Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

merhabalar
siz özele mi gidiyorsunuz? ben özele gidiyorum da doktorum da riskli gebelik doçenti açıkçası ona çok güveniyorum. kese güzel büyümüş boyutu da iyi dedi haftaya kesin görmemiz lazım diyince gene panik oldum. çünkü martta kürtaj oldum o zaman da kalp atışı durmuştu tekrarlar diye çok korkuyorum açıkçası
Özele gidiyorumda doktorum operatör uzman doktor sadece burda iyi bir doktor seçeneğim yok

Bu salı gittik normal dedi
İlk bebeğimde çok geç gördük kalp atışınuda geç duyduk düşer falan dediler ama yaşadı bebeğim
Bu salı gittik normal dedi
İlk bebeğimde çok geç gördük kalp atışınuda geç duyduk düşer falan dediler ama yaşadı bebeğim
İnşallah sağlıkla ben de kucağıma alırım. teşekkür ederim 🥲

8 aylık olacak benim bebeğim çok küçük ben neler çekmiştim onu memeyi alıştırırken 2 ay çabaladım ağladım gitmediğim ebe sağlık ocağ kalmadı burda en son bir ebeyle online görüştüm zar zor alıştırdım şimdi onu kesmek okadar zorki Allah bana sabır versin babasınında belasını vermesin diyim neyse
aslinda tandem emzirme diye bisey duymustum tam bi bilgim yok ama doktora da danis istersen emzirme yapilabiliyor diye biliyorum yine de yanlis yonlendirmiyim kiyamam ya daha cok kucuk allah sabir versin mecbursa da kolaylikla olsun insallah

Merhaba, son adet tarihim 26 haziran. Bu perşembe günü kan testinde beta hcg 586 çıktı. Daha önce bi dış gebelik geçirmiştim, sonrasında sağlıklı bi gebelik de geçirdim. Oğlum 3.5 yaşında şuan. Önceki doğumum sezaryen olduğu için bu gebeliğim sağlıklı ise muhtemelen bu da öyle olacak. Tahminen martın sonunda doğacak.

Sizce doktora pazartesi mi yoksa salı mı gideyim? 2 güne bir beta 2 katına çıkarsa pazartesi 2400 civarı olur. Ama önceki gebeliğimde hep 2 katından fazla artmıştı. O yüzden pazartesi görülür diye düşünüyorum ama emin de olamadım. Daha önce dış gebelik geçirdiğim için bi an önce de gidip keseyi görmek istiyorum. Ne dersiniz? Garanti olsun diye salıyı mı beklesem yoksa hemen belli olsun diye pazartesi mi gitsem?

aslinda tandem emzirme diye bisey duymustum tam bi bilgim yok ama doktora da danis istersen emzirme yapilabiliyor diye biliyorum yine de yanlis yonlendirmiyim kiyamam ya daha cok kucuk allah sabir versin mecbursa da kolaylikla olsun insallah
Çok araştırdım doktorda emzir dedi birsüre sonra kendi içmek istemezmiş yada gelişimine katkıda bulunmazmış birşekilde iki üç ay içinde kesmek zorundayım hem emzirip hem hamile olmakda kolay olmuyor sürekli halsiz hissediyorum
Hala pskolojim de düzelmedi çok kötü oluyorum olacaklaro düşündükçe

Benim 3.18 sağol canım biraz rahatladım, ne bilim işte 2.5 altında olmalı ilk üç ayda diye her yerde öyle görünce bi kafam karıştı varmış içinde b6 vitamini
Canım bizde öyle korktuk gittik hemen ama korkma endokrinoloji doktoru 4 üstü olunca biz ilacı öngörüyoruz dedi bana. Sen yine o bölümden randevu al yada tshını ölçtür ara ara. B6 vitamini ve kontrolü iyotlu tüket düşer Allah'ın izniyle. Ben 20gun sonra kan verdim TSH düşmüştü. Senin yükselse bile korkma küçük düzeyde ilaç verir belki. Ama şuanda zaten kafana takma benimde öyleydi en başta. Kadın doğum doktoru 2,5 istiyoruz demişti banada.

Kızlar merhaba dün keseyi görmeye gittim kese aşağıdaymış doktor daha iyi bir yere tutundaydı daha iyi olırdu gibi negatif şeyler dedi kendiliğinden büyüdükçede yukarı çıkabilirmiş devlete gittiğim için ultrason kağıdı vermedi böyle birşey duyan var mı ilk gebelik korktum biraz zaten tedaviyle hamile kaldım sevincim kursağımda kaldı ya
Ben gecen hafta o sebeple hastanede yattim burda yazmistim hatta. Bol dinlen bol sıvı ic. Servisten disari cikartmiyolardi beni. Agir kaldirma egilme lütfen. 3 günde yukarı cıkmıstı kese.

