Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Merhaba kızlar 38 yaşindayım. 3. Gebeligim olacak 6. Haftanın icindeyim. 2 kizim var Allah bagislasın. Aranizda en büyuk ben miyim yoksa:)
Merhaba bende 36 yaşındayım benim de 3. Gebeligim 7+2 deyim.1 kızım 1 oğlum var.inanilmaz yorgun hissediyorum kollarim bacaklarım hiç derman yok sende de böyle mi ?

Kızlar sabah yazmıstım kımse cevap vermemıstı agrı nedenı ıle.dr a gıttık bebekte kesede hersey olusmus ama kocaman kanama alanı var yanında kesenın düşük tehlıkesı var dedı,saglıklıysa tutunur bebek dedı,yani eger benım gıbı normalden degısık ve fazla agrınız olursa doktora gıdın dıye sızede soyleyım dedım.bende lekelenme kanama yok ama rahımın ıcınde kesenın yanında kanama alanı var.

Ay kuzum çok geçmiş olsun. İnşallah sağlıklıdır tutunur. Bol bol dinlen

Çok geçmiş olsun kaçıncı haftadasiniz.benim de son 1 haftadır kasık ağrılarım var çünkü çok yoruldum. Haftaya salı doktor randevum var kalp atışı için.tam 8.haftam dolmuş oluyor.doktor 10gun sonra gel demisti ama ben 20 gün sonra gitmis olacağım sıra bulamadim.bu arada kanama vs olmadığı için bende rahat davrandım ama ağrıları ciddiye almam gerekiyor demek ki

Umarım kötü bir haberim var dinlenemeyeceksin tahmini küçük 3 yaşındayken rahatlatsın

Canin inşallah sagliklica ilerler gebelik.
Artı olarak kullanacağın iğne ilaç verdi mi doktor ?

Güzel anneler , bana da fikrinizi söyleyebilir misiniz? Uygulamaya göre 4+3 hamileyim. Bir önceki hamileliğim (ilk) düşükle sonuçlandığı için doktorum şimdi progestan fitil yazdı. Bebeğe zarar verecek diye korkuyorum. Biraz tedirginim, kullanan var mı aranızda?

Çok geçmiş olsun canım. Dinlen bol bol. Allah’ın izniyle atlatırsın inşallah.

Canım senin son adet 9 haziran mı bende 5+4 ve bende de ağrı var gece başladı biraz endişelendim ama yarın gidicem nasıl olsa diye suan sakinim

Canım senin son adet 9 haziran mı bende 5+4 ve bende de ağrı var gece başladı biraz endişelendim ama yarın gidicem nasıl olsa diye suan sakinim
Evet canım aynıymjsız senle benım boyle adet olcak gıbı bı agrım kasıgımdada yurunce artan bı agrı var.hergunkınden farklı bı agrıydı anladım ben bı sıkıntı oldugunu.sıkıntı etme ama dıkkat et yarın kontrolun varmıs nasıl olsa ınsallah cok ıyıdır bebısko

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…