Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

sabah araç beklerken uzun süre gelmeyince ağrı tutuyor volta atıyorum kjda neyse ptesi araba geliyor çok şükür :) sabahları yürüsem aslında 25 dk iş yeri ama yokuş falan aşırı yoruyor. Yürüsem mi ya?
Yokuşa bulaşma bence ciddi bir sey olmasa da normal insan halimizi bile cok yoruyor öyle düşünn yürüme canim

sabah araç beklerken uzun süre gelmeyince ağrı tutuyor volta atıyorum kjda neyse ptesi araba geliyor çok şükür :) sabahları yürüsem aslında 25 dk iş yeri ama yokuş falan aşırı yoruyor. Yürüsem mi ya?
Bir gün dene istersen, ama kasık, karın ve beline ağırlık verdiğini hissedersen arabayla devam et bence. Dediğin gibi düz yol olsa düşünmeden yürürdün. Hep mi yokuşlu yoksa bir kısmı mı?

Uçları sarı diyebilirim ama yarısından itibaren kendi rengim kumral yani cok acık bi kumral degil güneste sapsarı ama normalde bildigimiz kumral ajdndnd tabi kaşlar her türlü koyı kalıyor 6-8 dk boya tutmak bana 1-2 ay yetiyordu🥺🥺🥺
yaa aslında doğal olan kısımla sırıtmaz yaa sana mı öyle geliyor acaba alıştığın için
Yokuşa bulaşma bence ciddi bir sey olmasa da normal insan halimizi bile cok yoruyor öyle düşünn yürüme canim
aslında çok yokuş yok kafalar karışık :) zaten cuma ctesi kalıyor tek. ptesi araba gelcek
Bir gün dene istersen, ama kasık, karın ve beline ağırlık verdiğini hissedersen arabayla devam et bence. Dediğin gibi düz yol olsa düşünmeden yürürdün. Hep mi yokuşlu yoksa bir kısmı mı?
biri küçük biri bi tık daha uzun bi yokuş hepsi yokuş değil :) yani ortalama 5 dksı diyim. Zaten minibüse gitmek için kısa olanı yürümek zorundayım. Çok dik yokuşlarda değil aslında :)

yaa aslında doğal olan kısımla sırıtmaz yaa sana mı öyle geliyor acaba alıştığın için

aslında çok yokuş yok kafalar karışık :) zaten cuma ctesi kalıyor tek. ptesi araba gelcek

biri küçük biri bi tık daha uzun bi yokuş hepsi yokuş değil :) yani ortalama 5 dksı diyim
Yavru, 5dk çokmuş ya

Bizim bebiş balık olursa benzer olacak 😂

Eşim, kardeşim ve enn yakın arkadaşım yengeç... Ne çektim bee 😂😂
benim annem babam teyzem büyük kızım yengeç😂 her tarafım duygu seli. o yetmiyor gibi babamla annem aynı yıl aynı ay aynı gün doğumlu 🤣nasıl bir tesadüf bilmiyorum. ama asla yıldızları barışmıyor hiç anlaşamıyorlar.
ama kızım aşırı şekilde duygusal gık desen gözleri dolar o şekilde😄😄

Yanlış algı var evet balıklar merhametli ama duygusal değil ve sürekli ağlamaz. hatta yeri geldiğinde herkesten çok daha fazla gaddar olurlar ama belli etmezler :)
aslında doğru diyorsun canım benim de en yakın arkadaşım balık şubat balığı hem de. ama hiç de duygusal değil adı da duygu bi de😂 gayet soğuk kanlı sakin bir insan😊 ben ikizlerim ben aşırı duygusal bir insanım, herşeyde hemen ağlarım

aslında doğru diyorsun canım benim de en yakın arkadaşım balık şubat balığı hem de. ama hiç de duygusal değil adı da duygu bi de gayet soğuk kanlı sakin bir insan😊 ben ikizlerim ben aşırı duygusal bir insanım, herşeyde hemen ağlarım
Artık hepimiz martta bakarız balık olanlar nasıl diye 😂

Herkese merhaba mart sonu nisan başı gibi doğumum olacak inşallah 😍 bebek arabası araştırıyorum ama travel olmalı mı olmamalı mı iki tarafta da çok fazla olumlu olumsuz görüş var :) sizin fikriniz nedir

İstanbul’da taksinin lüks olduğunu unutmuşum 😂 hele de iş çıkışı veya sabah ise
İstanbul'a yeni evlenip gelen biri olarak size anımı anlatmak istiyorum. İstanbul a yerleştikten sonra işe girmiştim malum bir uygulamadan taksi çağırdım. Sonra konumdan baktım taksi beklediğim caddede. Ve bir taksi geldi 3 kere korna öttürünce bindim. Meğer uygulamadan gelmemiş. Taksiye bindim, uygulamadan gelen taksici beni arıyor nerdesiniz diye. Dedim siz sanıp bindim 🤣 Bana bir çemkirdi neden bindiniz boşuna mı geldim falan filan. Bindiğim taksiciye diyorum uygulamadan mı geldiniz? Hayır dedi kardeşim o zaman neden 3-4 kere korna öttürüyorsunuz ben size el bile yapmadım ki durun diye dedim🤣🤣🤣 Durdum bindiniz diyor bana bir de ben nerden bileyim dedim. Sinir olmuştum 🤣🤣

X