Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Günaydın hanımlar gününüz güzel geçsin inşallah.
Dün akşam başlayan sırt ve göğüs ağrım oldu, nefesimi kesecek derecede sanki bıçak saplanıyormuşçasına. Gece artık dayanamayıp acile gittim maalesef hiç bir şey yapmadılar eve döndüm parol içtim. Ağrı hala devam ediyor üzerinden 12 saatten fazla geçmesine rağmen
Gerçekten çok zor doğru düzgün ilaç kullanamamak Allahım kimseye yaşatmasın.

canımm çook geçmişş olsun

Çok çok geçmiş olsun

Yani doktorda strese sokmuş resmen sanki bir şey varmış gibi hiç öyle söylenir mi Sağlıcakla gelsin kuzular sağlıklı güzel haberler alalım inşallah
Çok strese girdim ilk birkaç gün. Net olarak bilseydim ki bebeğe ait dna kanımda istenilen düzeyde çıkmamış ve bu olabilecek bir durum, bu kadar üzülmezdim. Bebekte bir hastalık var, emin olamıyorlar zannettim. Çünkü o sıra ben zaten paniğim, duyduğumu algılamakta bile zorluk çekiyorum, dr yeterli açıklama yapmıyor, laboratuvar bana göre teknik konuşuyor. Dün telefonda görüştüğüm görevli daha çok içimi rahatlattı, sağ olsun. Şimdi daha iyiyim ama asıl sonuç çıkınca rahatlayacağım inşallah. Sağlıcakla kucağımıza alıp, sağlıkla büyütelim inşaallah.

Çok geçmiş olsun. Nerede yaşadığınızı bilmiyorum ama havalar soğumaya başladı. Gece ve sabahın ilk saatleri serin oluyor yaşadığım şehirde. Çok dikkat edin kendinize. İmkanınız varsa istirahat edin, kendinizi sıcak tutun.

Stresten de uzak durun. Bazen panik atak bile insana bu hissi yaşatıyor, bir yakınım da panik atak vardı ondan biliyorum.

Teşekkür ederim… Evet dün apar topar gece çıkınca fark ettim yazın artık bittiğini, gündüz hala sıcak olsa da geceleri baya serin oluyor Eskişehir’de

Zaten ne geliyorsa stresten geliyor ama gel gör ki uzak durmak da mümkün olmuyor. Dün çalıştığım ofiste iki kişi birbirine girdi yumruklar havada uçuştu ve sorunu çözmekle yükümlü olan bendim. Açıkçası biraz korktum ayırmaya çalışırken darbe alacağım diye belki bu korku stres de ağrıya sebep oldu

Çok çok geçmiş olsun
Sağol canım benim

Çooook iyi anliyorum sizi, hizmet sektöründe çalışanlar genel olarak biraz gamsız oluyor mesleğe başladıktan bir süre sonra, onlar için sıradan olan terimler bizim için tamamen yabancı olup korkutabiliyor, keşke biraz daha anlayışlı olabilseler. Tamamen boş yere kendinizi ve bebeğinizi üzmüşsünüz

Kız sen niye giriyorsun araya bırak yesinler birbirlerini, sakinleşince sorunu çöz :)
Koca koca insanlar yaptıkları şeye bak

Merhabalar kızlar hepinize ikili test sonucumun güzel olduğunu söyledi doktor herhangi bi sorun yokmuş ama aklıma takıldı önceki konuşmalardan oksapar ve ecoprin kullanıyorum bende kan vermeden önce kesmem gerekiyormuydu doktor bişey dememişti maya91 aşırı merak ediyorum bugğn randevun nasıl geçicek ben pazartesi gittim perinatolojiye devlette bi güzel ilgilendi doktor şaşırdım bu kadar ilgili olmasına

Çok üzüldüm, dikkat edin. Bırakın yesinler birbirlerini diyesim geldi ama ben de olsam girerdim araya.
Onlara göre rutin olan şeyler bizim için çok önemli. Zamanla duyarsızlaşıyorlar anlayabiliyorum. Çok bir beklentim de yok bu yüzden ama daha açıklayıcı olmalılar.

Hayırlı olsun, bebişlerle ilgili hep güzel haberler alalım.Fetal dna için kan verirken kan sulandırıcı kullanmamak gerekiyor. İkili tarama için böyle bir uyarıyı hiç duymadım. Muhtemelen sonucu etkilemiyordur.

Gözün aydınn canımm Fetal dna yaptırcak mısın?

Ayyy evet canımm bugünn gidiceem. Hangi hastaneye gittin? İstanbul da mısın?

Teşekkür ederim içimi rahatlattın hepimiz hep çok güzel haberler alalım inşallah

Gözün aydınn canımm Fetal dna yaptırcak mısın?

Ayyy evet canımm bugünn gidiceem. Hangi hastaneye gittin? İstanbul da mısın?
Ay çok teşekkür ederim fetal DNA yaptırmayı düşünmüyorum biraz maliyetli olduğu için İstanbuldayım canım Gaziosmanpaşa fizik tedavi eğitim ve araştırma hastanesinde yaptırdım doktor en az 15 dakka inceledi cinsiyette söyledi ben şok oldum çünkü devlette genelde söylemiyorlar kanı özeldeki doktoruma yaptırdım devlette geç çıkıyor diye

ay canım gözün aydın vallah ben de sadi konuk hastanesine gidicem. Gop bana daha yakın da sadi konukta arkadaş çalışıyor o ayarladı sağolsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…