Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Erkek ismi düşündünüz mü hiç yada hoşunuza giden bir isim var mı acaba
Erkek isimleri hiç hoş gelmiyor kulağıma 😅
Biz Uzay düşünüyoruz aklımızdaki diğer isimler de Barış ve Toprak burada bir de Atlas okumuştum o da güzel bir de Köknar duymuştum bir yerden o da farklı geldi. Ama muhtemelen Uzay olacak🥰

Erkek ismi düşündünüz mü hiç yada hoşunuza giden bir isim var mı acaba
Erkek isimleri hiç hoş gelmiyor kulağıma 😅
Bizim cinsiyeti söylemiyor doktor 16. Haftada söylerim dedi. Biz erkek olursa Evren ismine karar verdik. Tuna, Atlas, Arsel, Uygar da beğendiğim isimler arasında

Çok strese girdim ilk birkaç gün. Net olarak bilseydim ki bebeğe ait dna kanımda istenilen düzeyde çıkmamış ve bu olabilecek bir durum, bu kadar üzülmezdim. Bebekte bir hastalık var, emin olamıyorlar zannettim. Çünkü o sıra ben zaten paniğim, duyduğumu algılamakta bile zorluk çekiyorum, dr yeterli açıklama yapmıyor, laboratuvar bana göre teknik konuşuyor. Dün telefonda görüştüğüm görevli daha çok içimi rahatlattı, sağ olsun. Şimdi daha iyiyim ama asıl sonuç çıkınca rahatlayacağım inşallah. Sağlıcakla kucağımıza alıp, sağlıkla büyütelim inşaallah.
Çok haklısın bende olsan aynı şeyleri hissederdim bu hassasiyetimizi anlayamıyorlar inşallah canım bende sağlıklı sonuçlar diliyorum hepimize 🙏🏻🌸😊

Teşekkür ederim… Evet dün apar topar gece çıkınca fark ettim yazın artık bittiğini, gündüz hala sıcak olsa da geceleri baya serin oluyor Eskişehir’de 😢

Zaten ne geliyorsa stresten geliyor ama gel gör ki uzak durmak da mümkün olmuyor. Dün çalıştığım ofiste iki kişi birbirine girdi yumruklar havada uçuştu ve sorunu çözmekle yükümlü olan bendim. Açıkçası biraz korktum ayırmaya çalışırken darbe alacağım diye belki bu korku stres de ağrıya sebep oldu😭

Sağol canım benim 🌷
Çok geçmiş olsun canım evet muhtemelen üzüntü ve stresten olmuştur malesef böyle durumlarda insan mecburen müdahale etmek zorunda kalıyor umarım sorunsuz bir iş ortamı olur bundan sonra

Teşekkür ederiiz
İyi değilim hala ya çok zorlanıyoruz oğluşumla bensiz de durmuyor bende kucağıma bile alamıyorum ne zormuş üst üste çocuk sahibi olmak bide en iyi zamanın şimdi diyorlar keyfini çıkar
Yalamayan bilmiyor canım her hamilelik ay ı geçmiyor biz o prenses gibi geçirilen hamileliği yaşayamadık malesef bu haftadan sonra daha da rahatlarsın inşallah biter bulantıların 🙏🏻

Neyse Allahtan çoğunluk erkek o yüzden kolay olur haha

Her gün yemediğin sürece bir şey olmaz bence kasma kendini :KK48:
Şimdiden başladı kendi kendine psikolojik baskı ve endişe ya 😅 yesem acaba yanlış mı yaptım diyorum yemesem canım çok istediği halde yemiyorum diye acaba yanlış mı yaptım diyorum ohh delirmece :KK6:

