Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Vallahi canım yazlıktayım ben iyiyim çok şükür mide bulantım falan olmadı benim ama aşırı sinirli ve gerginim gıcıdayan kapıyla kavga ediyorum . Haftaya Perşembe benim de kontrolüm.
Dunyanın en sanslı kısılerındensınnn dilini ısır kııııııız nazar deger bakben benlikten çıktım ruh gıbı gezıyorum bulantıdan.bugun kayınvalde dıyokı bız 3 tane dogurduk sobalı evlerde yardımcımızda yoktu bız napalım dıyo 3 cocugunuda anası buyuten herhun orda yemek yıyen kadın konustuinsanlar ne düşüncesiz ya,dıs kapının mandalı gıbıler aynı sıfır empatı sıfır şefkat sıfır sevgı hep yalan dolan hareketlerı

Herkese selamlar öncelikle herkesin sağlıkla bebeklerine kavuşmalarını diliyorum. Merak ettiğim bir konu vardı, tsh değerleriniz nedir ve eğer ilaç kullananlarınız varsa hangi değerlerde kullanmaya başladınız ?

Benim Tsh ile ilgili bir sorunum yok sanırım ilaç kullanmıyorum
Kullananlar vardır ama belki yazarlar

Hamileliğin sonuna kadar istirahat edenler falan oluyor belki onlarda benzer sıkıntı oluyordur istersen bir doktora daha git için rahat etsin ama başlarda hep böyle şeyler söyleniyor bebek görünmedi plasenta aşağıda vs vs

Benim Tsh ile ilgili bir sorunum yok sanırım ilaç kullanmıyorum
Kullananlar vardır ama belki yazarlar
Bana da doktorum sonuçlara göre bir şey demedi ilaç kullanmıyorum ama görüyorum ki tsh 2.5 üstü olanlar genellikle ilaca başlıyor benim 3.1 zaten takıntılı biriyim her gün kafama bir şeyler takılıyor bugünde buna takıldık işte

Sen boşver canım o olumsuz cümleleri. İmkanın varsa özele bı git canım yada başka bir doktora danış canım

Endokrinoloji bölümü 4ün üstü olunca ilaç öneriyordu canım. Senin kaç çıktı TSH?

Canım benimde 3.04 çıkmıştı. Endokrinoloji bölümüne yönlendirdi. Korkulacak bişey yok dedi. İçinizi rahat tutun.tekrardan kan verin. Bide iyotlu tuz tüket dedi bana doktor canım. Bide B6 vitamini düşürüyormuş. Folik asit içiyorsan bak bakalım içinde B6 vitamini var mı

Ben de kayınvalideyleyim tatilde hayatım bence düşüncesizlik konusunda bir numara kayınvalideler. Aklını mantığını anlamak mümkün değil. Anlayış asla yok. Koku konusunda çok hassasım sabahın yedisinde ne kokularla uyanıyorum geldiğimden beri. Bilerek yapıyor sanki. Sevgi şevkat falan kenarda kalsın. Beni bana bıraksınlar yeter

Kızlar merhabalar, benim martta kürtajım olmuştu 17 haziran da SATım, gebeyim şu an. 5+5 gözüküyor telefon uygulamasına göre de. bugun doktor kontrolü vardı doktor kese 13mm dedi yolk u da gördü ama bebek ve kalp atışı göremedi. bu haftada olabilir ama haftaya şart dedi. benim de 1 düşüğüm olduğu için korkuyorum.. çoğunlukla negatifim.
Bugun progesteron iğne de yaptırdı doktorum.
Bu arada ben de graves hastalığı da var troitlerim aşırı çalışıyor ve propisil alıyorum gebeliği öğrendiğimden beri. Kafam çok karışık

Endokrinoloji bölümü 4ün üstü olunca ilaç öneriyordu canım. Senin kaç çıktı TSH?

Benim 3.18 sağol canım biraz rahatladım, ne bilim işte 2.5 altında olmalı ilk üç ayda diye her yerde öyle görünce bi kafam karıştı varmış içinde b6 vitamini

Satımız haftamız aynı
Bizde bebeği göremedik kese vardı sadece minicik şimdilik çok doğal kalp atışı vs duyulmaması streslenmeyin bence

Bütün kayınvalideler aynımı
Aynı evdeyiz bizde yanımdan ayrılmıyor
Ama o hamile sanki tüm belirtiler onda var yatıyor akşama kadar

Satımız haftamız aynı
Bizde bebeği göremedik kese vardı sadece minicik şimdilik çok doğal kalp atışı vs duyulmaması streslenmeyin bence
merhabalar
siz özele mi gidiyorsunuz? ben özele gidiyorum da doktorum da riskli gebelik doçenti açıkçası ona çok güveniyorum. kese güzel büyümüş boyutu da iyi dedi haftaya kesin görmemiz lazım diyince gene panik oldum. çünkü martta kürtaj oldum o zaman da kalp atışı durmuştu tekrarlar diye çok korkuyorum açıkçası

suan 2,5 oldu
ben 20 aylikken tek seferde kesmistim tabiki her bebek farklidir ama benimki de cok zor ve inat bi cocuktu yanima sadece meme icin gelirdi her geldiginde oyaladim gonderdim o gece de ne zaman meme istese su verdim inek sutu sevseydi sut verirdim biberonla ama istemedi bi iki kere su icti yatti eger zamani degilse 1-2 ay sonra da deniyebilirsiniz ama bence etkili olan bi kere de birakmak cunku cocuk aglayinca memeyi elde edebilecegini anliyor ve hep o moda giriyor

8 aylık olacak benim bebeğim çok küçük ben neler çekmiştim onu memeyi alıştırırken 2 ay çabaladım ağladım gitmediğim ebe sağlık ocağ kalmadı burda en son bir ebeyle online görüştüm zar zor alıştırdım şimdi onu kesmek okadar zorki Allah bana sabır versin babasınında belasını vermesin diyim neyse

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…