Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Folik asiti sorabildin mi, bizim için de bilgi olsun ne önerdi acaba??
Ben folik asitle ilgili bir şey mi soracaktım aa hiç aklıma gelmedi. Ben kan sulandırıcı ve Progestan fitil kullanıyordum doktorum onları bırak folik asite devam et dedi tamam dedim. Ben oğlumda da günlük 1 folik asit kullanmıştım bir sıkıntı olmadı açıkçası

Canim ben de oyleydim ama ben su an 2 tane yatmadan once prilam kullaniyorum yoksa olmuyor

Ay kizlar su kv den cok sıkıldım ayni yerde yasamiyoruz ama beni sinir ediyor bana diyor ki erkekse istemem kiz yap bana ver felan bu ne boyle yaa gercekten sinirden ölüyorum
Gerçekten nasıl bu kadar had bilmez oluyorlar şaşırıyorum, hayır çocuğun siparişle gelmediğini de biliyor
Çok iyi biliyorsa otursun kendi yapsın çok sinirlendim

Esime soyledim herseye karisiyor ya bana diyor bir dahaki sefere brn de geleyim ultrasona bakar misiniz ? Dedim yok doktor istemiyor ne yapcam ven bununla?
Tamam merak ediyor olabilir hadi onu anlarım da sen ve eşin davet ederse olur, kendi kendine ne bu hareketler yaa Umarım eşin annesini uygun bi dille uyarır. Çok sinir bozucu bir durum allah sana sabır versin

Aynen canim esime soyledim yeter artik o kadar sinir oldum ki mideme agri girdi ne yapcam ben bununla ?
Bence şuanda kendıne zarar verıyosun canım.boşver hiç takma bida bişey derse şaka yapmak istiyosun anlıyorum ama şuanda bulantım var konusamayacagım senınle de kapat.Bu kadar.sesınde de sevımlılık olmasın.zaten uzaktaymıs kafanı takıp nıye bosyere bebegını uzuyosun

Ay kizlar su kv den cok sıkıldım ayni yerde yasamiyoruz ama beni sinir ediyor bana diyor ki erkekse istemem kiz yap bana ver felan bu ne boyle yaa gercekten sinirden ölüyorum
En azından uzakta ya bizimki benden ayrılmıyor evimden gitmiyor ayrı odalarda yaşıyoruz hergün kavga tartışma
Allahından bulsun hepsi

En azından uzakta ya bizimki benden ayrılmıyor evimden gitmiyor ayrı odalarda yaşıyoruz hergün kavga tartışma
Allahından bulsun hepsi
Csnim sorma ama uzaktan da cok karisiyor o doktora git sunu al bunu yap yeter yaa artik sinirlerim
Allahından bulsun hepsi
Amin canim

Ayni sehirdeyiz ama arali yakin sayilmaz telefondan bile rahstdiz ediyor haklisin canim kendime zarar

Senin bu kadar bulantı yaşamındaki sebep bence kaynanan, ilk gebelikte de evde miydi?
Yeni evliyiz diye ilk üç ay gelmedi osıra hamile kaldım maalesef ondan sonra siz eskidiniz diyip geldi hep benle birtek tuvalete ayrı ayrı gidiyoruz anneme akrabalarıma gezmeye çarşıya hiç farketmez gelir
Aslında kuma gibiyiz eşim benim eşimmi onun eşimi oda belli değil ben daha az karılık etmişimdir buzamana kadar kuma gibi habire kavga çıkarır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…