Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Ah kuzum ya ben de her ihtimale karşı üç doktora gösterdim üçü farklı bir şey dedi ama daha önce düşüğüm olduğu için bir doktorum hamilelik öncesinde başla demişti coraspine doktorların tedbir alması gerekti
Evet ama doktorlar farklı farklı. Şimdi gittiğim doktoru sevdik bununla devam edicez inşallah. Bebek kıyafetleri bakarken gene hüsran oldu. Allah kimseye yaşatmasın

aynen agzımda büyüyor yıyecegım sey.. normalde ben yemeyı seven biriydim hamile kalınca herseyi yerim dıodum hiç oyle olmuyormus😁 aynen az da gelse cokta gelse agrıyla uyanıyorum kosuyorum hemen 😁 kaçıncı haftasın 😊
Ayni demek ki ayni dönemin sikayetleri 😄 bi cok sey yemek istesem de yiyemiyorum midemin bir seviyesi var ordan sonra yiyemiyorum mesela cok garip 😄 ben iki ayri doktora gittim birine göre su an 6+3 digerine göre 5+7 gibi biseyim 🤷🏻‍♀️ sen kacinci haftadasinn

8.haftadan bildiriyorum ikisine de evet :)
Ben ofisteki masama badem koydum, arada bi kac tane atiyorum agzima, bulantimi geciriyor. Ama cok siddetli bir bulantim yok zaten, onu da belirteyim. Bana bir de taze sikilmis portakal suyu cok iyi geliyor.
Hepimiz aç ve çişliyiz 😄 bende kuruyemislerle destekliyorum meyve yiyorum elimden geldigince. Normalde cok meyve yiyen biri degilim ama ne yiyeceğimi bilemeyince meyve kurtarici oluyor. Yogurtla kefirle falan birlikte.

Hahaha evet kuzum her ikisinede. Tatlının da dibine vurdum şu an midem bulanmaya başlayana kadar ne yesem kar sanki 😂 hamilelik insanın en özgürce yemek yiyebildigi dönem bence 😂
Ya bende senin gibi düşünüyorum rahatca yicem artik diyorum😄 ama sonra şeker sıkıntı olmasin diye çok tatlidan kacinmaya calisiyorum.
Netten yazinca zaten sevdigim hersey yasak. Abur cubur cips vs ne varsa yasak😄 en az yiyerek bunlari sureci tamamlarim insallah

Ben de sık acıkıyorum. Öğün aralarında midem kazındığında beyaz leblebi yiyorum genelde. İlk hamileliğimde son trimesterda böyleydi bu sefer ilk trimesterdan başladı. İnşallah çok kilo almayız🫣
Ya ne olscak bu oburluk😄 kac kg almistin ilk gebeliginde

Ayni demek ki ayni dönemin sikayetleri 😄 bi cok sey yemek istesem de yiyemiyorum midemin bir seviyesi var ordan sonra yiyemiyorum mesela cok garip 😄 ben iki ayri doktora gittim birine göre su an 6+3 digerine göre 5+7 gibi biseyim 🤷🏻‍♀️ sen kacinci haftadasinn
ben bugun itibariyle sekizinci haftama giriş yaptım 😊

ben bugun itibariyle sekizinci haftama giriş yaptım 😊
Yaa cook güzel 🥰 kalp atisini duymus muydun ? bazen kacirdim burdaki yazismalari da.
Bende kafamda surekli 8.haftaya ulassam en azindan biraz daha rahatlayacakmisim gibi geliyor. Genelde 8.haftada bu agrilar azaliyormus baya ya

Arkadaşlar, size 2 sorum olacak.
1. Sık sık acıkıyor musunuz ? Ne yiyorsunuz acıkınca 😄
2. Sizde sık sık wc ye koşuyor musunuz sanki saatlerdir gitmemis gibi ?
Benim sabahları iştahım daha çok kapandı canım 😕 uyanınca hemen yiyemiyorum 2 saat sonra felan yemem lazım, gece canım bişeyler çekiyor ama yemiyorum tabiki 😊 abur cubur hiç gözümde yok zaten, hergün sabah 1 yumurta kesin yiyordum ama geçen gün içinden ölü civciv çıktı çok kötü midem bulandı tiksindim kötü de kokuyordu zaten abim geldi aldı attı o derece yani 🙄 salı günü akşamda yaş Ceviz yedim canım çok çekiyordu fazla yemişim ertesi gün ishal ve mide bulantısı çektim 😒anlayacağın herşey üst üste geldi 🤦tuvalete bende hemen gitme isteği duyuyorum ya gebelikte oluyor bunlar 😊

