Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Doktordan çıktık şimdi. Çin, yüzük faşı hepsi kız diyordu. Kendimi koşullamıştım.kız istiyordum. Doktorum söyliyim mi dedi. Söyleyin dedim. Erkek dedi. Biraz hayal kırıklığı oldu ilk anda. ama Rabbim sağliklı evlat versin cinsiyet elbette önemli değil. 😊
Kesin erkek miymiş? Kaç haftada belli oldu:) Sağlıkla gelsin inşallah tosun paşa :nazar:

Doktordan çıktık şimdi. Çin, yüzük faşı hepsi kız diyordu. Kendimi koşullamıştım.kız istiyordum. Doktorum söyliyim mi dedi. Söyleyin dedim. Erkek dedi. Biraz hayal kırıklığı oldu ilk anda. ama Rabbim sağliklı evlat versin cinsiyet elbette önemli değil. 😊
Önemli olan sağlıklı olması canım benim çok sevindim iyi olmasına sağlıkla hayırla kucağına almak nasip olsun🥰🥰

Saglikli olsun da inşallah olsun 🤍

Hayırlı olsun ilk gebelikmiydi ☺️ kaçıncı haftadasınız erkek anneleri öğrenmeye başladı bakalım hayırlısı bende yarın 10 haftalık olacağım daha gitmeme 2 hafta var 11 de mi gitsem acaba diye düşünüyorum dayanamıyorum 🤣 Kese nasıldı peki 😁

Benim de ağrım gece bir türlü geçmedi migren atağıydı sanırım :KK43: Sabah acilde parol ve serum ardından çok şükür biraz toparladım, Allah kimseye yaşatmasın ilaç alamamak büyük sorun gerçekten parol de normalde işe yaramaz da az da olsa rahatlatması yetti, bu bahaneyle ultrason da yapıldı 8+6 2.2 cm olmuşuz 🥰
Ayni dertten ben de dun muzdariptim. Sabaha kadar gozume vurdu resmen agri o kadar uykusuz ve halsizim ki su an :KK43:

Hayırlı olsun ilk gebelikmiydi ☺️ kaçıncı haftadasınız erkek anneleri öğrenmeye başladı bakalım hayırlısı bende yarın 10 haftalık olacağım daha gitmeme 2 hafta var 11 de mi gitsem acaba diye düşünüyorum dayanamıyorum 🤣 Kese nasıldı peki 😁
Evet ilk,😊12 ama 4 gün önde çıktı benim sıpa. Kese yuvarlaktı. İlk haftalar fasülye gibiydi sadece.

Kızlar bugün 9+0 oldum. Ara ara sol kasığımda ağrı hissediyorum sizlerde de oluyor mu? Normal mi acaba.Hamileliğimin başından beri hep solumda hissettim. Sanırım oraya yerleşti❤️

Kızlar bugün 9+0 oldum. Ara ara sol kasığımda ağrı hissediyorum sizlerde de oluyor mu? Normal mi acaba.Hamileliğimin başından beri hep solumda hissettim. Sanırım oraya yerleşti❤️
Ben de hep sağ tarafta hissediyorum ağrım olduğunda. Arada benim de oluyor canım rahim büyüdüğü için olabilir diyorlar

Kızlaar ben bugün tam 12 haftayı bitirdim🥹 iki gün sonra da doktorum var inanılmaz merak ediyorum 🥰 dün ilk defa içimde birşeyin kaydığını hissettim hareket etmiş olabilir mi🥹
Benimde 12.haftam doldu bugün 13 e girdim.hareket etmeye başlıyorlar aslinda hissedebilmekln çok güzel 😊 benimde haftaya çarşamba detaylı ultrasonum var çok heyecanliyim

Ben daha test yapmadan bile solda agri batma gibi seyler hissediyordum. Ve hep oyle devam etti suan 10+3 halada solda hissediyorum herseyi. Zaten doktorda soyledi soldan saga dogru buyuyor bebegin dedi. Yani sola yerlesmis

Ben daha test yapmadan bile solda agri batma gibi seyler hissediyordum. Ve hep oyle devam etti suan 10+3 halada solda hissediyorum herseyi. Zaten doktorda soyledi soldan saga dogru buyuyor bebegin dedi. Yani sola yerlesmis
Ay normal dimi yani bazen korkuyorum ya ah bu analık var ya. İlk gebeliğimin üzerine 7 yıl geçti çok hatırlamıyorum olmuştu kaşık ağrılarım ama ne zaman son bulmuştu hatırlayamıyorum. Oğlumda sağda hissetmiştim hep sağa doğru yerleşmişti. Dediğin gibi bu başından beri solda hissediyorum 🥰

Kızlar siz karnınızın üstüne yatabiliyor musunuz? ben artık yatamıyorum onu fark ettim son 1 haftadır falan olmuyor benim karnım çıktı galiba iyice. dün iş yerimden biri ilk kez sen hamile misin deyip dehşetle karnıma baktı🤣

Ben de hep sağ tarafta hissediyorum ağrım olduğunda. Arada benim de oluyor canım rahim büyüdüğü için olabilir diyorlar
Ya aslında biliyorum ama yine de korkuyorum bazen atamıyorum bu korkuyu🥲 sonra diyorum rahim büyüdüğü bebek büyümeye çalıştığı için oluyor sanırım. Teşekkür ediyorum canım rahatladım biraz🤲🏻❤️

Ay normal dimi yani bazen korkuyorum ya ah bu analık var ya. İlk gebeliğimin üzerine 7 yıl geçti çok hatırlamıyorum olmuştu kaşık ağrılarım ama ne zaman son bulmuştu hatırlayamıyorum. Oğlumda sağda hissetmiştim hep sağa doğru yerleşmişti. Dediğin gibi bu başından beri solda hissediyorum 🥰
bu arada ben de tam ortada hissediyorum rahmimi. böyle topçuk gibi bişey var tam ortada

Kızlar siz karnınızın üstüne yatabiliyor musunuz? ben artık yatamıyorum onu fark ettim son 1 haftadır falan olmuyor benim karnım çıktı galiba iyice. dün iş yerimden biri ilk kez sen hamile misin deyip dehşetle karnıma baktı🤣
Sağa sola dönüşlerim bile değişti benim😂😂 ben normalde de karnımın üstüne çok yatmam. Ya sağıma dönük ya soluma dönük rahat ederim. Karnımın şişliği artık beni de ele veriyor😅

X