Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

3 gündür bende de yoktu ben de korktum ama dün gittim kontrole sıkıntı yoktu çok şükür merak etme iyidir inşallah
B

bende sabah bulantıyla uyandım bugundün aç yattım sabah boyle uyandım gece ac yatmamak lazım sanırım
Akşam aç yatınca kesin bulanıyor ya 3 gündür yatmadan hemen önce 1 çay bardağı kefir içiyorum hem midemi rahatlatıyor hem de sabah bulantımın azalma sebebi o olabilir diye düşünüyorum
ya sorma paranoyak olduk iyice, benim de geçen gün full mide bulantım yoktu aha dedim bişey mi oldu acaba hahah mide bulantım olunca da oh diyorum bebişim iyi :)
ben de de aynı durum var belirtiler olmayınca korkuyorum belirtiler varken onlar zaten rahatsız ediyor bi rahat yüzü göremedik
Kızlar benim bulantıyla aşerme duman oldu uçtu bi anda hayırlara vesile olsun koku hassasiyetim de ortalıkta gözükmüyor ilk deva yemek pişirdim
3 gündğr benim de öyle canım korkma mutfağa giremiyordum ben de dün girdim bişeyler yaptım şaşırdım kendime

Çok özür diliyorum sizin değildi imagination forever yazmıştı folbiol kullanıyorum diye

Kızlar selam benim 2ağustos ta betam 12396 çıkmıştı ayın 13 ünde de ilk kez muayene e gidicem sizce bebek ve kalp atışı görülür mü?
Selam, hayırlı olsun öncelikle gözünüz aydın, kese beta 4000 ken görünüyor son adet tarihine göre 6 haftadan sonra da bebeği görme ihtimaliniz yüksek

Çok özür diliyorum sizin değildi imagination forever yazmıştı folbiol kullanıyorum diye
Canım benım sadece burdakı degıl kayserıde bı profda var daha omce amelıyat falan olmustum ona,çok guvendıgım bır doktor yazmıstım onada gebelık olusunca devam et demıstı burdakı dr un yazdıklarına.yanı folbıolu ıkısıde onermıs oldu.ben aklımı hıc kurcalamıyorum bı sıkıntı olcagınıda dusunmuyorum hergun almadıgım ıcın.Allaha emanet olsun bebıslerımız haftada ıkı kere falan alıyorum folbıolu,ıkı kez falanda decavıt protanal alıyorum.bısey demedı yanı folık asıtım yuksel diye zaten oncedende folbıol alıyordum hep yuksektı benım folık asıtım 22 falandı

Çok sevindim canım iyi olsun da bebişler zaten doktorumuz ne söylediyse o, bizim herşeyimizi bilerek veriyorlar sonuçta

Merhaba hoşgeldiniz, hemşeri sayılırız annem de kırklarelili. Babam Makedonyalı. Neden sezaryen olucak kendiniz mi öyle istediniz? Ben şu an daha karar veremedim ama gönlüm sezaryenden yana bi tık. Araştırmalar içindeyiiim

Bulantım bitti ve sabah dondurma yedim koca bi kase. Söyleyeceklerim bu kadar

Ben sezeryan. Zaten istesem de normal doğum olmucak benim ama istemem de.

Kaç haftalıksın? Ben 11. Haftaya girdim ve aynı durumdayım

Doğum şekliyle ilgili ben de çok ikilemdeyim. Yakın çevremdeki, son 10 yılda doğum yapmış hemen hemen her anneyle konuştum.
İkisini de deneyimleyenle de konuştum. Eğer mecburi sezaryen olmazsa, şuan için normale yakınım ama bir yandan da korkuyorum.

Ben doğum yapanlar la konuştuğumda sezaryenliler çok memnun olduğunu söylüyorlardı bende sezaryene karar vermiştim doktorumda sadece sezaryen yapıyordu başka özel durum olmazsa banada vajinismustan sezaryen dedi
Bizimki normal doğmak istedi tabi

Maşallah. Ben suni sancıdan da biraz korkuyorum. Böyle kendi istese, bi anda gelse ne iyi olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…