Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

5+ 4 kese gördüm canım yolk sac vardı bebişi görmemiştim, bebiş 1 hafta 10 güne anca kendini gösterir endişe etme

Yeni yasa tasarısı 4 aylık izni 6 aya çıkarsınlar bence

Ne kadar güzel anlatmissiniz. Beklenmeyen bi gebelikti. Doktor esimin sonuclarini begenmemisti aşılamaya gidin bosuna vakit kaybetmeyin gibi cümleler kurmuştu. Eşimle konustuk en az 3 4 ay kadar korunalım bu sürecte diğer sağlık sorunlarıma yönelecektim. Diş tedavisi gibi. Hic beklemeyince olur diyorlar ya öyle bi anda öğrendik hâlâ şaşkınım tedirginim. 4 ay sonra 2 sene olacakti çünkü. Cok arastiran biriyim ama su an yanlis arastirmalardayim sanirim. Kalp atışı yolk kesesi sürekli bunlari arastiriyorum pazartesi gidecektim pazartesi doktorlarda randevu bulamadim. Salıya erteliycem galiba. Merak ettikce gecikiyor

Allah hayırlısı ile kucağımıza almayı nasip etsin hepimize. Şu an o kadar küçükler ki Kendinizi strese sokacak araştırmalar yapmayın, sürecin tadını çıkarın İnternetten yenidoğan kıyafetlerine bakmak, hastane çıkış setlerini incelemek çok keyifli oluyor Zaman da geçiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…