Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bende var sürekli uykum geliyor uyuşuğum ve baş dönmem var
Evet ozellikle agizdan aliyorsaniz bas donmesi mide bulantisi yaparmis. Fitil olarak aliyordu cogu kisi okudugum.
Evet yurtdışında detaylı inceleme yapılmadığını duymuştum Türkiye de 1 düşük 1 kimyasala inceliyorlar anladım teşekkür ederim.
Bana doktorum başlattı kan pıhtılaşması çıktı bende sabah enox akşam coraspirin içiyorum
Gecmis olsun, doktor kontrol ediyodur zaten iciniz rahat olsun siziin

Evet kullanıyorum, bunu bilmiyordum ondan olabilir öyleyse
Evet uyku da yapıyor o yüzden ben gece içiyorum :) fitil olarak kullanınca da yan etkiler azalıyormuş öyle de deneyebilirsiniz, ama hemen kalkma demişti doktorum fitil olarak kullanılacaksa

O nasıl bir doktormuş... Ben Marmaris'te yaşıyorum, denize ilk hamileliğimde de çok girdim, şimdi de giriyorum. Çok ilginç. Sadece vajinit, mantar vs olduğunda tedavi olurken yasaklıolar. Hepsi o.
valla bende hiç birşey yok ama yasakladı. 3. aydan itibaren girebilirsin dedi zaten çokta sorun etmedim yüzmeyi çok severim ama seney yüzerim artık birşey olmaz. seneye bu zamanlar 4 aylık olacak zaten allah nasip ederse belki beraber bile gireriz. :KK70:

Kizlaar, canim sadece tuzlu seyler istiyor gun icinde. Ve karbonhidrat. Dumduz makarna ve tuzlu beyaz peynir yiyesim var her gun. Bir tek dondurmayi yiyebiliyorum guzelce onun disinda cok dusununce midem bulaniyor tatlilari, hatta bazen tavuk vs. gibi seyleri bile. Yumurta da midemi bulandiriyor dusundukce. Ama oyle aman aman bir bulantim yok, bi degisigim sadece. Istahim acik degil hic genel olarak :sus: Sizde nasiil?

Kizlaar, canim sadece tuzlu seyler istiyor gun icinde. Ve karbonhidrat. Dumduz makarna ve tuzlu beyaz peynir yiyesim var her gun. Bir tek dondurmayi yiyebiliyorum guzelce onun disinda cok dusununce midem bulaniyor tatlilari, hatta bazen tavuk vs. gibi seyleri bile. Yumurta da midemi bulandiriyor dusundukce. Ama oyle aman aman bir bulantim yok, bi degisigim sadece. Istahim acik degil hic genel olarak :sus: Sizde nasiil?
bende hemen hemen aynıyım ilk haftalarda genel olarak böyle olurmuş hatta bazıları kilo bile verirmiş ama çok önemli değil diyor herkes

Bende öyleyim canım iştahım kapalı. Benim bu hafta bulantım oldu hep, hatta dün gece uyurken kalktım birden istifra ettim :/ yumurta yiyemiyorum iki gündür midem almıyor. Az az canımın istediği şeylere yemeye çalışıyorum

Benim de aşırı tuzlu çekiyor ya özellikle turşu ama bulantı yok şükür bi kere falan oldu ama bazi şeyleri yemek istemiyorum bende 1 kilo almisim bide

Merhaba, bende Allah nasip ederse Nisan annelerinden olacağım.
Sat tarihine göre 7+4 günlük ultrason ölçüsüne göre 6+4 günlük hamileyim.
Bir hafta geç döllenme yaşayan var mı ?
Aa seninle aynıyız. Ben de sat a göre 7+4 ama USG ye göre 6+4 . 29 haziran sat benim

Çok geçmiş olsun
Siz kac gunde bir adet oluyordunuz? Dongunuz mu etkiliyor acaba ultrasonu sormak istedim. Benim de simdi bakinca uygulamada 7+4 ama doktoru aradigimda dongumu sordugunda bana soyledigi tarih 1 hafta gerisi yani bu hafta 6+4 olmaliyim ona gore, acaba gec dollenme degil de o mu sizdeki de?

X