Kızlar merhaba dün keseyi görmeye gittim kese aşağıdaymış doktor daha iyi bir yere tutundaydı daha iyi olırdu gibi negatif şeyler dedi kendiliğinden büyüdükçede yukarı çıkabilirmiş devlete gittiğim için ultrason kağıdı vermedi böyle birşey duyan var mı ilk gebelik korktum biraz zaten tedaviyle hamile kaldım sevincim kursağımda kaldı ya
Yukarı çıkan çok gördüm. Üzülme, dinlen onların tersine pozitif düşün
Merhaba, son adet tarihim 26 haziran. Bu perşembe günü kan testinde beta hcg 586 çıktı. Daha önce bi dış gebelik geçirmiştim, sonrasında sağlıklı bi gebelik de geçirdim. Oğlum 3.5 yaşında şuan. Önceki doğumum sezaryen olduğu için bu gebeliğim sağlıklı ise muhtemelen bu da öyle olacak. Tahminen martın sonunda doğacak.

Sizce doktora pazartesi mi yoksa salı mı gideyim? 2 güne bir beta 2 katına çıkarsa pazartesi 2400 civarı olur. Ama önceki gebeliğimde hep 2 katından fazla artmıştı. O yüzden pazartesi görülür diye düşünüyorum ama emin de olamadım. Daha önce dış gebelik geçirdiğim için bi an önce de gidip keseyi görmek istiyorum. Ne dersiniz? Garanti olsun diye salıyı mı beklesem yoksa hemen belli olsun diye pazartesi mi gitsem?
Salıyı bekle bence garanti olsun.

Kızlar bi saat önce falan lavaboya gittim 2-3 cm büyüklüğünde kahverengi leke gelmiş çamaşırıma
Acile gittim kan vermek için, doktoruma haber vermişler
Acildeki ebe karın ultrasonunda ilk önce keseyi gördüm dedi
Sonra doktora fotoğrafını çekmek için tekrar baktığında bulamadı
Doktorum beni aradı pek iyi konuşmadı
Düşük önleyici iğne yaptılar kan aldılar onun sonucunu bekliyorum
İyi düşünmeye çalışıyorum ama var mı bunun gibi bi durum yaşayan

Kızlar bi saat önce falan lavaboya gittim 2-3 cm büyüklüğünde kahverengi leke gelmiş çamaşırıma
Çok geçmiş olsun bizide haberdar et

Çok geçmiş olsun yaptıkları iğne kanamayı azaltıyor. Yavaş hareket edin ve dua edin. Son acile gittiğimde bana da kanamadan kaynaklı düşük önleyici iğne yaptılar. Bir de fitil verdiler. İnşallah güzel sonuçlar alırsın güzel düşünelim güzel olsun. Kanamasi olduğu halde hamileliği sorunsuz biçimde devam eden çok insan var🙏🏻

Kesenin büyüdükçe yukarı çıktığına dair çok yazı okudum. Sorunsuz bir şekilde sağlıkla huzurla ilerlesin inşallah

Çok geçmiş olsun yaptıkları iğne kanamayı azaltıyor. Yavaş hareket edin ve dua edin. Son acile gittiğimde bana da kanamadan kaynaklı düşük önleyici iğne yaptılar. Bir de fitil verdiler. İnşallah güzel sonuçlar alırsın güzel düşünelim güzel olsun. Kanamasi olduğu halde hamileliği sorunsuz biçimde devam eden çok insan var🙏🏻
Sen nasıl oldun? Kanaman geçti mi ?

Dunyanın en sanslı kısılerındensınnn dilini ısır kııııııız nazar deger bak😂ben benlikten çıktım ruh gıbı gezıyorum bulantıdan.bugun kayınvalde dıyokı bız 3 tane dogurduk sobalı evlerde yardımcımızda yoktu bız napalım dıyo 3 cocugunuda anası buyuten herhun orda yemek yıyen kadın konustu😂😂insanlar ne düşüncesiz ya,dıs kapının mandalı gıbıler aynı sıfır empatı sıfır şefkat sıfır sevgı hep yalan dolan hareketlerı
Ya benim de bulantim cok oluyor midem de yaniyo genelde herkes biz hamileyken soyle boyle diyor eskiler😀

X