Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Canım her zaman olmak zorunda değil ki ilk gebeliğimde bulantıdan başımı kaldıramıyordum bu gebeliğimde hiç yok ya da bazen çok nadir var bunları takma sakın her şey olacağına varıyor , hep iyi düşün ne düşünürsek o başımıza geliyor

ya sorma paranoyak olduk iyice, benim de geçen gün full mide bulantım yoktu aha dedim bişey mi oldu acaba hahah mide bulantım olunca da oh diyorum bebişim iyi :)

Evet olumlu şeylere odaklanmaya gayret ediyorum genelde Doğru diyorsun canım

Kalp atışından sonra artık randevular da esnek oluyor. Çok şükür kuzum çok sevindim. Sağlıklı sıhhatli büyüsünler inşallah

Hergeçen günüm bir öncekinden daha kötü geçiyor oğlum ateşlendi şimdide kalkıp bakacak dermanım yok inliyor şimdi
Ben maraşlıyım eşim mersinden ama siirtteyiz heryerdeniz yaniiii
ay çook geçmiş olsun yaa
Sen nasılsn nerelisin
ben de iyiyim çok şüküür. Ben Makedonya göçmeniyim ama doğma büyüme İstanbuul.

Evet evet daha uzun aralıklarla gidiliyor artık hepimizin bebişini allah bağışlasın inşallah. Sağlıkla büyüsünler
Bız her hafta doktordayız neredeyseıkı hafta sonraya verdı randevuyu bu kez dua edıyorum Allahım hıcbır aksılık olmadan ıkı hafta guzelce gecsınde gıtmeyelım

Ben de her seferinde nisan annesi olacağımı sanıp sezeryan ile mart annesi oluyorum bu 3. Çocuk burayı da takip ediyorum

Benim de Arnavutluk göçmeniyiz ben İstanbul doğma büyüme ama nüfusta Kırklareli yani Trakya geçiyor eşim de Tokatlı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…