Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

5+4 bugün ikinci gittiğim Dr kese gördü çok şükür 🙏🏻

Eklentiler

• IMG_7138.jpeg
    IMG_7138.jpeg
    131,1 KB · Görüntüleme: 35
Kızlar akıntı yaşayan var mı? Bazen beyaz bazen açık sarı böyle yapışkanlı akıntım oluyor , daha önce de akıntım olurdu ama şimdi biraz yoğun oluyor gibi sizde de var mı acaba
Benim gebeliğin başından beri var, azaldı ama devam ediyor, hormonlardan dolayı çok normal 😊 Akıntı sapsarı, yeşil, peynir kesiği gibi olursa ya da kötü kokulu olursa, vajinada kaşıntı yanma olursa o zaman mutlaka doktora gitmek lazım enfeksiyon olabilir 🤗

kızlar probiyotik takviye falan kullanıyor musunuz?
Ben fiber iciyorum, doktorum tavsiye etti, kabiz olup ikinman daha zararli ne yap et onu hallet dedi. Her sabah kuru kayisi ya da kuru erik zeytinyagi icinde bekletip yiyorum aksamlari da fiberi iciyorum, bir tik daha iyi durumum ama hala eski duzen degil😂

5 gün önce kalbi durmuş. Rahmim 3-4 gündür aşağıda gibiydi adetimiz biter de bomboş hissederiz ya oyle. 3 gün önce düşük yaptığımı görmüştüm rüyamda da. Lekelenmelerim yoktu artık ama 1 saat önce yoğun bir şekilde koyukahve olarak başladı.
canım hiç canını sıkma süreç hiç korktuğun gibi değil bende yaşadım. içini rahat tut ağrısız, sızısız bir şekilde atlatacaksın. sakın korkma burda çoğumuz yaşadık inşallah çabucak atlatırsın. moralini yüksek tut. eşine sarıl emin ol geçecek ve güzel zamanlar gelecek sağlıkla gönlünden geçenler olacak

canım bunda net nokta atışına gerek yok. çünkü onu bende bilmiyorum. benim dediğim de hamile kaldığın yaş ve ay önemli. ayı da biliyoruz o kadar değil :KK70:
Ayı bilemiyorum maalesef
Satım 17 mayıstı normalde doktor değiştirdi 17 haziran yaptı haziran sonu temmuz başı oluyor oturup düşündük ne 30 haziran ne 1-2 temmuz hiçbişey hatırlayamadık osıralar uzun yola çıkmıştık zaten bilmiyorum Allahtan geldi diyelim korunuyordukda olanda bir iki kere oldu oda haziranın başındaydı

Kizlar birsey duydum gobek bagini hemen kestirmeyin diyorlar siz duydunuz mu?
Merhaba ,
Bunu bende yeni duydum . Sağlık ocağındaki doktorum hamilelik wp grubu kurdu oradan bilgilendirme yapıyor. Orada olumlu doğum hikayelerini paylaşmalarını istedi yeni doğum yapanlardan. Biri öncesinde doktorunuzdan neler isteyecekseniz konuşun mutlaka dedi . Göbek bağı kesilmeden hemen anneyle ten teması ve emzirme istemiş . O kesme süresini uygun olucak kdar beklemelerini istedim dedi. Doktorda kesinlikle doğru yapmışsınız dedi . Daha çok var ama işte yavaş yavaş bilgilenmek lazım

Merhabalar kizlar. Maalesef bu sefer haberlerim güzel değil. Bebişimin kalbi durmuş pazartesi günü için düşük planlanildi. Birkaç farklı doktora da özele de farklı cihazlara da baktırdım yok kalbi atmıyor bebeğimin. Daha önce hiç düşük yapmadım. Bu konuda çok korkuyorum grubu etkilememek adına özelden bana yazarsanız sevinirim.
Grubumuzun hamilelerine kolay ve sağlıklı dogumlar nasip olsun. Benim için dua ederseniz çok sevinirim. Kolaylıkla bu süreci atlatmayı isterim. Hepiniz Allah'a emanet olun 🙏🏻💖
Başınız sağ olsun. Aynı şeyi geçen yıl yaşadım. Çok ağır, çok zor bir süreçti. Çarçabuk atlatırsınız umarım.❤

