Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

İndirek coombs kandaki antikorlari ölçmek için yapılıyor. Pozitif olması bizim gibi rh- olanlar için gebelikte problem. Normalde 28. Haftada , etken doğum riski varsa bazı doktorlar 34. Haftada tekrarlst ve doğumdan sonra 72 saat içerisinde rhogam ignesi yapılır. Bu şekilde sorun olusturmaz . Bebeğin kan grubu Rh - ise bu durumda da sorun oluşturmaz ama.bunu doğunca öğreniyoruz benim bildiğim 😊Eğer gebeliğin başından bu yana kanama gibi bir durum yaşanmadı ise sıkıntı olmaz diye biliyorum. Doktorunuz tedbir amaçlı istemiş sanırım. Bende 10+3 deyim. Şimdilik benden de istemedi doktorum. Oğlunuzu sağlikla kucağınıza almanizi ve büyütmenizi yürekten dilerim. 💐😊
Çoook teşekkür ederiiim :) siz de öyle sağlıkla kucağınıza alın inşallah :) peki negatif çıkınca ne yapılıyor?
Hazır uyanmışken 😂 gece tuvalete kalkmaya o kadar üşeniyorum ki 🥴

Bana da 2 kay çorap giydiriyor ahahah
gece 2 de kalktım yaa şaka gibi, ben hayatta kalkmazdım hahh
Ben günlük değil de bebeğimin ilk albümü diye bir şey aldım büyükçe bir şey. İçinde ilk saçını koyacağın zarf var. İlk ultrason u yaptışstıracagın yer var gibi gibi
he işte öyle bişi olabilir, duygusal şeyler yazamam da jdfskj
Ay ben de yaa jdjdj Oğlak burcu olduğum için olabilir 🤣
Ben de koç :KK48:

Kızlar merhaba en son hastaydım ben rapor aldım kaç gündür evdeyim İlaç kullanmadan çok zormuş ama daha iyiyim şükür .🙏 Bugün kontrolüm vardı heyecanlı gittim ve ayy kızım çok büyümüş 🧿🧿🧿 maşallah Ağzımız kulaklarımızda çıktık çok şükür Hepimizin bebişleri sağlıklı ilerlesin ve sağlıkla gelsinler. Ani kasık ağrılarını sordum çok normal dedi Sizin de bilginiz olsun canlarım
Maşallah sana 🧿🧿 ne kadar güzel bi poz vermiş yaa 🫠

Çoook teşekkür ederiiim :) siz de öyle sağlıkla kucağınıza alın inşallah :) peki negatif çıkınca ne yapılıyor?

gece 2 de kalktım yaa şaka gibi, ben hayatta kalkmazdım hahh

he işte öyle bişi olabilir, duygusal şeyler yazamam da jdfskj

Ben de koç :KK48:
Yükselenim de koç 🤪 Çocuk da koç olacak bakalım bizi ne maceralar bekliyor sjsjsj

Senin sat öne çekildi dimi ondan 😅 benim 23 mart görünüyo doğum, tam sınır ama ben koç olsun isterim yani eşim yengeç oğlum balık deliririm heralde jdjdjd
ben de koç olsun isterim dfsa evet canım 5 gün öne çekildi ama ultrasonda gene önde gözüküyor anlamadım bu işi sfsad
yengeçler de duygusal mı oluyor :)

ben de koç olsun isterim dfsa evet canım 5 gün öne çekildi ama ultrasonda gene önde gözüküyor anlamadım bu işi sfsad
yengeçler de duygusal mı oluyor :)
Ben yengecim asiri duygusalim maaaalesef. Hic sevmiyorm burcumu. Bebis balik olcak oda duygusal. Ama eşim asla duygusal deil. Nasl bir aile olcaz merk ediom😀😀

Sağol anlamıyorum evdeyken de vardı okul başladı okuldayım mecbur da giriyorum tuvalete geçmiyor limon arada suya sıkıyorum ama çok da denemedim bir de aşırı sıcaklarda bile vardı bizim ev hamam gibi oluyor güney cephede olduğu için :/
Ben gebelik öncesinde de nioli yağı kullanıyordum. Doktoruma akıntı kaşıntı olduğunda kullanabilir miyim hala diye sordum. İç çamaşırına 1 damla damlatarak kullanabileceğimi söyledi. Aynı zamanda idrar yolu enfeksiyonunu söktürüyor. İsterseniz bir doktorunuza danışın

X