Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Ben 7. haftada gittim tek yumurta ikizi olduğunu öğrendim, biri 7+2 biri 6+4, birinin kalbi atıyor diğerinin şuanlık atmıyor, ama korkuyorum tek yumurta ikizlerinin riskleri çok oluyor
Ama korkmayın lütfen. İkiz gebeliklerin riskleri oluyor evet ama takibi de sıkı oluyor. Doktorunuza güvenin. Her gebelik risklidir. Doktorum tek yumurta olup ortada ayıran zar olmazsa en riskli grup ayıran zar varsa orta riskli grup çift yumurta da en az riskli grup olduğunu söyledi. Ama bizim gibi ikiz olup dünyaya getiren o kadar güzel anneler var ki. Bizde onlardan biri olucaz inşallah. Öyle düşünün, düşünelim

Bende mersinde yaşiyorum. Özele gidiyorum fetal icn fiyat sorcam ama sormasam daha iyi diyorum :)) cok pahali
İkili taramanız normal çıkarsa, yaşınız gençse, daha önceki gebeliklerinizde problem yaşamadıysanız yaptırmasanızda olur. Ben ilk gebeliğimde böyle bir testin varlığından bile haberdar değildim. Ama ikinci gebeliğim yüksek riskli gebelik olduğu için bu gebeliğimde dr mecbur tuttu.

Çok üzüldüm. Başın sağ olsun... Sen de Allah'a emanet ol.

Sanirim yaptirmak icin butun kriterleri tasiyorum :) 34 yasindayim. Daha once 2 defa boş gebelik geçirdim kürtaj oldum. Sizinki neden yuksek riskliydi

yaa ne güzel sağlık ocağıymış ooo, beni bir tek bilgilerimi almak için aradılar o kadarrr

Çok çok üzüldüm, Allah sabır versin Sağlıkla yeniden nasip olur inşallah

Kızlar benim ilk gebeliğim ve eşimle kan uyuşmazlığı var. Bu durumda ne yapılıyor? İnternette risk teşkil etmez gibi bir şey yazıyor ama ilk gebeliğinde bunu yaşayan oldu mu? Accık korktum da.
Kuzum doktor iğne yapıyormuş sanırım. Riskli değilmiş bende biraz araştırdım. Sen pozitif eşin negatifse oluyormuş

Kızlar benim ilk gebeliğim ve eşimle kan uyuşmazlığı var. Bu durumda ne yapılıyor? İnternette risk teşkil etmez gibi bir şey yazıyor ama ilk gebeliğinde bunu yaşayan oldu mu? Accık korktum da.
İlk gebelik olduğu için, sorun teşkil etmiyor fazlaca ama sanırım 28. Hafta civarı kan uyuşmazlığı iğnesi olacaksın
Kan uyuşmazlığı anne negatif bebek pozitifse oluyor ama bebeği bilemiyoruz tabi

İlk gebelikte sen negatif bebek pozitif olsa bile, sen henüz + rh faktörüne karşı antikor oluşturmadığın için risk teşkil etmiyor ama doktoruna mutlaka bildirmen gereken bir durum

Kuzum doktor iğne yapıyormuş sanırım. Riskli değilmiş bende biraz araştırdım. Sen pozitif eşin negatifse oluyormuş
ben negatifff
evet sordu doktor ve sağlık ocağı ama eşimin kan grubunu bilmiyorduk. Şimdi ehliyet için sağlık raporuna baktım orada yazıyordu. ben negatif eşim pozitif

ben negatifff

evet sordu doktor ve sağlık ocağı ama eşimin kan grubunu bilmiyorduk. Şimdi ehliyet için sağlık raporuna baktım orada yazıyordu. ben negatif eşim pozitif
Yanlış yazmışım sen negatif eşin pozitif demem lazımdı Ama korkma kuzum olmaz bir şey

Selam kızlarr çok sık yazamıyorum ama okumaya çalışıyorum sayfayı. Cinsiyet tahmini mesajlarını gördüm bana da el atın keseden anlaşılıyor mu gerçekten ben ilkinde doktordan öğrenene kadar hiç bir fikrim yoktu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…