Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Ben de Ekim'de 30 olcam ikinci denemede hamile kaldım ilk gebelik ve bu kadar hızlı olmasını beklemediğimden içimde her şey çok istediğim halde birbirine karıştı daha bir süre deneriz öyle hamile kalırım sanıyordum açıkçası.

Direkt hamilelikle ilgili bilgileri alıp ultrasona alır doktor başka güne sarkmaz. Kan tahlili ister sonrasında kan sonucuna bakar
Sağlıkla kavuşalim bebislere inşaallah

Aynen ya ben de öyle 2. Ayda. şaşkınım hala inanamıyorum sanırım kalp atışı duymadan da inanamıcam

Aynı yerde düzenli aynı saatlerde vermen daha iyi olur kuzum. Değerler farklı çıkabilir moralin bozulur boş yere
He o zaman istanbula dönünce vereyim ben
Ben de henüz inanamıyorum. Sadece beta HCG artıyor diye içimde bir şeyler oluyor galiba diyorum çok şükür nasip oldu ya inşallah herkesin çok kolay bir şekilde istediği an olsun
Ben de sadece çift çizgi var kan veremedim hala

Benim de 4 mart gorunuyor doğum tarihi:) bende 4 temmuzdagittim keseyi gordu haftaya salı da kalp atışı için gideceğim.direk ultrasonla bakacak kalp atışı vs hepsini duyarsin.bende de aşırı halsizlik durumu var ara ara da ateş basiyor

Kizlar birseye kafam karışıyor. Doktorlar simdi adet tarihinden once hesapliyorlar ya ben kendi günümden hesapliyorum fakat isin icinden iyice cikamadim. Ben 19 haftalik hamileyim ay olarak hesaplayinca 7 gun sonra 5 aylik olmam gerekmiyo mu ? İnternette 4 ay 13 günlüksün diyor. Ayy yardim edin nolur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…