Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar bu arada 3 gündür bağırsaklarım bildiğiniz felç 16. Haftaya girdim cırcır dan duramıyorum 3 gün önce çiğköfte yedim meşhur markanın k..gene ondan beridir perişanım alakası varmı bilmiyorum ama aşırı ağrı yapıyor ya bu ne böyle

Geçmiş olsun canım benim doktor ilk gün Hazır çiğköfteyi yasaklamıştı. Bi daha yeme bence. Patates muz bol su

Maşallah gözün aydın canım bizim görüşe daha 2 hafta var Zaman geçmiyor

Canım benim dr burun kemiğini, ense kalınlığı ve omurga oluşumunu normal görmesine rağmen fetal dna istedi, bu tahlilde sadece down sendromuna değil, diğer trizomi dediğimiz sendromlara da bakılıyor. Seni kesinlikle yanlış yönlendirmek istemem ama ikili üçlü taramalar genel anlamda istatistiksel değerleri ve risk durumunu ifade ediyor. Senin için nasıl rahat edecekse öyle davran içinde şüphe kalmasın bence ben tahlili 12. Haftada verecektim sarktı 13. Haftada verdim geç kalmış olmazsın 12. Haftadan sonra anne kanındaki bebek dna/fraksiyon arttığı için daha net belli oluyor ve tahlilin tekrarlama ihtimali azalıyor.

Kızlar ya bi şey kafama takıldı. Benim normalde hiç akıntım olmazdı. Ama son 2 3 gündür beyaz renkli akıntım oluyor. Koku yok gibi beyaz sabun gibi. Mesela günde 1.5 lt su içtim şimdiye kadar idrar renginde hiç mi açılma vs olmaz normalde su içince rengin açılması vs gerekiyor. Ama yok yani bi değişiklik bilgisi olan var mı? 12+3 hafta bu arada

Ayyy cinsiyet de aynı ben 2 kere farklı doktora baktırdım 2 sinde de kesin kız dediler çok belliydi. Sağlıkla gelsinler
Yaa ne güzel sağlıkla doğsunlar büyüsünler inşallah ben bi kere baktırdım
Geçmiş olsun canım benim doktor ilk gün Hazır çiğköfteyi yasaklamıştı. Bi daha yeme bence. Patates muz bol su
bi daha yenimiycem ya tövbe valla

Benim de o haftalar beyaz pamuk mu desem sabun mu desem akıntım oluyordu kokusuz. Özellikle çok yürüdüysem. Doktor normal demişti. Geçti şimdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…