Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Çok geçmiş olsun inşaallah sağlıkla tutunur bebeğin dua edelim

Ben 5+5 teyım.normaldede oluyordu kasık agrısı ama bu farklı boyle hanı bı sıkıntı oldugunu bellı edıyor belım zonkluyor bıde kasıgım.

Çok geçmiş olsun canım. İyi düşün iyi olsun ve bol bol dinlen, inşallah tutunur bebişin

Ben 5+5 teyım.normaldede oluyordu kasık agrısı ama bu farklı boyle hanı bı sıkıntı oldugunu bellı edıyor belım zonkluyor bıde kasıgım.
Bol bol dinlen canim,çok şükür ki kanama vs olmamış bunlar aslinda bize birer uyarici.bende dinlenmeye aldim kendimi .ateş basıyor beni bir de ciddi anlamda önceki gebeliklerimde böyle olmamisti

Gecmis olsun canim, simdi nasilsin? Moralini yuksek tutmaya calis

Gecmis olsun canim, simdi nasilsin? Moralini yuksek tutmaya calis
Karnım ve belımde zonklamalar var kuzum moralım bozuldu tabii ama atlatırız ınsallahkesenın yanındakı sıyah yer kanama alanıymıs,işaretlemıs alttan ilk resımde.progestrona basladım ınsallah cok ıyı olur saglıklıca saglıklıysa Allahım onu bıze bagıslasın

Eklentiler

• IMG_4692.jpeg
    133,8 KB · Görüntüleme: 79
Öyle yapıcam canim 10.30 gibi gidicem iki gün önce gittiğim yere
Ben farklı yerde verdim ilk üç değeri altüst oldum çok moralim bozulmuştu. Şimdi de keseyi gördük hatta ilk kendi doktorum bebeği de gördü ama diğeri anlayamadı, bebeğin net görünmesini ve kalp atışını bekliyoruz. Birkaç doktora gittim hepsi başka başka sabit birine karar vermem lazım artık güvenebilmeliyim

Kesinlikle öyle. Bende kendime doktor belirledim onunla devam ediyorum. İlk gittiğimde eşimde bende tamam dedik aradığımız doktor bu doktor

Amin canim, dualarimiz bebislerimizle

Ben de 30 yaşında ilk defa hamileyim, ilk denememde hamile kaldım Baktığım uygulamaların hesaplarına göre bebek 2 Mart'ta doğacak görünüyor, 7 hafta 6 günlük. Kendimi yorgun hissetmekteyim aşırı üşengecim. Hiç kanamam vs. olmadı. Ara sıra karnım ağrıyor çoğunlukla gazdan diye tahmin ediyorum. Hiç kusmadım ama şu zamana kadar midem 3-4 defa bulandı.
Henüz doktora hiç gitmedim. Aslında 20 haftalıkken ilk kez gidip cinsiyet öğrenmeyi planlamıştım ama karnım ağrırken işkillenip 29 Temmuz'a devlet hastanesine randevu aldım. Acaba direkt gittiğim gün beni ultrasona sokarlar mı yoksa başka gün randevu al gel falan mı derler merak ediyorum.

Çok geçmiş olsun. İnşallah kanama alanı büyümez ve bebeği etkilemez Dikkat edin kendinize

Hemen usg de bakarlar ve rutin kan tahlillerini isterler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…