallah tubaslk tubaslk sorunsuz dusugun gerceklesmesine cok sevindim ugrasmamis oldun betan da hizlica dusecektir insallah canim dinlen iyi bak kendine
Aaaa doğrudur valla iki gündür az su içiyorum

Herşey senin için hayırlısı ile ilerlesin. Çok geçmiş olsun. Allah sana yeni sevinç kapıları açsın. Bu son kötü anın olsun inşallah 🙏🏻

Normal bence. Benim reglden 3-4 gun oncesinden beri sarimsi akintim var, hala da ozellikle cok hareket edersem geliyor kasinti ve koku yok. Bir sorun oldugunu dusunmuyorum. Bol su iciyo musunuz? Ben cok su ictigimde azaliyor renginin sariligi beyaza donuyor.

tubaslk tubaslk bizim basligin sahibi ama artik baskasinin devralip bilgilerinizi yazmasi gerek :KK43: En kisa zamanda guzel haberlerle gelirsin insallah tubaslk tubaslk sorunsuz dusugun gerceklesmesine cok sevindim ugrasmamis oldun betan da hizlica dusecektir insallah canim dinlen iyi bak kendine

En guzel zamanda Rabbim sağlıklı Bi gebelik nasip etsin canim 🩷

Çok geçmiş olsun bir düşüğün arkasından yenisi çabuk gelir derler . İnşallah en hayırlı zamanda sağlıkla ulaşırsınız bebeğinize.

Çok geçmiş olsun tez zamanda iyileşip güzel haberler al inşallah
Teşekkür ederim kızlar hepinizin güzel dilekLeri için inşallah sağlıklı doğumşarınız olur öpüyorum hepinizi çok çok❤️💋

Kızlar peki bebişlerimizi sağlıkla kucağımıza alırsak boğa burcu olacak ne düşünüosunuz 😂😂😂 ben hep bi başak burcu olsun istemiştim amaaaa nasip 🥰🥰🥰
Ay basak burcu olmasindan iyidir erkek basak hic cekilmiyor babamdan biliyorum. Ben de basagim ve cok pimpirikliyim, o yuzden cocugum rahat bir insan olsun isteriiiim. Boga burcu bogazina duskun olur onu da annemden biliyorum. Ama benim tahmini dogum 6 Nisan yaziyor uygulamalarda o da Koc burcu demeek onu hic bilmiyorum :KK73:

Ay basak burcu olmasindan iyidir erkek basak hic cekilmiyor babamdan biliyorum. Ben de basagim ve cok pimpirikliyim, o yuzden cocugum rahat bir insan olsun isteriiiim. Boga burcu bogazina duskun olur onu da annemden biliyorum. Ama benim tahmini dogum 6 Nisan yaziyor uygulamalarda o da Koc burcu demeek onu hic bilmiyorum :KK73:
benim yeğenim boğa burcu kız hatta benim bebişte 22 nisan gözüküyor aynı tarih :KK200:
ama biraz zor benim yeğenim bir cevapları var teyze teyze diye diyorum dövecek bizi
hayır bir de mantıklı konuşuyor cevapta veremiyoruz.

X