Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Anamm sanki senininde ilk gebelikti kendin mi sezeryan istiyorsun hayırlısı olsun canım benim bi doğur bak bize haber ver oma göre doğuralım yada içimizde tutalım😂😂çalışırken çok zor çok bazen kusmaya gidiyorum sonrası dahada kötü oluyor akşam olup eve gitmeyi bekliyorum annem 4 de bitecek diyor bakalım şimdide onu bekliyorum 3 dü 4 oldu hiç bitmeyecek gibi hissediyorum 🥴 güzel haberler getir bebişkodan bize 🙃
İlk evet kuzum ama ben 10cmlık bı myom amelıyatı oldum 2022 yılında o yuzden zorunlu sezeryan😄ama ıtıraf edıyorum zorunlu olmasaydı da bıraz korkuyom ben normal dogumdan sezeryan olursum herhalde yıne🤭ama sız benden etkılenmeyın benımkı bikere amelıyat oldum ya az bucuk aynısı olacaktır dıye dusunup korkmuyorum pek sezeryandan😄sana guvenıyorum bak 4un bıtmesını beklıycem son ıkı haftam.umut fakirin ekmeği😄

Kızlaaaaarrr geldim ama daha hastanedeyiiim eğiitim vercek doktor. Sağlıklı çok şükür ense kalınlığı vs her şey iyi çıktı kan verdim haftaya çıkıcak dedi. Ve bingo cinsiyeti göremedikkkk. 😂😂😂 göremiceğimiz bi pozisyonda dedi 😅😅😅
haydaaa 😅😅 seninki kız sanırımm minnoş😆 neyse sağlıklı olsunn da gerisi boşş

Kızlaaaaarrr geldim ama daha hastanedeyiiim eğiitim vercek doktor. Sağlıklı çok şükür ense kalınlığı vs her şey iyi çıktı kan verdim haftaya çıkıcak dedi. Ve bingo cinsiyeti göremedikkkk. 😂😂😂 göremiceğimiz bi pozisyonda dedi 😅😅😅
Yaaaa cok sevindim canim saglikli olmadina doktora gidince uyuyorlar hep nedense evde kıpır kıpır 😀

Teşekkür ederiiz
İyi değilim hala ya çok zorlanıyoruz oğluşumla bensiz de durmuyor bende kucağıma bile alamıyorum ne zormuş üst üste çocuk sahibi olmak bide en iyi zamanın şimdi diyorlar keyfini çıkar
Ben de merak ediyordum seni canim venim de bulantilarim ve halsizligim devam benim cinsiyet belli olmadi ama erkek hissediyorum

Sanki bu bana kız hissettirdi benim oğlanlarınki hep ortada oluyor 😂ister istemez

12 hafta 5 bugun bulantilar hafif azaldi basindan beri prilam kullaniyorum ama mide yanmam cok oluyor halsizlik cok fazla
Aynıymışız hemen hemen
İnşallah bir ay içinde kurtulacağız
Halsizlik bulantı benide bitiryor
Annemin evine geldim artık kendi evim cehennem gibi sanki

Aynıymışız hemen hemen
İnşallah bir ay içinde kurtulacağız
Halsizlik bulantı benide bitiryor
Annemin evine geldim artık kendi evim cehennem gibi sanki
Iyi olmus bari yaa en azindan annen yemekleri hazirlar yardimci olur bir bardak kaldiriyorum 1 saat yatiyorum sanirim benim de erkek belirtilerimiz ayni

Saklamış demek bak ya😂😂
Ya evet pozisyon uygun değil dedi 😂😂😂
haydaaa 😅😅 seninki kız sanırımm minnoş😆 neyse sağlıklı olsunn da gerisi boşş
Ay bakalım canım ne olcakkk 💞🥹
Yaaaa cok sevindim canim saglikli olmadina doktora gidince uyuyorlar hep nedense evde kıpır kıpır 😀
Evet evet öylece takılıyordu hahah uyuyordu sanırım 😅😅
Sanki bu bana kız hissettirdi benim oğlanlarınki hep ortada oluyor 😂ister istemez
Ay bakalım ya hayırlısıı inşallh. Hepimiz sağlıcakla alalım kucağımıza😅😅

Teşekkür ederim 🥰 natera panorama ya yaptırdım yedi iş gününde geldi sonuç🥰
Merhaba,
Firmaya ulaşmaya çalışıyorum ben de, 11. haftada NIPT yaptırmayı planlıyorum, en güvenilir firma bu galiba. Sİz nasıl ulaştınız, telefon numarası, adres veya mail adresi var mıdır paylaşabileceğiniz?

X