Merhabalar kizlar. Maalesef bu sefer haberlerim güzel değil. Bebişimin kalbi durmuş pazartesi günü için düşük planlanildi. Birkaç farklı doktora da özele de farklı cihazlara da baktırdım yok kalbi atmıyor bebeğimin. Daha önce hiç düşük yapmadım. Bu konuda çok korkuyorum grubu etkilememek adına özelden bana yazarsanız sevinirim.
Grubumuzun hamilelerine kolay ve sağlıklı dogumlar nasip olsun. Benim için dua ederseniz çok sevinirim. Kolaylıkla bu süreci atlatmayı isterim. Hepiniz Allah'a emanet olun 🙏🏻💖
Başın sağolsun 🥹 çok üzüleceksin başta ama geçecek merak etme, benim de ilk gebeliğim mart ayında kalp atışı durduğu için sonlandı malesef, kürtaj oldum, herkesin hayatta bir kere başına geliyor dedi doktorum bazıları geç adet oldum sanıyor sadece korkma demişti. Büyük ihtimal kromozom anomalisi senin yapabileceğin hiçbi şey yoktu dedi bi de, %80 kromozom bozukluğundan oluyormuş, sen canını sıkmamaya çalış, tekrar gebe kalmak da daha kolay oluyor kürtajdan sonra yalan yanlış bilgiler var heryerde kendini korkutma.

Canım cok uzuldum ama korkma sakın bende kürtaj oldum daha önce,hıc korkulacak bısey yok zaten anestezı verıyorlar gozunu bı acıyorsun odadasın hıcbır agrı sancı olmayacak,bebek kucuk oldugu ıcın kolay olacak.üzüleceksın evet ama hep şöyle düşünmeye çalış saglıklı degıldı demekkı Allahım bıze saglıklı sıhhatlı bır bebek nasıp eyle dıye dua et kuzum hep🙏🙏🌸🌸💐💐Allah saglıklı sıhhatlı bebekler nasıp eylesın🙏💐belırtılern yok olmusmuydu peki aniden gögüs agrısı bulantı gibi belirtilerin?Allah bıdaha yasatmasın

5 gün önce kalbi durmuş. Rahmim 3-4 gündür aşağıda gibiydi adetimiz biter de bomboş hissederiz ya oyle. 3 gün önce düşük yaptığımı görmüştüm rüyamda da. Lekelenmelerim yoktu artık ama 1 saat önce yoğun bir şekilde koyukahve olarak başladı.
Cnm cok uzgunum. En kısa sürede atlatıp toparlanmanı diliyorum 🙏 kac haftalkti peki

Çok üzüldüm. Umarım en kısa sürede psikolojik ve fiziksel olarak bu durumu atlatır ve sağlıklı bir evlat sahibi olursun. Başın sağ olsun ve geçmiş olsun canım. Sen de Allah'a emanet ol ❤

Son düzenleme:
Cok cok uzgunum. Umarim bu sureci kolaylikla atlatirsin, dualarimiz seninle 🙏

Merhaba ,
Bunu bende yeni duydum . Sağlık ocağındaki doktorum hamilelik wp grubu kurdu oradan bilgilendirme yapıyor. Orada olumlu doğum hikayelerini paylaşmalarını istedi yeni doğum yapanlardan. Biri öncesinde doktorunuzdan neler isteyecekseniz konuşun mutlaka dedi . Göbek bağı kesilmeden hemen anneyle ten teması ve emzirme istemiş . O kesme süresini uygun olucak kdar beklemelerini istedim dedi. Doktorda kesinlikle doğru yapmışsınız dedi . Daha çok var ama işte yavaş yavaş bilgilenmek lazım
Evet, dogum plani diye geciyor ve istedigimiz sekilde olusturabilmemiz lazim. Nasil bir dogum istedigimiz, ilac isteyip istemedigimiz, kordon kesimi, ten tene temas, bazi durumlarda anne dikilirken ten temasi kesilmesin diye baba ile temasa devam, istedigimiz pozisyonda doguma olanak saglama, odanin isigi, arka planda calacak muzige kadar karar verebiliyor olmamiz lazim. Neyse ki daha uzun bir yolumuz var

Benim kv kız çocuklarını hiç sevmez
Kızıda yok kız haberi alırsada üzülür kızı olanlara dua falan eder
Şimdide kız olursa benim adımı koyun demesi gerçekten çok irite ediyor
Oğlumdada oğlan olacak diye kıyamet kopardı
Diğer eltimde hamile kız olur dedim diye beni beddua etmekle suçladı sakın birdaha bunu deme diye
Etrafada benim kızım yok olsa evimi temizler yardımcı olurdu diye ağlıyor
Birazda ona inat kız doğurmak istiyorum
😬yaşasın kötülük
Kaynanan nereli 🤣😂 ne kadar da babaannem 😂🤣

X