Yaa cook güzel 🥰 kalp atisini duymus muydun ? bazen kacirdim burdaki yazismalari da.
Bende kafamda surekli 8.haftaya ulassam en azindan biraz daha rahatlayacakmisim gibi geliyor. Genelde 8.haftada bu agrilar azaliyormus baya ya
gecen hafta perşembe kalp atışını duyduk şükür 🥰😊🙏 ben grip oldum hastayım agrılarım azaldı mı anlayamıyorum suan.. bende 11e falan gelsek rahatlıycam gibi gelıyor sürekli 8-9. haftada kalbi duranlar paylaşım yapıyor moralim bozuluyor.. riskli ayları saglıkla bi atlatsak daha kımseye de soylemedım gizli saklı geciyor günler 😁😁

sen duydun mu kalp atışını randevun ne zaman 😊

Benim sabahları iştahım daha çok kapandı canım 😕 uyanınca hemen yiyemiyorum 2 saat sonra felan yemem lazım, gece canım bişeyler çekiyor ama yemiyorum tabiki 😊 abur cubur hiç gözümde yok zaten, hergün sabah 1 yumurta kesin yiyordum ama geçen gün içinden ölü civciv çıktı çok kötü midem bulandı tiksindim kötü de kokuyordu zaten abim geldi aldı attı o derece yani 🙄 salı günü akşamda yaş Ceviz yedim canım çok çekiyordu fazla yemişim ertesi gün ishal ve mide bulantısı çektim 😒anlayacağın herşey üst üste geldi 🤦tuvalete bende hemen gitme isteği duyuyorum ya gebelikte oluyor bunlar 😊
Ya sabahlari bende zorlaniyorum kahvaltida ama yemedikce karnim gurulduyor artik bide mecbur yemeliyim diye zorluyorum kendimi. Kötü olmus canim yaa zaten yumurta gebelikte cok zor yeniyor kokudan dolayi bide oyle bisey olmasi Kötü olmus🙁 ya inanir misin geven benim canim da yaş ceviz cekti😄 ama oyle sadece bi anlıktı somra unutmusum bile sen deyince farkettim. Saglikla ilerlesin de bebisler saglikli olsun da cise gider geliriz napalim 🥰
Sen bugun kalp atışı icin gidecektin canim naptin gittin mi

gecen hafta perşembe kalp atışını duyduk şükür 🥰😊🙏 ben grip oldum hastayım agrılarım azaldı mı anlayamıyorum suan.. bende 11e falan gelsek rahatlıycam gibi gelıyor sürekli 8-9. haftada kalbi duranlar paylaşım yapıyor moralim bozuluyor.. riskli ayları saglıkla bi atlatsak daha kımseye de soylemedım gizli saklı geciyor günler 😁😁
Oy masallah saglikla büyüsün darisi da bizlerin başına 🙏
Ya dikkat et canim ilac da alamiyorsun tabi simdi bol bol dinlen. Ihlamur falan zararli degil galiba ondan iç. Ya bosver okuma sen o olumsuz yazanlari. Zaten binbir stresle geçiyor her gün bide olumsuzlari okuyunca insanin aklina bir suru sey geliyor. Ben beni negatife ceken herseyden kaciyorum vallahi.
Yaaa bizde daha kimseye soylemedikk😂 esimle ben biliyoruz sadece ve artik icimde tufanlar kopuyor soylemek istiyorum😂 Allahin izniyle kalp atışını duyalim da bi soylemeyi düşünüyoruz ama sadece ailelerimize o kadar . Doktor da kalp atışını duyalim oyle soyleyin dedi zaten. Bizde onu dinliyoruz.
sen duydun mu kalp atışını randevun ne zaman 😊
Ben gecen hafta keseyi gördüm. 2 hafta sonra kalp atışı icin gel dedi 7.haftayi da gecmis oluyor. Galiba garanti olsun diye o kadar gec cagirdi. Tahminimce kalp atışı duyulur gibi geliyor. Yarin 1 haftam doluyor. Saglikla büyüsün ilerlesin de bebegimin gelişimi yeter ki 🙏

