Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebek 2 mm dimi yanlış anlamadım. 2mm bebekte nasıl kalp atışı duyacak görecek ki ? 10mm 1cm oluyo. Bekleyin 1 hafta derimm inşallah duyarsınız:)

Keseyi gördünüz mü?

Bizde de babayi görünce sakinliyor ama baba da ise gidiyor erken kalkıyor biraz alışkanlık etti bu ağlama huyunu zaten

kızlar kontrolden geliyorum dr umu sevdim ve başkent hastanesinden 60 bine doğum paketi aldım:) mide ağrım için gaviscon verdi ve bir sürü kan+idrar testi istedi. Allah hepimizin yolunu açık etsin
Canım gönlüne göre bir doktor bulmana çok sevindim. İnşallah sağlıkla atlatalım hepimiz bu süreci

evet canım gittim kalp atışını duyduk çok şükür dr 3 hafta sonra tekrar gel dedi belki kalbi durur vs denetimde ol dedi
Bana da doktorum aynı şekilde üç hafta sonraya verdi iki haftam geçti haftaya gideceğim. Rutin bir kontrol gibi. İnşallah sağlıkla büyüsün bebeklerimiz ilk üç ayımızı sağlıkla atlatıp başka şeyler konuşalım

Kızlar merhaba dün keseyi görmeye gittim kese aşağıdaymış doktor daha iyi bir yere tutundaydı daha iyi olırdu gibi negatif şeyler dedi kendiliğinden büyüdükçede yukarı çıkabilirmiş devlete gittiğim için ultrason kağıdı vermedi böyle birşey duyan var mı ilk gebelik korktum biraz zaten tedaviyle hamile kaldım sevincim kursağımda kaldı ya

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…