Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Ya benim normalde 8 hazirandı sat ama 13 Haziran olarak güncelledik geç döllenme olmuştu. Şimdi 9+5 olması gerekirken bugün 9+3 gibi oldu ama hastahane farklı cihaz farklı. Ondan fark eder diye de düşünüyorum 🤔
benim özeldeki cihazda 1 gün öndeydi devlette 3 gün önde büyüdükçe mi günü tam oturacak anlamadım

Kızlar bu ikili test için perinatolojiden mi randevu alıyoruz? Doktor perinatoloji dedi sanki ama arkadaşım normal kadın doğumdan dedi. Doktoru mu tam anlayamadım acaba? Biraz suratsızlardı modum düştü açıkçası tam anlayamamış olabilirim. Sizler nerden aldınız?

Kızlar bu ikili test için perinatolojiden mi randevu alıyoruz? Doktor perinatoloji dedi sanki ama arkadaşım normal kadın doğumdan dedi. Doktoru mu tam anlayamadım acaba? Biraz suratsızlardı modum düştü açıkçası tam anlayamamış olabilirim. Sizler nerden aldınız?
Benim doktorum dün ikili test için kan alalım dedi aynı hastanede kan verdim ayrıca bi perinatolojidne randevu almadım

Grupta varmi tek yumurta ikizi

Bilmiyorum söylemedi doktorum perşembe günü kontrolüm var söyler herhalde
Canım grupta yok sanıyorum. Ama doktorum bana tek yumurta ikizleri de eğer arada zar gibi ayıran tabaka oluştuysa çok fazla riskli olmadığını söyledi. Ben çift yumurta ikizlerime hamileyim. Zar yoksa sadece bebişler birbirine zarar verebilirmiş büyüdükçe. İnşallah her hangi bir sorun olmaz hakkında en en hayırlısı olsun 🤍

Merhaba canım 🌸
Evet canım, ikili tarama için kan verdim. Yarın çıkacak sonucum. Çok şükür ense kalınlığı güzel çıktı yavruşumun. Bana da d vitamini ve ocean mummy başlatıyor doktor. Artık folik asit yeterli olmaz dedi.
Cinsiyet için yorum yapmaya erken sanırım. 11+5 daha. Zaten doktorumun da son söyleyeceği cinsiyet tahmini olurdu. Şu an bu ikili tarama dönemi o kadar önemli ki onun için, cinsiyet tahmini işin magazin kısmı. Kızıma hamikeyken sormuştum da güzel bir uyarısını almıştım 🤭
Haklı da sanki Biz dediğin gibi o kısımı konuşa konuşa merak ediyoruz iyice ama Sağlık taramaları en önemlisi tabi ki. Sonuçlarından da bir an önce güzel çıkar inş 🧿
Eki Görüntüle 3468227
Günaydııın teyzeleeerrr 9+3 üm normal de 9+5 çıktık ❤🍓
ya maşallah canım 🧿 Bana da çiş gibi geldi ilk bakınca 😄 Seninkininde poposu havada benimkide öyle görünmüştü 😅

Şehir hastanelerinde kadın doğum bölümü perinatolojiye yönlendiriyor ikili tarama için.

Haklı da sanki Biz dediğin gibi o kısımı konuşa konuşa merak ediyoruz iyice ama Sağlık taramaları en önemlisi tabi ki. Sonuçlarından da bir an önce güzel çıkar inş 🧿

ya maşallah canım 🧿 Bana da çiş gibi geldi ilk bakınca 😄 Seninkininde poposu havada benimkide öyle görünmüştü 😅
İnşaallah canım. Hepimiz hayırlı haberler alalım. Sağlıcakla doğsun kuzucuklarımız. 🤲

Merhaba canım 💐
Çok sevindim Kanı ne için vermiştin 2 li tarama için mi?
Ben yazlıktayım hala Senle satlarımız aynıydı.Heyecanlandım birden Benişlermiz iyi olsunlar da🙏
Burada perşembe bir doktora görünceğim Ama asıl doktoruma haftaya randevum var.
Benim bu arada bugün folik asitimi ve bir kaç ilacımı daha kesti doktor
Cinsiyet hakkında bir şey demedi mi doktorun
Sanıyorum satlarımız arasında bir gün var senin ve misophonia_ misophonia_ ile 🥰 benim de Perşembe kontrolüm var. Sen ikili taramayı devlette mi kendi doktorunda mı yaptıracaksın. Ben folik asit hala kullanıyorum bu arada fitil de devam kutu cumartesi bitecek. Soracağım ben de kesmeli miyim diye folik asiti başka takviye verecek mi diye.

X