Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar selam. Hangi folik asiti kullanıyorsunuz? Ben doktorun önerisiyle İmom kullanıyorum. Acaba mide bulantımın bu kadar fazla olmasına etki ediyor olabilir mi? Kutu bitince Elenetal’e mi geçsem diyorum. Ne diyorsunuz?

21. Hafta ikiz gebelik serklaj ve rahim kasılmaları​

Konusu beni çok korkuttu🥺
canıımm korkmaaa, herkesin hamilelik öyküsü farklıı. Benim de etrafımda ikiz üçüz doğuran çok oldu hiç bir sıkıntı olmadan doğdular çok şükür. Sen için ferah tutar mısın lütfen? Öyle konuları da okumaaa.

Kızlar selam. Hangi folik asiti kullanıyorsunuz? Ben doktorun önerisiyle İmom kullanıyorum. Acaba mide bulantımın bu kadar fazla olmasına etki ediyor olabilir mi? Kutu bitince Elenetal’e mi geçsem diyorum. Ne diyorsunuz?
ben folactive kullanıyorum. O dediklerin multivitamin mi yoksa folik asit mi?

canıımm korkmaaa, herkesin hamilelik öyküsü farklıı. Benim de etrafımda ikiz üçüz doğuran çok oldu hiç bir sıkıntı olmadan doğdular çok şükür. Sen için ferah tutar mısın lütfen? Öyle konuları da okumaaa.
Böyle şeyler izleyip moralini bozma
Bunlar bebekleri içerde tutmak tedbirler
Herkeste aynı olmuyor tabiki
Asıl hayat onları kucağına alınca başlayacak şuan geçici süreliğine vücudumuzda besliyoruz onları🥰
Kızlarımmm evet işte konu karşıma çıkınca girmiş bulundum. Doğru söylüyorsunuz da insan okuyor işte 😅

ben en çok çin takvimine güveniyorum ya. kime baksak onunla tuttu bi kere şaşırtmadı. eğer bende şaşırtırsa bütün güvenip gidecek :KK70:
Maya takvimi varmış bide yaş ve gebe kalınan ay ile bakılıyor oda
Ben çinide mayayıda yapamıyorum şu hamile kaldığım mubarek günü bulamadığım için 😂

Eklentiler

• IMG_4524.jpeg
    IMG_4524.jpeg
    57,7 KB · Görüntüleme: 23
Merhabalar kizlar. Maalesef bu sefer haberlerim güzel değil. Bebişimin kalbi durmuş pazartesi günü için düşük planlanildi. Birkaç farklı doktora da özele de farklı cihazlara da baktırdım yok kalbi atmıyor bebeğimin. Daha önce hiç düşük yapmadım. Bu konuda çok korkuyorum grubu etkilememek adına özelden bana yazarsanız sevinirim.
Grubumuzun hamilelerine kolay ve sağlıklı dogumlar nasip olsun. Benim için dua ederseniz çok sevinirim. Kolaylıkla bu süreci atlatmayı isterim. Hepiniz Allah'a emanet olun 🙏🏻💖

Merhabalar kizlar. Maalesef bu sefer haberlerim güzel değil. Bebişimin kalbi durmuş pazartesi günü için düşük planlanildi. Birkaç farklı doktora da özele de farklı cihazlara da baktırdım yok kalbi atmıyor bebeğimin. Daha önce hiç düşük yapmadım. Bu konuda çok korkuyorum grubu etkilememek adına özelden bana yazarsanız sevinirim.
Grubumuzun hamilelerine kolay ve sağlıklı dogumlar nasip olsun. Benim için dua ederseniz çok sevinirim. Kolaylıkla bu süreci atlatmayı isterim. Hepiniz Allah'a emanetler olun 🙏🏻💖
Kuzuum başın sağ olsun. Çok üzüldüm ya. 🥺🥺 Ama tez vakitte sağlıklı sıhhatli nasip olacak inşallah 🤲🏻🙏🏻

beyzaanim beyzaanim Allah sabır versin 🤲🏻çok üzüldüm bir belirtin varmıydı peki buna dair
Grubumuzun hamilelerine kolay ve sağlıklı dogumlar nasip olsun. Benim için dua ederseniz çok sevinirim. Kolaylıkla bu süreci atlatmayı isterim. Hepiniz Allah'a emanet olun 🙏🏻💖

ah canım başın sağ olsun :KK43: çook üzüldümm. Allah sabırlar versin :KK43:

Selamlar! Nisan annelerindeyim ama mart'ta doğum olacak tabii😃 size bir sorum var. Bugün 6 haftalık oldum ama ne bir koku hassasiyeti ne bir bulantı yaşıyorum. Bunları yaşamayıp sağlıklı gebeliği ilerleyen var mı acaba?
Çoğumuz 6 haftadan sonra bulantı koku hassasiyeti hissetmeye başladık :KK43: bana da bi kalp atışını duy sonra bulantıların başlar demişlerdi 7. Hafta içinde koku hassiyeti bulantı yemeklerden soğuma hissettim hala da devam ediyor :KK43:

Ah canım ya çok üzüldüm bende 🙁 Çok geçmiş olsun sağlıcakla yeniden nasip olur inşallah 🙏🏻

Maya takvimi varmış bide yaş ve gebe kalınan ay ile bakılıyor oda
Ben çinide mayayıda yapamıyorum şu hamile kaldığım mubarek günü bulamadığım için 😂
canım bunda net nokta atışına gerek yok. çünkü onu bende bilmiyorum. benim dediğim de hamile kaldığın yaş ve ay önemli. ayı da biliyoruz o kadar değil :KK70:

beyzaanim beyzaanim Allah sabır versin 🤲🏻çok üzüldüm bir belirtin varmıydı peki buna dair
5 gün önce kalbi durmuş. Rahmim 3-4 gündür aşağıda gibiydi adetimiz biter de bomboş hissederiz ya oyle. 3 gün önce düşük yaptığımı görmüştüm rüyamda da. Lekelenmelerim yoktu artık ama 1 saat önce yoğun bir şekilde koyukahve olarak başladı.

X