Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar bir sorum var hangi şampuanı kullanıyorsunuz. Ben hamile kalmadan önce cosmed kullaniyordum ama bitti şimdi ne alacağımı bilemiyorum bana öneriniz var mi

Kızlar nasılsınız❤️ hem siz hem bebişleriniz umarım iyidir. SAT a göre 10+0 son ultrasona göre 9+3 üm . Yarın yine kontrole gideceğiz bakalım bu sefer kaç diyecek🤣 benim ilk olduğu için ve mucize gibi bir bebek olduğu için çok merak ediyorum. Sık ultrason bebeğe zararlı mı ?
canım benim tüp bebekti geçen hamileliğim, çok sık girdim ilk 4-5 ay ultrasona hem de hep alttan. hiç bi sorun olmadı şükür bence bi zararı yok gerekliyse.

Kızlar şu altta 31.0 mm bebişin boyutu değil mi?
Eveet kocaman olmuş miniş 🥰
Kızlar fetal dna testi yaptırmayı düşünmeyen var mı? Ben hala karar veremedim de
Ben yaptıracağım karar verdim gebelik sonuna kadar merakta olmak istemiyorum kaygılı bi yapım var zaten :KK43: ama bir perinatalog tanıdığım dedi ki 12. Haftada ayrıntılı usg ve ikili tarama yaptır eğer onlarda Allah korusun riskin yüksek çıkarsa zaten karından sıvı alınıp tanı testi yapılması gerekecek o yüzden fetal dna tarama testi olduğu için anlamı olmayacak dedi, önce onları yaptırmalıymışız. Özellikle ultrasonda burun kemiği ölçümü falan önemli dedi

Kızlar fetal dna testi yaptırmayı düşünmeyen var mı? Ben hala karar veremedim de
Ben yaptırmayı dusunmuyorum.3. Gebeligum ve 36 yaşındayım.ikili tarama ve detaylı ultrasonda bir sorun yoksa hiç düşünmüyorum.eger riskli çıkarsa sonuçlar duruma gore doktorla değerlendirmeyi düşünüyorum test yapıp erken tanı almanın doğum sonrasında hemen faydası olacaksa belki yaptirabilirim.aklima kötü ihtimalleri getirmek istemiyorum bu testler o sebeple benim için hep geri planda

Kızlar, ben bir defalığına devlette muayene olmak istiyorum hatta randevu da aldım ama gittiğimde ne demem lazım kadın doğum için devlete gitmeyeli epey oldu ve hallerinden hareketlerinden çekiniyorum trip atıp surat yapacaklar diye 🤷🏼‍♀️ tartışmaya girmek istemem😙

Kızlar bir sorum var hangi şampuanı kullanıyorsunuz. Ben hamile kalmadan önce cosmed kullaniyordum ama bitti şimdi ne alacağımı bilemiyorum bana öneriniz var mi
Hamile kalmadan önce de Yves Rocher kullanıyordum kaldıktan sonra da. Sls paraben vs zararlı maddeleri içermiyor diye tercih ediyorum

Benimde 12.haftam doldu bugün 13 e girdim.hareket etmeye başlıyorlar aslinda hissedebilmekln çok güzel 😊 benimde haftaya çarşamba detaylı ultrasonum var çok heyecanliyim
Yaa aynıyız seninle o zaman 🥰 hissettiğim anda muydu bilmiyorum aslında çok garipti🙄 sağlıklı olsun tek istediğim o ben yarın gidiyorum doktora bakalım nasılmış 🥰

X