Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Çoook teşekkür ederiiim :) siz de öyle sağlıkla kucağınıza alın inşallah :) peki negatif çıkınca ne yapılıyor?
Hazır uyanmışken gece tuvalete kalkmaya o kadar üşeniyorum ki

Bana da 2 kay çorap giydiriyor ahahah
gece 2 de kalktım yaa şaka gibi, ben hayatta kalkmazdım hahh
Ben günlük değil de bebeğimin ilk albümü diye bir şey aldım büyükçe bir şey. İçinde ilk saçını koyacağın zarf var. İlk ultrason u yaptışstıracagın yer var gibi gibi
he işte öyle bişi olabilir, duygusal şeyler yazamam da jdfskj
Ay ben de yaa jdjdj Oğlak burcu olduğum için olabilir
Ben de koç

Maşallah sana ne kadar güzel bi poz vermiş yaa

Yükselenim de koç Çocuk da koç olacak bakalım bizi ne maceralar bekliyor sjsjsj

Senin sat öne çekildi dimi ondan benim 23 mart görünüyo doğum, tam sınır ama ben koç olsun isterim yani eşim yengeç oğlum balık deliririm heralde jdjdjd
ben de koç olsun isterim dfsa evet canım 5 gün öne çekildi ama ultrasonda gene önde gözüküyor anlamadım bu işi sfsad
yengeçler de duygusal mı oluyor :)

ben de koç olsun isterim dfsa evet canım 5 gün öne çekildi ama ultrasonda gene önde gözüküyor anlamadım bu işi sfsad
yengeçler de duygusal mı oluyor :)
Ben yengecim asiri duygusalim maaaalesef. Hic sevmiyorm burcumu. Bebis balik olcak oda duygusal. Ama eşim asla duygusal deil. Nasl bir aile olcaz merk ediom

Ben gebelik öncesinde de nioli yağı kullanıyordum. Doktoruma akıntı kaşıntı olduğunda kullanabilir miyim hala diye sordum. İç çamaşırına 1 damla damlatarak kullanabileceğimi söyledi. Aynı zamanda idrar yolu enfeksiyonunu söktürüyor. İsterseniz bir doktorunuza danışın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…