Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

6 aylık bebeğim izin verse 48 saat gözümü açmam. Bakmayın şu saatlere benim yerime de uyuyun

80/20 kuralını uygula :) %80 sağlıklı beslen %20 sapıt :) ben misal yazlıkta sapıttım. Cips yedim kola içtim . Çünkü canım istedi. İstanbul'a dönünce de normal beslenme düzenime geri döndüm. Geçen canım gene kola istedi ki hiç sevmem, eşimden bi fırt çektim

Bunun gayet güzel bir süreç olduğunu ve kısıtlamalar ile bunu kendime zorlaştırmayı saçma buluyorum. Sonuçta hasta değiliz ve neden hasta gibi pek çok şeye dikkat edelim. Doktorum da yasak koymadı. Eskisi kadar abartılı olmuyor abur cubur veya asitli içecek ama yine de tüketiyorum. Onu yiyemem dediğim bir şey yok henüz. Ekstra bir beslenme programı izlemiyorum ben de. Ev yemekleri yemeye dikkat ediyorum. Önceden hiç meyve yemezdim şimdi ara öğün gibi meyve yemeye çalışıyorum çünkü uzun süre bir şey yemeyince midem bulanıyor

Günaydıın, 12 haftada hangi vitaminler başlandı size acaba? Bana elevit dedi ama artık üretilmiyormuş dedi eczane ben de emin olamadım ne alsam

Kızlar 12 hafta boyunca mide bulantım kusmam veya tiksinmem olmadı ama 2-3 gündür yemek görmek bile istemiyorum mideme taş bağlamışlar gibi sert sürekli öğüresim geliyor ve ekşiyor su bile içmek istemiyorum neden böyle oldu acaba

Biz görüş gününe gittik geldik. İkili testi haftaya yapacakmışız. Doktorumun verdiği bilgilere göre ikili test ve fetal dna hakkında bilgilendirdi. Yeni anne olacaklara ikili testi öneriyoruz ama tabi ailelerin onayında olan bir durum. İkili test tamamen oransal verilere dayanıyor %85 payı, fetal dna ise 99. Fakat ikili testte erken doğum, gebelik zehirlenmesi gibi durumları tespit edip ona göre önlem alabiliyoruz dedi. Ben ikisini de yaptırıcam sanırım 11+5 olarak göründük. Bugün 11+6 bir gün geride kalmışız önemli değil. Ense kalınlığına baktı doktor artmamış gayet güzel dedi. Ve cinsiyet tahmini yapmamı ister misiniz dedi? Baktı ve herhangi bir çıkıntısı yok dedi. Tabi net 17. Hafta itibari belli olur Elleri kolları durmuyordu maşallah barekallah. Doktor adeta sabah sporu yapıyor dedi

Masallah annesi sende mi doktora girmeden cikolata yedin yoksa

Masallah kuzuya, gozun aydin

Maşallahh maşallah senin sat tarihin mi değişti

Kesinlikle bende trendyolda koleksiyon olusturdum o kadar cok sey kaydettim ki nasil aralarindan sececegim fikrim yok

Adet fiyatina bakilirsa bence idare eder, hm kalitesi iyidir ve kim bilir belki daha sonra kardesine giymek de nasip olur?

Kesinlikle bende trendyolda koleksiyon olusturdum o kadar cok sey kaydettim ki nasil aralarindan sececegim fikrim yok

Adet fiyatina bakilirsa bence idare eder, hm kalitesi iyidir ve kim bilir belki daha sonra kardesine giymek de nasip olur?
Tek çocuk olacak gibi :) ihtiyacı olan kardeşleri giyer belki :)

Ya bir de şu an kaç ay almamız gerek acabaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…