Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bizim günahhhmız nee hahaha
Evet evet açarlar cins değillerdir onların hatası bu
Baya cinslerdi
İstanbulmu bu kadar pahalı ya normal bi özele sordum 2 bin dedi benim yaptırmayı planladığım daha pahalı ni hastane en az 3 4 derler muayne 1600 zaten fetal DNA yaptırsam daha iyi gibi jdjdjdjd
Aynen ya benim gideceğim hastanede en az 2 bucuk der. He muayene 1500 özeller telefonda bilgi verir mi acaba

Ben 2 li testi 3750 yaptırdım .direk perinatologdan aldım randevu .on beş dk detaylı inceledi.sonra kan vermeye yönlendirdi en son rapor şekilde dosya ile takipli doktoruna götür dedi. Devlette de gebe polikliniğiyle görüşüp perinatolojiye randevu açmalarını sağlanmanız gerekiyor.onlar uygun bir gün veriyor .eşim de detaylı ultrasonda bebeği görsün diye özel tercih ettim.devlette eşiniz girmiyor ve ultrason cihazı eski oluyor

Kızlar iyi akşamlar yarın benim gibi doktora gidecek olan Çar mı çok heyecanlıyım bebişim baya büyümüş oluyor yarın 13+1
Benim bugundu, girmeden once cikolata- kahve yiyip icmistim, gercekten sok olduk asla yerinde durmadi, minik bir sov yapti bize. 12+1 di son reglye gore ama 3 gun onden gidiyormus. Kanama bolgemin birisi tamamen gitmis, digeri de kuculmus ama bana serbestsin spora baslayabilirsin dedi, bayaa mutluyum su an maalesef burada ense kalinligi olcmuyoruz nipt yaptiriyorsunuz zaten dedi. Nipt ve tsh icin kan verdim, simdi 10 is gunu sonuc bekleyecegim.

Kızlarrrr günaydınn normalde 22sindeydi ikili test randevum, değiştirmek durumunda kaldığım için dün gittim. Ultrasonda ense, burun, organlar normal çıktı çok şükürr kan da verdim sonucu 3 gün içinde çıkacak ben özelde perinatologa gittim 30-40dk ultrasonda inceledi her incelediği organı anlattı dosya halinde teslim aldım. Kan testi 800tl muayene ise nakit 2700 kartla 3000tl. Fikir olması açısından yazdım, istanbuldayım kendi hastanem medicalpark orda kan testi 600tl falandı sanırım zam geldiyse fikrim yok

Hangi şehirde hangi hastaneye gidiyorsun şuan bi heyecanlandım daha detaylı bakıyorlar dedin bende mi özele gitsemistanbuldayım ben Avrupa yakasında umarım sende buralarda gitmişsindir
Canımm ben de avrupa yakasındayım normalde medicalpark bahçelievlere gidiyorum ben evime yakın olduğu için, doktorum ikili test için özel bir kliniğe yönlendirdi Prof. Dr. Ali ekiz diye. Biz eşimle çok memnun kaldık fakat devlete gidiyorsan memnunsan ekstra masrafa gerek yok bence ya da ikili test ve detaylı ultrason için özel tercih edebilirsin, rutin kontrollerine devlette devam edersin. Sen hangi hastaneye gidiyorsun?

MAsallah kocaman olmus cinsiyetle ilgli tahminde bulundularmi

Ayy çok güzel o zaman bende bol bol çikolata yiyip gideyim

Kızlar ya bugün çok ağır olmayan yani 5 kilo falandır max o kadar bile değil belki. 1 dk falan poşet taşıdım. Sonrasında karnımda belimde hafif ağrılar oldu. çok açık kahve ve azcık lekelenmem olmuş. Baya korktum bişey olur mu sizce

Korkma canım kahve lekeler en zararsızı zaten, aktif kanama değil demek zaten biliyosun, taşıdığın için kanama olmamış sadece belki atılmasına sebep olmuştur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…