Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Kalp atımı 7+1 doğum tahmini 25 Mayıs ekler misiniz Mervenur277

Herkese günaydın. Sizde bu vitaminleri yutma durumları nasıl ya? Ben zaten gebelikten önce büyük hap yutarken bile zorlanırdım şimdi daha kötüyüm. Minik tiroid hapımda bile zorlanabiliyorum bazen. Afedersiniz öğüre öğüre yutmak çok zorlayıcı

Ayy mideni bulandırıyor demekki canım geçer hemen inşallah. Ben elenatal kullanıyorum sadece herhangi bir bulantı vs hissetmiyorum canım

Bende öyleyim kapsülü de yutamıyorum demir ilacı yazarsa bir tane pembe olan var onu isterim adını unuttum vitamini de valla nasıl ederim bilmiyorum dediğin gibi troid ilacı bile boğazım da kalıyor bazen

Ayy mideni bulandırıyor demekki canım geçer hemen inşallah. Ben elenatal kullanıyorum sadece herhangi bir bulantı vs hissetmiyorum canım
Ben de elenatal kullanıyorum ama dediğim gibi hapı ağzıma aldığım an öğürüyorum yoksa kokusu falan çok güzel çikolata gibi
Bende öyleyim kapsülü de yutamıyorum demir ilacı yazarsa bir tane pembe olan var onu isterim adını unuttum vitamini de valla nasıl ederim bilmiyorum dediğin gibi troid ilacı bile boğazım da kalıyor bazen
Benim de aynı tiroid ilacı boğazımda kalıyor çok zor gerçekten umarım geçer bir an önce.

Ben de senin gibiyim üstüne bir de içilebilir demir ilacı yazıydı dr ölüp ölüp diriliyorum içerken

Kızlar 9 haftalık hamileyim bulantılarım aniden kesildi korkuyorum bebeğe bişey oldu diye varmı yaşayan iki gün sonra randevum var Perşembe günü

Ben sadece ilaç içerken sorun yaşıyorum onun haricinde bulantım yok ağrım yok lekem yok başka belirtim yok benim için keyifli geçiyor bu hamilelik
Benim de öyle bulantım yok çok şükür ama vitamin içmek yorucu oluyor afedersiniz kusmak da istemiyorum baya can sıkıcı çünkü. Bakalım alışacağız artık başka yolu yok
Kızlar 9 haftalık hamileyim bulantılarım aniden kesildi korkuyorum bebeğe bişey oldu diye varmı yaşayan iki gün sonra randevum var Perşembe günü
Doktorum belirtiler kaybolup ortaya çıkabilir demişti stres yapmayın

Olabilir endişelenme. Allah korusun extra bir şey olsa kendini belli ederdi. Ne güzel çok yormadan seni geçmiş tadını çıkar

Benim de öyle bulantım yok çok şükür ama vitamin içmek yorucu oluyor afedersiniz kusmak da istemiyorum baya can sıkıcı çünkü. Bakalım alışacağız artık başka yolu yok
Güzel şeyler bunlar alışırız inş Alışmasakda sayılı gün sağlıkla dünyaya gelsinler gerisi hiç mühim değil

Canım endişelenme ara ara bulantılar kesilip tekrar başlayabilir veya bünyen daha güçlüdür kısa sürmüş olabilir bulantın. Kötüyü düşünme lütfen doktora gidince için rahatlayacaktır. Ah analık işte bulantılarımız bitsin diye dua ediyoruz sonra bitince de neden bitti diyoruz çok iyi anlıyorum seni hormonlarımız tavan şu an çünkü

Canım 4 yıldır bu bebeği bekliyorm iki düşüğüm var nasıl geçecek bu 9 ay elim karnimda içim sizlayarak geziyorum Rabbime emanet ettim bebeğimi kucağıma almayı da nasip etsin sağ salim tüm bebeğini bekleyen annelerede

Hanimlar sizin de saclariniz dokuluyor mu? Benim hasimato troidinden dolayi onceden de ara ara dokulurdu, hamilelikte ilac dozumu arttirmalarina ragmen yine cok fazla dokulmeye basladi. Doktorun verdigi multivitamini kullaniyorum ama acaba yetmiyor mu? Sizlerde durum nasil?

Allah'ın izniyle kucağına aldığın zamanı da göreceksin en güzel şekilde, sakın üzme kendini. Bebişin için iyi ol.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…