Haziranda hamıle kalanlar tüm oglan anaları😄🥰🧿saglıkla al kucagına canım.benım hala mıde bulantım gecmedı satımız aynı senle,hala çok kötüyğm ühühühü🥲dişimi bile zor fırcalıyorum hep midem agzımda,bende sureklı uyyorum sadece eksı tuzlu sevıyorum ve erkek😄hepsı yalanmıs evet katılıyorum sana
Neden kandırdılar bizi hani ye ekşiyi doğur ayşeyiydi 😂 şakası bi yana hepimiz sağlıkla kucağımıza alalım inşallah canım benim bakalım aynı zamanda doğuracakmıyız 🤪😂🥰 bende aynı durumdayım dişimi bile fırçalarken kusasım geliyor umarım tez zamanda geçer bu bulantılar

Kızlar ya size bişey sorucam hamileyken milföy yiyebiliyo muyuz? Çok katkı palm falan bişeyler var galiba 🙈 haftasonu canım çok çekti biraz yedim ama hala canım çok istiyo hani az yiyim isteğim kırılsın olmadı 🥹 nerdeyse bi paket milföyü kendim yiyebilirim o kadar istiyorum 😂 yiyen var mı milföy (kendime rahat rahat yemek için yol arıyorumdur 🙈)
Bebısm ye gitsin bisey olmaz korkma🥰hamılelıkte çiğ et iyi pişmemiş yumurta midye kokorec dısarda yesıllık tavuk harıcınde canın ne ıstıyosa bazen ye,ben bazen cips yıyorum bazen soslu fıstık bazende ıkı fırt kola falan normal nasıl mutluysan oyle yap😘😘

Biz Uzay düşünüyoruz aklımızdaki diğer isimler de Barış ve Toprak burada bir de Atlas okumuştum o da güzel bir de Köknar duymuştum bir yerden o da farklı geldi. Ama muhtemelen Uzay olacak🥰
Köknar hariç hepsını çok sevdım😄😄onuda şu yüzden sevmedim ilerde okulda dalga gecerler diye🤭🤭adıyla gelsın ınsallah mınnak kuş🥰🥰
Neden kandırdılar bizi hani ye ekşiyi doğur ayşeyiydi 😂 şakası bi yana hepimiz sağlıkla kucağımıza alalım inşallah canım benim bakalım aynı zamanda doğuracakmıyız 🤪😂🥰 bende aynı durumdayım dişimi bile fırçalarken kusasım geliyor umarım tez zamanda geçer bu bulantılar
Valla canım oyle dua edıyorum artık cok yoruldum sürekli midem agzımda gezmekten,3 ayda bıtıcek dedıler hani bitmedi😢işteyım aksama kadar mahvoluyorum.Benımkı şubatın sonunda gelecek😄sezeryan olucam 37 yada 38. Haftada sızden az bısıy erken dogurabılırım yani🥰🥰bugun bende kontrole gıdıcem saat 4 te cok heycanlıyım 14 gundur gormuyorum🤭🤭
maya91 maya91 senınkını kız hıssedıyorum ben🙏🧿

Köknar hariç hepsını çok sevdım😄😄onuda şu yüzden sevmedim ilerde okulda dalga gecerler diye🤭🤭adıyla gelsın ınsallah mınnak kuş🥰🥰

Valla canım oyle dua edıyorum artık cok yoruldum sürekli midem agzımda gezmekten,3 ayda bıtıcek dedıler hani bitmedi😢işteyım aksama kadar mahvoluyorum.Benımkı şubatın sonunda gelecek😄sezeryan olucam 37 yada 38. Haftada sızden az bısıy erken dogurabılırım yani🥰🥰bugun bende kontrole gıdıcem saat 4 te cok heycanlıyım 14 gundur gormuyorum🤭🤭
maya91 maya91 senınkını kız hıssedıyorum ben🙏🧿
Anamm sanki senininde ilk gebelikti kendin mi sezeryan istiyorsun hayırlısı olsun canım benim bi doğur bak bize haber ver oma göre doğuralım yada içimizde tutalım😂😂çalışırken çok zor çok bazen kusmaya gidiyorum sonrası dahada kötü oluyor akşam olup eve gitmeyi bekliyorum annem 4 de bitecek diyor bakalım şimdide onu bekliyorum 3 dü 4 oldu hiç bitmeyecek gibi hissediyorum 🥴 güzel haberler getir bebişkodan bize 🙃

X