Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kaynanamdan uzak yaşadığıma şükür ettim şuan. Asla yakın olmayacaksın ya. Böyle saçmalıklar bitmiyor sonra. Asla kendini sıkıntıya sokma. Ağırlığını koy. Lafını çekme. Hakettiğini söyle. Eşin yanındaysa sıkıntı yok zaten. Bu kadar da baskı kurulmaz ki canım bu kadar da müdahale edilmez ki ama. Açma telefonlarını ciddiyim bak. Anlasın biraz

Pöçük gibi bir noktaya dimi. (Pöçük deriz biz ahhdjdjdjdj) benim de giriyor ara ara. Va bazen sol kasığıma da. Sol tarafıma yerleşmiş benim fasülye ara ara buradayım diyor orası
Pöçük ne ola ki kaba etin üst tarafları böyle bele yakın gibi ay benim çift taraflı sancı oluyor sanki ya da ben dikkat etmedim

Pöçük ne ola ki kaba etin üst tarafları böyle bele yakın gibi ay benim çift taraflı sancı oluyor sanki ya da ben dikkat etmedim
Kalçanın üstü belin altı orta nokta bir yer oraya pörçük deriz biz ahhdjdjjdjdjj sanırım aynı yeri tarih ediyoruz :) o ağrıyı ben de yaşıyorum ya

Ben sağdan yumurtlamıştım mesela o yüzden sağ yumurtalıkta ara ara sancı oluyor hala ama bugün oturduğum yerden hızlı kalktım biraz, sağ tarafımdan bıçaklandım sanki gözüm karardı acıdan Rahim büyüdükçe bağları geriliyor şuan vücut da alışma aşamasında olduğu için bel ve kasık ağrıları oluyor, hepsi geçecek

Normal bence. Rahim büyüdükçe baskı yapıyor hem belimize hem kasıklarımıza kaslar genleşiyor . vücut adapte olur diye düşünüyorum uyum sağlayacak elbette
Daha şimdiden ağrıması da tuhafıma gitti ama dediğin gibi şu an 3 ay adaptasyon yani oryantasyon süreci de diyebiliriz mxmxmcn

İşte çok erken daha gibi düşündüm

Daha şimdiden ağrıması da tuhafıma gitti ama dediğin gibi şu an 3 ay adaptasyon yani oryantasyon süreci de diyebiliriz mxmxmcn
Aynen kuzum içimizde bir canlı büyüyor kolay değil vücut şok tabi minicik fasülye kadar şeyin yarattığı etkilere bak ya shdjjdjdjkdk

Kızlar benim ilk gebeliğim ve eşimle kan uyuşmazlığı var. Bu durumda ne yapılıyor? İnternette risk teşkil etmez gibi bir şey yazıyor ama ilk gebeliğinde bunu yaşayan oldu mu? Accık korktum da.
Benim de kan uyuşmazlığı var gebeliğin ilerleyen dönemlerinde sonraki çocuk için bir iğne yapacakmış öyle dedi. İlk çocukta vücut tepki geliştirmiyormuş, 2. Ve sonrakilerde oluyormuş.

Hayirli olsun:) Canim burayi yanitlayarak listedeki bilgilerini benimle paylasir misin? Ekliyim hemen:)
Ay teşekkürler sorun bende değil ama sitedenmiş valla dha doğrusu safariden 33, 1. Çocuk,20 haziran;6+1,6+1 ,tahmin yok,27 mart,gaziantep
Cansınız
Hayirli olsun:) Canim burayi yanitlayarak listedeki bilgilerini benimle paylasir misin? Ekliyim hemen:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…