Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Hiçbişey koymasalar o buzdolabı genede kokacak tatlım
Ekstra dikkat etmek gerekiyor birde ruhsal olarakda iyi değiiliz

Hiçbişey koymasalar o buzdolabı genede kokacak tatlım
Ekstra dikkat etmek gerekiyor birde ruhsal olarakda iyi değiiliz
Hem de hiç iyi değilim kendimi tanıyamıyorum. Doktorum demişti eşime çok sinirliyken birden ağlayabilir diye içimizdeki küçücük canlı hepimizi ne hale getirdi ya biri yazmıştı burada doğsunlar sağlıkla totolarını ısıralım diye çok doğru

Bende de koku hassasiyeti var buzdolabı iğrenç kokuyor bana da Sadece yoğurt, hıyar, nektari vs hafif şeyler yemek istiyorum, yumurta, et falan yiyemiyorum mide bulandırıcı geliyorlar. Çok yavaş geçiyor bu hamilelik keşke büyüse bebek bir an önce de doğursam
Ben bir gün sağ kasığımda bir gün sol kasığımda vs ufak ufak ağrılar hissediyorum 10 dk falan hafifçe zonklar gibi oluyor. Sizde de var mı bu tip durumlar?

bugun bende de oldu sol tarafta buyuyorlar mi acaba noluyo

Bunları bilmek iyi oldu sağol canım
Canım çekiyor zaten de mide bulantım buna engel oluyor doktora gideceğim zaman mide bulantısımin fazla olduğunu soylicem bı ilaç verir belki

arada geçiyor benim iki gündür yok gibi bilemedim . ilaç takviyesi alabilirsin belkii
Bende henüz yok. Ben @mayaada için söylemiştim
ay benim de geçti şükür bugün olmadı çok. öğlen yemeğimi baya iyi yemişim hatta canım çikolata çekti

ay bana geçen pazar bi ağlama krizi geldi. Eşim diyo noldu niye ağlıyorsun ne biliyim diiyorumm diyorum hamilelikten yani yok canım ne alakası var diyo bana

evet arada oluyor :)

ay bana geçen pazar bi ağlama krizi geldi. Eşim diyo noldu niye ağlıyorsun ne biliyim diiyorumm diyorum hamilelikten yani yok canım ne alakası var diyo bana
İnanmıyorlar ki ben de öyleyim kullanıyorum sanıyorlar ama ben bile inanamıyorum alışamadım çok sakin bir insanımdır aslında

Evet gerçekten koku hassasiyetim fazlalaştı Zaten birkaç gündür evimde değildim babamlardaydım orada kalıyordum ama o zaman kokudan rahatsız olmuyordum muhtemelen evim hani kapı pencere kapalı olduğu için havalarda sıcak olduğu için evin biraz havasız kalmıştı dün evime geldim kaynanama falan eşime söylüyorum hayır diyorlar muhtemelen o koku yani çünkü hamile kalmadan önce temizlik yapmıştım çöpe falan da bayağı dikkat ederim Zaten hamile kaldığımdan beri de tahammül edemiyorum direkt çöpleri atıyorum umarım bu sorun da bir an önce hallolur

İnanmıyorlar ki ben de öyleyim kullanıyorum sanıyorlar ama ben bile inanamıyorum alışamadım çok sakin bir insanımdır aslında
bi de diyordu sen daha şimdiden böyleyse hahah ama şu an doktora falan da gidince sürekli dibimde evde bişeyler yapmaya çalışıyor habire :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…