Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

#reklam değil kızlar bu üründen almayı düşünüyor musunuz? Sizce gerekli mi? Yorumlarda memnun kalmışlar. Hatta tırnak makasında et kaptırılabildiğini yazmışlar.

Eklentiler

• Screenshot_2024-10-18-17-48-37-182_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    68 KB · Görüntüleme: 40
Benimde eurofins 7 günde falan geldi benim de güzel haberler olsun inşallah

#reklam değil kızlar bu üründen almayı düşünüyor musunuz? Sizce gerekli mi? Yorumlarda memnun kalmışlar. Hatta tırnak makasında et kaptırılabildiğini yazmışlar.
Bunlar yeni çıkmış bizim zamanımızda yoktu Biz minik bebe tırnak makasıyla hallettik ama ilk tırnak kesişimiz aklıma geldi baya heyecanlıydık bir şey yapar mıyız diye annemi beklemiştik o kessin demiştik Sonra alıştık ikinci de daha rahat olurum artık herhalde diyorum :)

Bime gelmişti ben aldım. Gerekli diyor arkadaşlarım

Aaa ne zaman gelmiştiii kaçırmışımm Bende hepsiburada dan sipariş verdim. Bir tane de bebek tırnak makası alırım hangisi rahat olursa öyle devam ederim artık
Bende ilk ya şimdi kesemem bir şey olur falan sipariş verdim dursun kenarda rahat olur belki

İçinden yetişkinin bile kullanabileceği bir sürü uç çıktı o yüzden çöp olmaz diye düşünüyorum. 3 hafta falan önce olabilir. Bir şubede kalmış ben öyle aldım birkaç gün önce

Kızlaar selam herkeseebu sıralar iş çok yogun yazamadım.

Grip aşısını organık köy yumurtası alerjim nedeni ile olmuyorum,bir kez olmuştum daha önce hiç memnun kalmadım alerjik bünyesi olanlar uzak dursun

Bugün gündemdeki haberler beni çok üzdü insanlık gerçekten tek dişi kalmış bir canavar içleri çürümüş yaratıklara dönüştü,hayal bile edemeyecegımız kadar insanlar kötü,bu beni çok pkorkutuyor,içine kapanık oldum iyice asosyal,insanlardan korkuyorum artık ve çok üzülüyorum…

Tetenoz aşısını ise olacagım,yokmus ellerınde şuanda gelınce olacagım,2015 yılında bir doz olmustum,tek doz olacagım o yüzden şimdi.umarım iyi olur herseye okadar guvensızım kı artık ondanda korkuyorum ama Allaha emanet edıp kendımı olucam.

Yumurta, süt ürünlerine hassasiyetim var benim de acaba o yüzden mi memnun kalmadım ki bilemedim.
Benim sağlık ocağımda da aynı şey söylendi. Aşı vaktin geldi ama aşı yok elimizde dendi

geleneksel patates salatasi havuc tarator olabilir meze gibi böreklerle yogurtlu bisey iyi gider

ben aldim 2. bebeğimde canım bir kere bile kullanamadim. bence cok tuhaf bi alet yani bence bu daha cok canini acitir gibi geldi yapmaya calisirken biraktim hemen aldim tirnak makasini o daha güvenli bence canim.

Evet tatlı heyecanlar

Ben gündemi hiç takip etmemeye çalışıyorum ama buna kayıtsız kalamadım sabahtan beri ağlıyorum tutamıyorum kendimi. Bu 12 bebekle sınırlı değilmiş maalesef yıllardır devam eden bir şeymiş. Biz küçücük tırnaklarını bile nasıl zarar vermeden keseceğimize kadar düşünüp ne hayallerle alışverişler yaparken, ülkemin bir yerinde aynı benim yaşadığım heyecanları yaşayan anne babaların, sağlıklı bebeklerini böyle iğrenç insanlar yüzünden kaybetmesi. O eşyaların bomboş kalması sonra, annenin yüreğinin bomboş kalması. Bu sadece bebek ölümü değil insanların hayatlarının, hayallerin,in ümitlerinin, herşeylerinin ellerinden alınması başka hiçbir acıya benzemiyor. Sanki ben yaşamışım gibi hissettim tüm gün öğrendiğimden beri hala toparlanamadım.
Sizin de canınızı sıkmak istemedim kimseyi üzmek moral bozmak istemem ama içimi bir yere dökmek istedim.
Bizler ve bebeklerimiz güzel günler görelim, buraya sağlıklı ellerinin ayaklarının fotoğraflarını koyalım dileğim. Şimdi karnımızda atan kalpleri, kalplerimizin üzerinde atmaya devam etsin umarım bu duyduğumuz en kötü en iğrenç son haber olsun

Ya beni bir kere kayıt için aradılar onun harici kimse aramadı
Ben de aldım bakalım içinde bir sürü uç var
Ay kızlarrr bugün bir sınıfımdaki öğrenciler hamile olduğumu anladı çok tuhaf hissettim kdjdjdjsks sizlerde durum ne?
Hahaah ya benim de artık hamile olduğum anlaşılıyor

Ya beni bir kere kayıt için aradılar onun harici kimse aramadı

Ben de aldım bakalım içinde bir sürü uç var

Hahaah ya benim de artık hamile olduğum anlaşılıyor
Benim de belli oluyor sanki akşamları Sabah yarısı kadar oluyo hala

Eklentiler

• Screenshot_20241018_202002_Gallery.jpg
    107,8 KB · Görüntüleme: 13
Ay kızlarrr bugün bir sınıfımdaki öğrenciler hamile olduğumu anladı çok tuhaf hissettim kdjdjdjsks sizlerde durum ne?
Ben en başında söyledim öğrencilerime. Minnakların öğretmeniyim, okul öncesi öğretmeniyim başından onlara paylaşıyorum ki çünkü hızla koşarak gelip sarılmalar çok oluyor bizde biri koşup sarılınca hepsi sarılıyor her türlü tehlike “minnoşlarım karnımda bebek var, sarılırken birbirimize yavaş sarılalım gibi gibi anlatıyorum. O kadar melekler ki. Hatta işte öğretmeni üzmeyelim, bebek de üzülür öğretmenimize sürpriz yapalım bebek de sevinir gibi muhabbetler dönüyor. Anlayışlı ve temkinli oluyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…