Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar ben de aşırı baş ağrısı çekiyorum bu 3 gündür 15. hafta güncellemesiyle birlikte şiddetli baş ağrılarım başladı, normalde migrenim yok ama öyle bir ağrı çekiyorum ki öne doğru eğildiğimde sanki kafama çekiçle vuruyorlar sağ gözüm felç zaten 😭 hiçbir çare bulamadım parol asla etki etmedi ve 2 haftadır düzenli magnezyum kullanıyorum bana mısın demiyor başka tavsiyesi olan var mı? 😔
Canım senin ağrın öne eğilince artıyorsa sinüzit ağrısı gibi yıllardır migren mi sinüzit mi ayrımı yapmaya çalıştığım için ağrılarımda seninki benim sinüzit ağrıma benziyor, saçını ıslak bırakma ve rüzgar almamaya çalış havalar serinliyor onun etkisi olabilir, buz migrene iyi gelse de sinüziti artırabilir bile dikkat et ona. Yıllarca bu yüzden çok uğraştım migrene soğuk sinüzite sıcak iyi geliyo iyi ayırmak lazım 🤷🏻‍♀️
Kızlar size bısey danısmak istiyorum.Benım doktor toksoplazma testı yapmıyorum ben gerek yok kafa karısıklıgına dedı ve yapmadı bende dedıgını yaptım.sımdı bızım ıs yerıne yavru kedı getırmısler ona bakıyolar bı haftadır rahatsız oldum ama bıseyde dıyemedım ıs yerındekılere acıkcası.herkes razı çünkü.toksoplazma falan kapma rıskım yok degılmı kutunun ıcındekı kedıden,daha cok kucuk oldugu ıcın sureklı beslıyolar,o yuzden iş yerıne getırmısler.bu toksoplazma testını yaptırmamıs arkadaslarım varmı yoksa hepınız yaptırdınızmı?ona gore bende yaptırcam
Canım kediye karşı bence de mesafeli ol ellerini yıkamıyolarsa diğer insanlara karşı da mesafeli ol hatta 😂 toksoplazma baktırmanın aslında çok bi anlamı yok bağışıklığım var mı yok mu ona bakılıyo yoksa zaten bi anlamı yok varsa da gereksiz bi risk alacak değilsin o yüzden sen bağışıklığın yokmuş gibi mesafeli davran, ve asıl risk toksoplazmada 12 haftaya kadar sonrasında kapsan da çok kötü değil merak etme, yavru kediden de bişey olmaz da bana doktorum asıl dışarda bişeylerin yanında gelen salataları asla yeme dedi 🙈 nasıl yıkandığından emin olmadığın salatalar daha riskli

Bu arada belirti olayı tamamen hurafe hala bile midem çok bulanıyor sürekli kusuyordum şu aralar iyiyim ekşi tuzlu istiyordum sürekli uyumak istiyordum söylenene göre kız olması gerek ama oğluşum geliyor😅
Haziranda hamıle kalanlar tüm oglan anaları😄🥰🧿saglıkla al kucagına canım.benım hala mıde bulantım gecmedı satımız aynı senle,hala çok kötüyğm ühühühü🥲dişimi bile zor fırcalıyorum hep midem agzımda,bende sureklı uyyorum sadece eksı tuzlu sevıyorum ve erkek😄hepsı yalanmıs evet katılıyorum sana

Kızlar merhaba, yeni bir hurafe duydum 😄 hamileyken kanaması olanların oğlu oluyormuş diyor teyzeler 😄😄 kanaması olup cinsiyet öğrenen oldu mu?

Yaa bunu ben de duydum kanamam var cinsiyet öğrenmedim ama kızımda da kanamam vardı ☺️
bu hurafeyi de eritmiş olduk sfsfg
İşin uzun sürecek gibi ama mutlaka haber ver çıkınca 🥰
Mutlaka mutlakaaa yazıcaaam :KK36: çooook heyecanlıyım ilk kez bu kadar uzun zaman görmedim.

Ay hayırlı olsun canım sağlıcakla gelsin oğluşun 🙏🏻 sen nasıl oldun daha iyi misin
Teşekkür ederiiz
İyi değilim hala ya çok zorlanıyoruz oğluşumla bensiz de durmuyor bende kucağıma bile alamıyorum ne zormuş üst üste çocuk sahibi olmak bide en iyi zamanın şimdi diyorlar keyfini çıkar

Ay evet yaa ben de hep kız ismi düşündüğüm içinnnn :KK48: bu aralarda içime erkek doğuyor bakalım. Erkek olursa zorlu bi 6 ay bizi bekliyor:KK48:
Çevrem hep erkektir dedi doktor da bakar bakmaz kesin erkek dedi bize iki oğlumuz oldu çok şükür bunada birbirlerine destek olurlar inşallah
Erkek ismi için bence destekleyelim birbirimizi hiçmi güzel isim olmaz 😂
Hepsi aynı gibi
Biraz Çağrı Kayra iyi gibi ama ondada emin değilim

Kızlar ya size bişey sorucam hamileyken milföy yiyebiliyo muyuz? Çok katkı palm falan bişeyler var galiba 🙈 haftasonu canım çok çekti biraz yedim ama hala canım çok istiyo hani az yiyim isteğim kırılsın olmadı 🥹 nerdeyse bi paket milföyü kendim yiyebilirim o kadar istiyorum 😂 yiyen var mı milföy (kendime rahat rahat yemek için yol arıyorumdur 🙈)

Çevrem hep erkektir dedi doktor da bakar bakmaz kesin erkek dedi bize iki oğlumuz oldu çok şükür bunada birbirlerine destek olurlar inşallah
Erkek ismi için bence destekleyelim birbirimizi hiçmi güzel isim olmaz 😂
Hepsi aynı gibi
Biraz Çağrı Kayra iyi gibi ama ondada emin değilim
Neyse Allahtan çoğunluk erkek o yüzden kolay olur haha
Kızlar ya size bişey sorucam hamileyken milföy yiyebiliyo muyuz? Çok katkı palm falan bişeyler var galiba 🙈 haftasonu canım çok çekti biraz yedim ama hala canım çok istiyo hani az yiyim isteğim kırılsın olmadı 🥹 nerdeyse bi paket milföyü kendim yiyebilirim o kadar istiyorum 😂 yiyen var mı milföy (kendime rahat rahat yemek için yol arıyorumdur 🙈)
Her gün yemediğin sürece bir şey olmaz bence kasma kendini :KK48:

X