Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bence bu sizin kararınız siz ben yaptırmak istiyorum diyorsanız doktorunuz karışmaz. Hatta çoğu doktor ikili üçlü önermiyor direkt fetal dna nipty testine yönlendiriyor. 12+3 fetal için geç bi zaman değil gayet uygun

Bende şuan hissetmiyorum daha bazen gaz falan oluyor heyecanlanıyorum bebişim mi diye ama öyle bişey değili sanırım

Kızlar iyi akşamlar umarım herkes iyidir
Bugün dinlenmeme rağmen sanki romatizma ağrısı gibi dizlerimde ve bacaklarımda ağrı var, başka yaşayan var mı normal mi acaba süreçte bilen var mı

kızlar demir ilacı olarak kullandığınız ilacın içinde folik asit var mı? Bir de onun yanında farklı kullandığınız bir vitamin var mı? Ben normal vitamin olarak ocean mumy kullanıyorum içinde 0.4 mg folik asit var. Doktor demir ilacı olarak Gyno Ferro Sanol verdi onun içinde de aynı miktar folik asit var. 12. hafta itibariyle zaten kesiyorlar da bu haftalarda iki yerden birden almak bana fazla geldiğinden bi korkmadım değil. Sizler nasıl, hangi demir ilacını kullanıyorsunuz?

Canım doktor benim folik asiti kestikten sonra İMom verdi içinde folik asit var zaten dedi ama o bende çok mide bulantısı yaptı o yüzden şimdi EfaMom diye bi vitamin verdi bunu kullanıyorum şuan ekstra demir başlamadı daha

Eklentiler

• IMG_4381.jpeg
    73,4 KB · Görüntüleme: 6
Canım bana demir ilacını 12. Haftada başlattı. Gynoferon vermişti yan etki yaptı başka ilaca geçmiştim. Ama kullandığım. Multivitaminde folik asit var.doktor kendi yazdı bu Multivitamin. Senin aldığın iki yerden çok olur mu bilemedim ama. Benim demirde c ve b12var Multivitaminde de var . Bende fazladan c ve b12almis oluyorum. Folik asit bildiğim kadarıyla vücutta depolanmıyor fazlası atılıyor

Ben elenatal 2 kullanıyorum ve devit 3 verdi demir olarak. Degistirmicem dogurana kadar bunlari kullanacaksin dedi.

Kızlar ya ben normalde kıpırtı hissediyordum 16 haftalık olduğum günden itibaren hissetmiyorum birsey. Deli olcam böyle. Yarına tekrar bi randevu aldım hem cinsiyet kesinlessin hem de bebeği görebiliyim diye. Sadece ayağa kalktığımda bıcak saplanır gibi ağrım oldu başka hic birseyim yok. Hamile gibi değilim resmen

Bu sefer cikolata yedinmi :))
Vallah bu sefer hiç bişey yemeden gittim
Arkadaşlar 2025 mart anneleri diye Bi WhatsApp grubumu acsak
Grup kurmak yasak canım ban yeme
Yaaaa oğluş mu geliyor hadi hayırlı olsun valla ben seninkini kız diye düşündüm hep bakalım ben de haftaya öğreneceğim inşallah merak ediyorum
Ya çoğu insan kız dedi ama ters köşe olduk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…