Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar siz karnınızın üstüne yatabiliyor musunuz? ben artık yatamıyorum onu fark ettim son 1 haftadır falan olmuyor benim karnım çıktı galiba iyice. dün iş yerimden biri ilk kez sen hamile misin deyip dehşetle karnıma baktı🤣
Yatamıyorum. Eskiden çok severdim öyle yatmayı ama bir şey olur diye yatamıyorum 🤣

Ay normal dimi yani bazen korkuyorum ya ah bu analık var ya. İlk gebeliğimin üzerine 7 yıl geçti çok hatırlamıyorum olmuştu kaşık ağrılarım ama ne zaman son bulmuştu hatırlayamıyorum. Oğlumda sağda hissetmiştim hep sağa doğru yerleşmişti. Dediğin gibi bu başından beri solda hissediyorum 🥰
Kız sola yerleşirmiş. Bakalm bizde tutacakmi bu 😀

Kızlar nasılsınız❤️ hem siz hem bebişleriniz umarım iyidir. SAT a göre 10+0 son ultrasona göre 9+3 üm . Yarın yine kontrole gideceğiz bakalım bu sefer kaç diyecek🤣 benim ilk olduğu için ve mucize gibi bir bebek olduğu için çok merak ediyorum. Sık ultrason bebeğe zararlı mı ?

Doktordan çıktık şimdi. Çin, yüzük faşı hepsi kız diyordu. Kendimi koşullamıştım.kız istiyordum. Doktorum söyliyim mi dedi. Söyleyin dedim. Erkek dedi. Biraz hayal kırıklığı oldu ilk anda. ama Rabbim sağliklı evlat versin cinsiyet elbette önemli değil. 😊
Hayırlı uğurlu olsun tam olaral ultrasona göre kaçıncı hafta kaçıncı gündeydiniz. Baya erken belli olmuş. Benim de tüm belirtiler hurafeler takvimler yüzükler erkek diyor. Bakalım ne olacak

Kızlar siz karnınızın üstüne yatabiliyor musunuz? ben artık yatamıyorum onu fark ettim son 1 haftadır falan olmuyor benim karnım çıktı galiba iyice. dün iş yerimden biri ilk kez sen hamile misin deyip dehşetle karnıma baktı🤣
Ben öğrendiğimden beri yatmıyorum karnımın üstüne korkudan 🤣

X