Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Canım selam. Bugün aynı durumu yaşadım resmen. Sat 29 Mayıs ben hamile olduğumu 3 temmuzda farkettim doktora gittiğimde kese bile görünmüyordu. (Demekki geç döllenme) Bugün gittiğimde kese sağlıklı, yolk kesesi oluşmuş bebek 2.66mm gördü ama kalp atışı görmediği için çok kötü şeyler söyledi bana doktor. Duymamız lazımdı kalp atışını vsvs…. Kaç haftalık olduğumu bile söylemedi neye göre duyması lazım bilmiyorum….
Ama bence daha küçük haftalık hesaplarıma göre 5-6 haftalık olsa gayet normal ama sat a göre hesapladığımız için zamanından biraz geride ilerliyoruz sanırım. Yarın sabah başka doktora gideceğim gelişme olursa haber veririm ama bence sende başka bir doktora git canım. Net bilgi alacağın doktorla devam et derim.
Kısacası sıkma canını ben de daha duyamadım
Bebek 2 mm dimi yanlış anlamadım. 2mm bebekte nasıl kalp atışı duyacak görecek ki ? 10mm 1cm oluyo. Bekleyin 1 hafta derimm inşallah duyarsınız:)

Kızlar Beta HCG ile ilgili bir sorum var. Bunun sürekli olarak 2ye katlanarak devam etmesi mi normal katlamazsa bir problem var mı demektir?
İki gün önce 8500dü (4+5)
Bugün 10400 çok az artmış. (5. Haftada)
Bu sorun mu sizce? Sizin ne kadar katlayarak ilerledi? Şu an benimle aynı haftada olan var ise betası ne kadar?
Keseyi gördünüz mü?

Yaa bizde öyleyiz oğlum geceleri uyumuyor benim gücüm yetmiyor artık eşimle birlikte bakıyoruz bu sefer o pert oluyor gün boyu uyuyor gündüzde bana kalıyor gerçekten biri karnında biri kucağında çok zor oluyor süreklide kucak istiyor taşımayada çekiniyorum ama çok muhtaç daha 10 kiloya yakın kilosuda biraz tombiş bir bebek annemi şimdi daha iyi anlıyorum gerçekten çok zor
Bizde de babayi görünce sakinliyor ama baba da ise gidiyor erken kalkıyor biraz alışkanlık etti bu ağlama huyunu zaten

kızlar kontrolden geliyorum dr umu sevdim ve başkent hastanesinden 60 bine doğum paketi aldım:) mide ağrım için gaviscon verdi ve bir sürü kan+idrar testi istedi. Allah hepimizin yolunu açık etsin🙏🏻
Canım gönlüne göre bir doktor bulmana çok sevindim. İnşallah sağlıkla atlatalım hepimiz bu süreci🥰

evet canım gittim kalp atışını duyduk çok şükür🙏🏻 dr 3 hafta sonra tekrar gel dedi belki kalbi durur vs denetimde ol dedi
Bana da doktorum aynı şekilde üç hafta sonraya verdi iki haftam geçti haftaya gideceğim. Rutin bir kontrol gibi. İnşallah sağlıkla büyüsün bebeklerimiz ilk üç ayımızı sağlıkla atlatıp başka şeyler konuşalım ❤️

Kızlar merhaba dün keseyi görmeye gittim kese aşağıdaymış doktor daha iyi bir yere tutundaydı daha iyi olırdu gibi negatif şeyler dedi kendiliğinden büyüdükçede yukarı çıkabilirmiş devlete gittiğim için ultrason kağıdı vermedi böyle birşey duyan var mı ilk gebelik korktum biraz zaten tedaviyle hamile kaldım sevincim kursağımda kaldı ya

Son düzenleme:
X