Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Geceler haram oldu gençliğimiz bak talanda oldu esiminin 3.bebeginduyunca tepkisibüyük 4 küçüğüm 2 yaşında tam bitti derken başa sarıyoruz

İkisine de yetersinn sen emin ol annesin çünkü :) güzel yönlerinden bak ona hayatı boyunca yanında olacak yol arkadaşı geliyor dünyaya :)

İkisine de yetersinn sen emin ol annesin çünkü :) güzel yönlerinden bak ona hayatı boyunca yanında olacak yol arkadaşı geliyor dünyaya :)
Lohusalığımın 5.gununde yalnız kalmış 4 buçuk aydır tek başıma her şeyi yüklenmiş bir anneyim :) sanırım biraz da yorgunluk var üstümde kızım hiç durmuyor çünkü dinlemeyecek olma korkum da var. Umarım iki numara ablası gibi kuduruk olmaz

Folik asit kullanımı ile ilgili ne düşünüyorsunuz kullanacak misiniz
Ben hamile kalmadan once kullanmaya baslamistim, simdi de ayni sekilde multivitamin olarak devam ediyorum. Folik asit onemi artik kesinlesti ama bebegin zekasi icin choline cok faydali diyorlar. Choline baslayan var mi?

Ben hamile kalmadan once kullanmaya baslamistim, simdi de ayni sekilde multivitamin olarak devam ediyorum. Folik asit onemi artik kesinlesti ama bebegin zekasi icin choline cok faydali diyorlar. Choline baslayan var mi?
hergun bi tane yumurta yeseniz yeterli bence takviye almak yerine yumurta sarisinda da kolin var

kizlar ben idrar yolu enfeksiyonu olmusum ne yapabilirim acaba bir oneriniz var mi antibiyotik kullanmak istemiyorum

Yaa sizi öyle iyi anlıyorumki aynı şeyleri yaşıyormuşuz ben korkudan çevreme söyleyemiyorum bebeğim memeye bana çok düşkün memesiz asla durmuyor ben onu emzirmek için 2 ay ne çabalar verdim almadığım danışmanlık kalmadı şimdi onu böyle kesecek olmak çok zoruma gidiyor bakıp bakıp ağlıyorum sanki benden kopacak bidaha beni istemeyecek büyüyünce neden anne diyecek gibi hissediyorum Allahın takdiri böyleymiş inşallah toplanırız

kizlar ben idrar yolu enfeksiyonu olmusum ne yapabilirim acaba bir oneriniz var mi antibiyotik kullanmak istemiyorum
Bol su canım bol su su ile atabilirsin sürekli idrara çıkartır . Ben ilaç alamadığımda inan bol su içmiştim mecburen. Ama doktoruna da danışabilirsin kullanabileceğin bir ilaç vardır belki

Kızın kaç aylık? Doktor emzir dedi mi acaba? Benim kızımda 9 aylik ve emziriyorum.. daha çok yeni hamileyim ikisini de çok istiyorum inşallah sağlıkla gelir miniğim ama emzirme konusu muamma oldu bende.. memeye çok düşkün doktor kes dedi ama yapamadım.. meme olmadan uyumuyor ne yapacağım bilmiyorumm

4 buçuk aylık. Evet emzirebilirsin dedi. Kadın doğum doktorum ilk süt yenidoğan için çok önemli demişti doğuma 3 ay kala bırakıcam emzirmeyi sütüm kesilmezse. Çocuk doktorum da 3-4 aya sütün kesilcek zaten dedi. Şuan anne sütüyle kilo almıyor kızım o yüzden dün mama başladık ama bi yandan emzirmeye devam et dedi. Meme ucundaki probiyotikten yararlanır dedi. Siz şanslısınız 9 aylıkmış sizin yerinizde olsam ek gıdaya daha çok saldırırım emzirmeye de devam ederim 3 ay. Yaşına gelince bırakırım. Ama kendinizi kötü hissederseniz emzirmemeniz gerekir vücut bi yandan süt üretmeye çalışırken bi yandan bebeği beslemeye çalışıyor annenin vücudu çok yoruluyor

fnd_50 funda ablammmm ben belisimm
Az topik topik gezmedik seninle haberini alınca o kadar mutlu oldum ki zaten takip ediyordum sürecini hepte dualarımdaydın inanılmaz duygulandım rabbim isteyen herkese bu duyguyu tattırsın herkesin kucağını doldursun çok ama çok mutlu oldum adına ,rabbim kucağına almayı da nasip etsin kocaman sarıldımmmm kocamannnn

Yaaa ben farkında olmadan ne çok dost biriktirmişim buralarda ne çok sevenim sevdiğim insan olmuş. Canımsın sen benim ah belisiiiimm valla topik topik gezdik Allah razı olsun güzel duaların için güzel dileklerin için çok ama çok teşekkür ederim beni çok mutlu ettin ve duygulandırdın ben de sana kocaman sarıldım kocaman

O güzel kalbinin kazandırdığı dostluklar bunlar tebrik ederim tekrar ben uzaktan uzaktan yine takipte olurum zaten

Kuzucummm hamilemisinnnnnayyy allahımmm çok şükür

Dut iyi gelebilir.
Evet haklısın, ikisini de düşünmem lazım.. bende 2 ay daha emzireyim sonra keseyim istiyorum açıkçası ama gece beslenmesini önce kesmem lazım..

Oy sizinde büyümüş aslında surda ek gidacya birsey kalmadı... sağlıkla gelsin kuzular inşallah

Amin inşallah canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…