Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlarr Molfix yeni bebek bezi çıkarmış premium. İçi yumuşacıkmış. Hassas ve alerjiye meyilli bebekler için uygun falan yazıyor yorumlarda. İndirimde şuan. Sizce 1 beden 2 bedenden kaç tane gider tecrübe li anneler #reklam yazayım da başım belaya girmesin
Çok tatlış sağlıcakla giydirmek nasip olsun canım

Eklentiler

• Screenshot_2024-09-27-19-11-54-610_trendyol.com.jpg
    65,2 KB · Görüntüleme: 10
Çok tatlış sağlıcakla giydirmek nasip olsun canım
Amiin canımm inşallah
Benim eşim 2 paket sleepy 1 no almış. Bi baktım minnacık ayy dedim bu kadarcık mı olcak

Kızlarr tüm yorumları okuyamadım ama hastane çıkışı konuşuyorsunuz sanırım. Mertbaby nin hastane çıkışları çok güzel. Sade ve şık bir şeyler istiyorsanız. Daha tatlış istiyorsanız. Hüma ve Meva baby hesaplarına bakabilirsiniz. Güvenilirler ben aldım

Canım tam hatırlamıyorum ama prematüre olursa değişir tabi ama 3 kilo vs doğacağını varsayarsak 1 numara bir tane yeterli diye düşünüyorum ben 1 adet 1 numara 2 adet 2 numara alırım diye düşünüyorum daha küçük bebişi olan taze tecrübeli annelerden tavsiye alalım benim 5.5 yıl oldu

Doğru çabuk büyüyorlar

Ben tiny lamb dan aldım. Ama meva baby çok karşıma çıkıyor aşırı güzel şeyler varrr dün bi tanıdığıma sordum hatta bişey aldın mı diye. Güvenemedim çünkü

canım 1 adet 1 numara yetmiyor ya. valla ben 1 numarayı 3-4 paket kullandım en az. çünkü çok fazla kaka yapıyorlar yetişmiyor. ben de eşime 1 paket 1 numara alsan yeter demiştim o zaman üstüne kaç paket daha aldık tam sayamadım

Bi iki tane stoklayıp popişin büyüme durumuna göre dikkatli ilerlemek lazım bazıları bi paket bile 1 no kullanmıyormuş ama bence sizin gibi üst üste pislenir 2 paket gider en az ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…