Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Her gün mü 2 katı olur diyorsunuz yani çünkü benim de 2 gün sonra 4 katı gibi bir şey olmuştu değerim 40 dan 144 gibi nerdeyse 4 katı.

Canım normalde ıkı gunde bır 2 katı artar demıstı doktor benımkı gunde ıkı katı artıyor.evet hersey yolunda çok iyi hissediyorum artık ev bana çok iyi geldi minnoşumla çok güzel vakit gecırıyoruz

Kızlar bir şey soracağım. Dün beta 32 çıktı. Ve benim dün ve bugün aşırı derece ağrım var. Özellikle tek taraflı. Bacağıma ve böbreğimin üstüne vuruyor. Bu normal mi. Olumsuz bir durum olabilir mi ?

Benımde oyleydı canım hatta ben bobrek tası dusuruyorum sandım bebegı ogrenmeden.gecer bır ıkı gune merak etme

Her gün mü 2 katı olur diyorsunuz yani çünkü benim de 2 gün sonra 4 katı gibi bir şey olmuştu değerim 40 dan 144 gibi nerdeyse 4 katı.
Tabi günlük 1,5 veya 2 kat artış oluyor. 2 kere kan vermek yeterli. Mesela pzt verdiniz 40, çarşamba verdiniz 144 ya bu normal bir yükseliş değeri.

Benim pazartesi günü ultrasonla dr muayene ettiğinde 4+3 kese var geç döllenme olmuş dedi .3 gün geçti 4+6 olduğumda şiddetli ağrımla başka bir dr muayene oldum orada 6+0 regli tarihinle de uyumlu yolk kesen bile var idrara sıkışık olsan kalp sesi bile belki duyarız dedi iki doktor ve iki farklı yorum var hangisine inanmam gerekiyor ?

İlk gebeliğim sırasında bir arkadaşımın böyle bir durumu vardı. Son adet tarihi benden önce olmasına rağmen geç döllenmeden kaynaklı haftası benimkinden küçüktü. İlerleyen haftalarda bebek geliştikçe durum netleşecek ve doktorunuz tarihi düzeltecektir muhtemelen.
Bana 5+2 de bu dediklerinizi (kese, yolk) söyledi dr. Ama kalp atışı için 6+2 ye (yarın) çağırdı.

Kızlar benim son adet tarihi yok. Kese boyutu ultrason kağıdında 0.899 cm dist yazıyor. Doktor 4-5 haftalık dedi size de görseli atayım kendinizle karşılaştırıp kaç haftalık olduğunu yorum yapabilir misiniz? 17 sinde tekrar gidicem kalp atışı belki duyarız belki duymayız dedi

Ultrason

Eklentiler

• C3F4C51F-B78B-4946-9DA6-2B07AE46650A.jpeg
    83,3 KB · Görüntüleme: 51
  • C3F4C51F-B78B-4946-9DA6-2B07AE46650A.jpeg
    83,3 KB · Görüntüleme: 49

Merhabalar bende aranıza heves ve heyecanla katıldım Mart başı doğum gözüküyor inşallah.

Merhabalar bende aranıza heves ve heyecanla katıldım Mart başı doğum gözüküyor inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…