Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Sağlıkla gelsin yakışıklı belirtilerin neydi bacım söylede biraz ipucu olsun bize

Randevu alırken altındaki açıklamayı oku canım hepsi gebe bakmıyor gebe bakan yere alınca direk son adet tarihini soruyorlar muayne ediyorlar tahlil istiyorlar gayet iyi sadece özeldeki gibi ilgi yok

Bende fetal DNA yaptırmayı düşünmüyorum bugün devlete gittim tahlil yaptırmak için 10+3 sata göre ultrasonda 10+2 çıktı ikili test için perinatolağa yönlendiriyorlarmış öyle söyledi şuan bizim perinatalokta boşluk var sana randevu vericez dedi 9 Eylül 13.haftaya denk geliyor

Ya ben bugün çok komiktim ama onlar gülmedi girdim doktora sanki her gelen gebeymiş gibi. Ben rutin kontrole geldim ultrasonla bakabilir misiniz dedim. Doktor direkt kist mi var ne var dedi. Yooo dedim bebek var sekreteri çok bilmiş 1 ay olmadan gelmeyin lütfen dedi uyuz oldum. Dedim haftası çok küçük olduğu için merak ediyorum. Bir de şehir dışına cıkıcam yani

Bana da doktor 183 ten perinatolog randevusu al yaptır dedi. Şimdiden mi arıyım acaba? Devlet, özel farkeder mi bu testler?

Doktor perinatoloji için kayıt açmamış ve randevu alamadım. Bir daha ki doktor randevusu 5 eylül de çok mu geç kalmış olurum? 2 li test için sadece perinatolojiye mi almam gerekiyor.

Anladım canım burun kemiği ölçümü detaylı ultrasonda mı bakılıyor

İyi akşamlar kızlar yazamıyorum çok iyisinizdir inşaallah. Benim randevum Perşembe bakalım ne kadar büyümüş sata göre 10+4 olacak ama en son 5 gün gerideydi geç döllenme demişti. İkili test randevusu alırım herhalde bende. Cinsiyet şuan merakım o da imkansız

Kızlar fetal doppler diye bir cihaz varmış kalp atışını dinleyebilme cihazı. Zararlı mıdır acaba. Bir fenomen de gördüm kalp atışını dinliyordu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…