Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

yaa vallah 2-3 gündür iyice gümletiyor hahah yaramaz olcak galiba

ya ben fırından sıcak ekmek alıp tereyağ sürüp yiyordum bastırıyordu hahah
Alınan kilo faktörü de hissetmede önemli galiba. Sen sanırım bayağı az kilo almıştın ben 5 kilo falan aldımo yüzden de net hissedemiyor olabilirim şuan

Alınan kilo faktörü de hissetmede önemli galiba. Sen sanırım bayağı az kilo almıştın ben 5 kilo falan aldımo yüzden de net hissedemiyor olabilirim şuan
Canım ben baya kiloluyum ilk 17 de hissettim bu sabahta mesela sessizken genelde sırt üstü yatarken oluyor böyle gün güm hareket ediyor ama çok nadir hissediyorum bence zaten daha küçükler haftada bir kez anca hissederiz öyle 30 lardaki gibi hareketleri güçlü olmuyor. Özellikle sessiz anlarda daha çok hissedersin

Bana özeldeki doktorum sehir hastanesinde detayliyi yaptir sonucu bana at dedi. Sonucu vermiolarmiş ne atcam acaba zaten şehir hastanesinde dogumu dusunemiom allah mecbur birakmasin. Ben devlette kürtaj olmustm 1 saatlk iş icin aksama kdr agrıdan acıdan süründürdüler beni. Allah yardimcimiz olsn

Canım benim de bu Perşembe bugün 20+0 bizim yani 20+2 olmuş oluyor detaylı ultrason. Ben yirminci haftadan itibaren yapılıyor diye biliyorum. Bence erken değil.

Canim benim doktorum 20 ile 21. haftalalar arasinda gitmemi istedi

Ekşi konuşulmuş benim de aklıma kısır düştü bol ekşili gidip yapıcam tatlı ile hiç aram yok numaralar önceden çok severdim ekşi yiyenler bebeğinizin cinsiyeti neydi ben hala öğrenmedim de
canım ben de ekşi yiyorum, geçen gün lahana turşusuyla resmen karnımı doyurdum, benimki kız ekşi tatlı hiç alakası yok cinsiyetle

En ideali 21-23 hafta diye duymuştum. Ama seninki de ideal bence
bana direkt doktorun asistanı 19. haftaya gün verdi :/
50,5 la hamile kaldım sabah tartıda 53,2 çıktım
ya sadi konukta sonucu hemen veriyorlar. Yani ikili testte ultrason sonucunu direkt vermişlerdi

ya sadi konukta sonucu hemen veriyorlar. Yani ikili testte ultrason sonucunu direkt vermişlerdi
Kızz mayooşş 19. Hafta kalbındekı bişey daha tam oluşmuyormuş 21. Hafta en ıyısı dıyorlar canım,bari 20. Haftaya versın arasan soylesen acil bi durum oldu bır hafta sonraya girin randevumu desen olmazmıı

maya91 bencede kuzum 21 de falan gir bencede sonra tekrar girmek durumunda kalma

Evet canım bence de erken gibi sonra aklında kalmasın bende 3 hafta sonra gircem 9 Kasım da 21. Haftalık olmuş olcaz bunarada 4 bin fiyat aldık kızlar sizde durumlar nasıl

Evet canım bence de erken gibi sonra aklında kalmasın bende 3 hafta sonra gircem 9 Kasım da 21. Haftalık olmuş olcaz bunarada 4 bin fiyat aldık kızlar sizde durumlar nasıl
Benımkı 3 bın canım,perıtonolog degıl ama dr um,burada yok,kendı takıplı dr umuz yapıyor detaylıyı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…