Kızlar şuan 5+3 deyim sabahları bulantı hafif ama açlık bulantısı çok çekiyorum açlıktan midem delinmiş gibi bulanıyo sizdede oluyomu açlık bulantısı dışında bulantı başlamadı bende sadece her dakika dolu mesaneyle başa çıkmaya çalışıyorum 😂

Ya sabahlari bende zorlaniyorum kahvaltida ama yemedikce karnim gurulduyor artik bide mecbur yemeliyim diye zorluyorum kendimi. Kötü olmus canim yaa zaten yumurta gebelikte cok zor yeniyor kokudan dolayi bide oyle bisey olmasi Kötü olmus🙁 ya inanir misin geven benim canim da yaş ceviz cekti😄 ama oyle sadece bi anlıktı somra unutmusum bile sen deyince farkettim. Saglikla ilerlesin de bebisler saglikli olsun da cise gider geliriz napalim 🥰
Sen bugun kalp atışı icin gidecektin canim naptin gittin mi
Evet ya kötü oldu maalesef ve benim az az bulantılarım başladı çok korkarım bulantıdan da😕 şuan doktordayım canım bekliyorum çıkınca haber edeceğim 😊

Oy masallah saglikla büyüsün darisi da bizlerin başına 🙏
Ya dikkat et canim ilac da alamiyorsun tabi simdi bol bol dinlen. Ihlamur falan zararli degil galiba ondan iç. Ya bosver okuma sen o olumsuz yazanlari. Zaten binbir stresle geçiyor her gün bide olumsuzlari okuyunca insanin aklina bir suru sey geliyor. Ben beni negatife ceken herseyden kaciyorum vallahi.
Yaaa bizde daha kimseye soylemedikk😂 esimle ben biliyoruz sadece ve artik icimde tufanlar kopuyor soylemek istiyorum😂 Allahin izniyle kalp atışını duyalim da bi soylemeyi düşünüyoruz ama sadece ailelerimize o kadar . Doktor da kalp atışını duyalim oyle soyleyin dedi zaten. Bizde onu dinliyoruz.

Ben gecen hafta keseyi gördüm. 2 hafta sonra kalp atışı icin gel dedi 7.haftayi da gecmis oluyor. Galiba garanti olsun diye o kadar gec cagirdi. Tahminimce kalp atışı duyulur gibi geliyor. Yarin 1 haftam doluyor. Saglikla büyüsün ilerlesin de bebegimin gelişimi yeter ki 🙏
amiiin darısı tüm bekleyenlerin isteyenlerin başına olsun bu kadar heyecanlı oldugunuza göre sizinde ilk cocuk sanırım 🥰 gece tuvalet seferlerinden uyku yok gündüzde dinlenemiyorum çalışıyorum maalesef ama şikayet yok şükür bugunumuze 🙏 her sabah sersem sepelek kalkıp işe geliyorum.. akşam olsa da eve gitsem battaniyemle bütünleşsem diye hayallerdeyim 😁😁 aslında genelde kalp atışı duyulunca soylenıyor ama ben bügune cok büyük emeklerle geldım tüp bebekle hamile kaldım korkuyorum 11-12. haftaya kadar sessz kalacagım.. bi de kayınvaldemler karı koca 7 köye duyurur asla aramızda kalmaz 😂😂 ve benı bugune kadar çocuk konusunda üzen kımseyle sevıncımı paylaşmak istemiyorum çok kırıldım.. bende kalp atışını duydugumda 6. haftanın son günündeydım sen daha net ve canlı duyarsın daha iyi bence gec gitmek 😍

X